گروه های حقوق اسلم مصر بازداشت خروجی اخبار بنیانگذار

مقامات مصری محکوم شده است توسط rights گروه برای یورش مستقل خروجی اخبار و دستگیری آن editor-in-chief و همچنین اذیت و آزار خانواده ملی ایالات متحده که در طرح دعوی در دادگاه در برابر نخست وزیر سابق بیش از نقض حقوق بشر.

در یکشنبه شب نیروهای امنیتی مصر به حمله به دفاتر al-Manassa خروجی اخبار و بازداشت آن Editor-in-Chief نورا یونس, al-Manassa گفت در توییتر.

با توجه به al-Manassa افسران ادعا به کار برای سانسور تحقیقات دفتر شکست به دفتر و بازداشت یونس که گرفته شد به یک ایستگاه پلیس در قاهره معادی منطقه.

در یک پست توییتر, سازمان عفو بین المللی را محکوم کرد دستگیری به عنوان “آخرین حمله صداهای منتقد در رسانه ها” در مصر است.

“پلیس ادعا می شود نرم افزار چک کردن مجوزهای اما در حال حاضر بازداشت یا حکم جستجو” گفت: عفو و اضافه کرد که یونس گرفته شده بود به ایستگاه پلیس پس از اینکه به او گفت که لپ تاپ مورد نیاز برای بازرسی می شود.

یونس که مشغول به کار در واشنگتن پست, و به عنوان یک سردبیر مصر محبوب روزانه Al-Masry Al-Youm برنده حقوق بشر جایزه برای اولین بار در سال 2008 برای کار او در رسانه ها به افشای موارد نقض حقوق بشر و خشونت پلیس.

او با تاسیس al-Manassa در سال 2015.

با توجه به مستقل مصر سایت خبری Mada Masr al-Manassa و حداقل 500 وب سایت های دیگر مسدود شده در مصر پس از 2017.

مصر به نام جهان سوم-بدترین زندانبان از روزنامه نگاران در سال 2019 گزارش کمیته حمایت از روزنامه نگاران.

در ماه مارس مقامات مصری اخراج نگهبان نگار اموزش Michaelson پس از او گزارش شده در یک مطالعه که ادعا مصر بود به احتمال زیاد به بسیاری از coronavirus موارد از رسما اعلام کرد.

در ماه مه لینا Attalah, editor-in-chief of Mada Masr دستگیر و بازداشت شد و چند ساعت پس از مصاحبه با مادر یک زندانی فعال. او با قید وثیقه آزاد شد زیر محکومیت بین المللی.

روزنامه نگار Haisam حسن Mahgoub نیز دستگیر و در ماه مه برگزار شد و بیش از اتهامات پخش اخبار نادرست.

الجزیره محمود حسین (ع) است برگزار می شود در مصر از زندان بدون تفهیم اتهام برای بیش از سه سال است.

الجزیره از سوی دولت مصر برای آزادی حسین (ع) و دیگر روزنامه نگاران با استناد به عمیق نگرانی در مورد سلامت خود را در میان شیوع کروناویروس اما تماس های بدون پاسخ مانده اند.

آزار و اذیت و ارعاب

در همین حال دیده بان حقوق بشر (HRW), انتقاد از “ادامه آزار و اذیت و ارعاب توسط نیروهای امنیتی مصر از خانواده ملی ایالات متحده به دنبال عدالت و حقیقت و غرامت” در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

با توجه به بیانیه ای در زمینه یک دادگاه آمریکایی حقوق بشر مدافع محمد, سلطان, نیروهای امنیتی مصر حمله به خانه های خویشاوندان خود در مصر در ژوئن 9 و 15.

دیده بان حقوق بشر گفت: نیروهای امنیتی دستگیر و ناپدید شد از پنج نفر از سلطان عموزاده برای دو روز.

200602082154445

در ژوئن 1, سلطان واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه آمریکایی علیه داعش نخست وزیر Hazem ال-Beblawi بیش از اتهامات شکنجه و دیگر موارد نقض حقوق بشر.

طرح دعوی در دادگاه متهم ال-Beblawi از هماهنگی با دیگر مقامات مصری برای نظارت بر Soltan بازداشت و گسترده شکنجه در بازداشتگاه به عنوان مفصل در اسناد دادگاه از جمله ضرب و شتم محرومیت از درمان پزشکی و سوختگی به بدن خود را به عنوان به خوبی به عنوان نگهبانان زندان او را تشویق به گرفتن زندگی خود را با توجه به واشنگتن پست گزارش.

آن را نیز به عنوان “unsued متهمان” مصر اوضاع وخیم کنونی آمریکا عباس Kamel که السیسی رئیس ستاد و دیگران که می تواند در خدمت اگر آنها می رسند در ایالات متحده با توجه به پست.

سلطان گفت HRW به اعتقاد او این دستگیری ها ساخته شد به “زور او را به رها کردن مورد” علیه ال-Beblawi.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>