جناح راست ترور در آلمان: یک جدول زمانی

با توجه به آلمان داخلی آژانس امنیت برخی از 12,700 راست افراط گرایان “گرا نسبت به خشونت است.” در اینجا یک نمای کلی از جناح راست حملات که باید لرزاند آلمان در سال های اخیر:

آلمان و سازمان های امنیتی طبقه بندی جرایم مرتکب شده توسط راست گرایان به عنوان “سیاسی-انگیزه جناح راست و جنایت.” این شامل خشونت علیه خارجی ها, یهودیان, مسلمانان, مخالفان سیاسی و یا نمایندگان دولت است.

پس از الحاق آلمان در سال 1990 مقامات جمع آوری اطلاعات مربوط به قربانیان راست خشونت در کشور است. رسمی مرگ و میر است و در حال حاضر 94 اما روزنامه نگاران و Amadeu آنتونیو بنیاد تخمین می زنند که این ارقام بسیار بالاتر و نزدیک به 200. منتقدان را متهم به مقامات همیشه آمریكا جرم سیاسی با انگیزه اما به جای نسبت دادن آنها به بخش خصوصی, انتقام, مثلا و یا انگیزه های دیگر شرایط است.

دو شیشه میله حمله

پلیس گزارش داد که یک فرد مسلح کشته و نه نفر در دو شیشه میله در هاناو در فوریه. 19. مظنون مرده پیدا شد ساعت بعد در خانه همراه با بدن خود 72 ساله و مادر در آنچه به نظر می رسد یک قتل-خودکشی. نامه ای از اعترافات نوشته شده توسط مظنون و یک ویدیو که در آن او حمایت راست ایدئولوژی نیز یافت می شود. دادستان فدرال گفت: آنها گرفته شده بود مسئول این پرونده با توجه به احتمال تندرو انگیزه.

هلی حملات 2019

سال گذشته در Oct. 9 یک نئو نازی ها به نام استفان ب از Eisleben مجموعه ای را به ارتکاب یک قتل عام در یک کنیسه در آلمان شرقی شهر Halle. آن را یوم کیپور به مقدس ترین روز سال در یهودیت است. پس از اجاره ماشین و بسته بندی آن را پر از سلاح و مواد منفجره او وارد مبارزه با دنده در کنیسه که در آن ده ها جمع شده بودند به دعا. او قادر به ساخت آن است. در نا امیدی او را به کشته شدن یک رهگذر قبل از رانندگی به نزدیک ترین کباب فروشگاه که در آن او را کشته و یک مشتری. او تا به حال نوشته شده از یک مانیفست ابراز ضد سامی نژادپرستانه و بیگانه نفرت.

بیشتر بخوانید: آلمان افزایش منابع برای مبارزه با راست

والتر Lübcke قتل

قتل های منطقه ای CDU سیاستمدار والتر Lübcke در 2 ژوئن سال گذشته نیز به سقوط به دسته راست خشونت است. مظنون است که جناح راست افراطی استفان E. بود که قبلا متهم از محکومیت. پلیس بر این باورند راست افراطی انگیزه در پشت این قتل سیاستمدار بود که در حمایت از مرکل استقبال قبال پناه جویان.

حمله به مراکز پناهندگان در سال 2015 و 2016

به عنوان تعدادی از پناهجویان در آلمان افزایش یافت در سال 2015 در میان جنجال زیادی در تعداد نفرت سوخت حمله به پناهندگان مراکز نیز افزایش یافته است. مقامات ثبت نام 995 چنین حملات در سال 2016.

ادامه مطلب: خشونت علیه پناهندگان در آلمان به طور چشمگیری قطره

راست افراطی در آلمان

در سال 2015 یک راست گروه تروریستی که نام خود را “Gruppe فرایتال” انجام چندین حمله به پناهندگان و حامیان آنها. در سال 2018 هشت نفر از اعضای گروه محکوم شدند از تاسیس یک سازمان تروریستی است.

Deutschland Oldschool Society Logo (picture alliance/AP Photo)

آرم از Facebook صفحه ‘Oldschool جامعه’ در سال 2015.

در مارس 2015, اعضای نئو نازی ها “Oldschool جامعه” دستگیر شده بودند در پنج آلمانی شهرهای قبل از آنها قادر به انجام هر گونه حمله. آنها به اتهام برنامه ریزی برای عملیات تروریستی علیه پناهندگان خانه ها و مساجد و مدارس.

چاقو حمله به سیاستمداران در سال 2015 و 2017

حمله به سیاستمداران در سال 2015 و 2017 درگیر تنهاست عاملان بودند که نه در ارتباط با جناح راست افراطی و شبکه های تروریستی.

در اکتبر 2015 جناح راست افراطی با ضربات چاقو Henriette Reker که به عنوان نامزد مستقل برای کلن شهردار در گردن با چاقو. او هدف قرار داده بود به دلیل دیدگاه های خود را بر روی پناهندگان. Reker جان سالم به در برد حمله شد و انتخاب شهردار کلن در روز بعد.

ادامه مطلب: شهادت در برابر مهاجم کلن شهردار Reker بازگو وحشیانه سلاح سرد

“شما به من اجازه مردن از تشنگی اما آوردن 200 خارجی به این شهر است.” این کلمات 56 سال استفاده می شود زمانی که او را تهدید شهردار شهر آلتنا از حزب دموکرات مسیحی Andreas Hollstein با چاقو به گردن هنگام وقوع حادثه در یک میان وعده ایستاده در نوامبر 2017. ایستاده میان وعده مدیر مداخله و Hollstein بود فقط به آرامی مجروح شدند.

فرانکو A. جعل هویت یک پناهنده

در مارس 2017, سرباز آلمانی فرانکو A. دستگیر شد عجیب و غریب و گیج کننده صورت. محققان مشکوک او از برنامه ریزی جناح راست حمله تروریستی را که او می خواست به سرزنش در سوریه. فرانکو A. تا به حال حتی ثبت نام به عنوان یک جنگ پناهندگان و درخواست پناهندگی در آلمان است.

اما فرانکفورت بالاتر منطقه ای دادگاه قادر به پیدا کردن کافی ظن برای “آماده سازی یک عمل خشونت آمیز است که به طور جدی در معرض خطر دولت است.” فدرال دادستان به ارائه درخواست تجدید نظر. فرانکو A. لیستی از قربانیان ممکن است از جمله SPD سیاستمداران و فعلی وزیر خارجه Heiko Maas. در مورد این بحث در آلمان در مورد اینکه آیا ارتش بود و جناح راست افراط گرایی مشکل در درون صفوف خود را.

بیشتر بخوانید: یک آلمانی جناح راست افراطی سرباز زندگی دو

جرم تیراندازی در مونیخ مرکز خرید

برای سال آن را بحث که آیا این حادثه بود lone wolf تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی یا افراطی جناح راست حمله. یک چیز برای مطمئن شویم که: در جولای 22, 2016, 18 سال, پیر مرد کشته شده و نه نفر از آنها را نوجوانان در تیراندازی و کشتار در المپیا مرکز خرید در شمال مونیخ قبل از اینکه در نهایت تبدیل به تفنگ خود را. آن را تا سقوط 2019 که پلیس ایالتی گفت که “انگیزه های سیاسی” به دلیل تیرانداز را “نژادپرستانه انگیزه.” مقامات اشاره کرد او تا به حال نوشته شده از یک مانیفست و نشان داد جناح راست افراطی و دیدگاه های خود را در فعالیت های آنلاین.

این NSU قتل

برای 13 سال نئو نازی ها به گروه تروریستی ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی (NSU) ناشناخته بود در آلمانی. اعضای خود را اووه می و اووه Mundlos — که پلیس می دانستم که به نئو نازی ها — انجام بمب گذاری و تیراندازی بین سال های 2000 و 2007 که منجر به کشته شدن نه نفر از پس زمینه های مهاجر و یک افسر پلیس است. زمانی که این گروه مجبور به فرار پس از سرقت از بانک در ماه نوامبر سال 2011 می و Mundlos خودکشی کرد. Beate Zschäpe سومین عضو این گروه شد و محکوم به زندگی در زندان در ماه جولای 2018 برای نقش خود را در قتل است.

ادامه مطلب: Neo-Nazi NSU عضو Beate Zschäpe را به جرم قتل محکوم به زندگی در زندان

این NSU امر پرسش های مطرح شده در آلمان بیش از اینکه مقامات و رسانه ها تا به حال بیش از حد longoverlooked خطر از جناح راست با تروریسم در این کشور است. برای سال پلیس بود مشکوک قاتلان مردم آشنا به NSU قربانیان. رسانه ها ساخته شده است اشاره به “Döner قتل” از آنجا که دو نفر از قربانیان مشغول به کار در یک رستوران فست فود.

آتش سوزی حملات و شورش در 1990s

در اوایل 1990s, نئونازی ها, sA, آلمانی, افراطی جناح راست سرباز دو lifeset آتش به ساختمان های متعدد مسکن پناهندگی پناهجویان و اتباع خارجی. در آن زمان قانون پناهندگی در آلمان بود به شدت مورد بحث و جناح راست افراطی و خشونت افزایش یافت و به سطوح جدید است. پناه جویان و دیگر خارجی ها را به طور فزاینده مجروح در شورش هایی که در طول سال 1992 بیگانه شورش در روستوک.

که در همان سال در Mölln دو دختر جوان و مادر بزرگ خود کشته شدند که نئو نازی ها آتش به خانه خود را. در ماه مه سال 1993 سه دختر جوان و دو زن ترک تبار درگذشت مشابه با انگیزه حمله آتش سوزی در زولینگن.

از سال 1990 تا 1993 58 نفر کشته شدند در جناح راست افراطی و خشونت در آلمان است. Amadeu آنتونیو Kiowa از آنگولا در نظر گرفته شده است اولین قربانی به مرگ پس از الحاق آلمان. در 24 نوامبر 1990 یک گروه نئو نازی ها به طرز وحشیانه ای او را ضرب و شتم و stomped بر روی سر خود را.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>