رینولدز مصرف کننده می گوید آن را به خوبی می چرخاند’ را به نفع خود در مواد غذایی آنلاین

رینولدز مصرف کننده محصولات شرکت ، با نمونه کارها خود را از کالاهای مصرفی از کیسه های سنگین به رینولدز بسته بندی شده است با تمرکز بر تجارت الکترونیکی در سال با توجه به اجرایی لنس میچل که باید پرداخت آنلاین خرید مواد غذایی رشد می کند.

میچل اشاره می کند که رینولدز مصرف کننده REYN, +4.50% محصولات “قفسه پایدار” به معنی آنها را می توان در دمای اتاق و مقرون به صرفه برای حمل و نقل.

نه تنها که رینولدز مصرف کننده فروخته می شود عمده در فروشگاه های مواد غذایی و انبار باشگاه مانند Costco Wholesale Corp. هزینه -0.82% در میان دیگر خرده فروشان. منظقه وانت است به دست آوردن محبوبیت برای خرده فروشان مانند Walmart, Inc. WMT, -0.17% و هدف شرکت TGT و +1.92% و دسته بندی که رینولدز مصرف کننده کالا را اشغال اغلب به فروش می رسد همراه با مواد غذایی فاسد شدنی موارد.

ببینید: رینولدز مصرف کننده سهام افزایش می یابد و پس از آن نمونه کارها روزمره کالاهای عمومی می رود در $1 میلیارد دلار-به علاوه IPO

خریداران چیدن مواد تشکیل دهنده خود را برای آینده خانواده شام می توانید بازی شیر یا خط فویل آلومینیوم و کیسه زباله به سبد خرید به عنوان به خوبی.

مصرف کنندگان صرف $86 میلیارد آنلاین برای مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده در سال 2019 به گفته نیلسن داده است. تا سال 2025 آنلاین مواد غذایی و آشامیدنی (persian) فروش در حال انتظار برای ضربه زدن $143 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Nielsen حدود 30 درصد از تمام هزینه های از خریداران که خرید در فروشگاه ها و آنلاین.

میچل گفت MarketWatch که این شرکت در-خانه تجارت الکترونیکی تیم شد متمرکز دیجیتال از جمله تبلیغات و مدیریت مصرف کننده آنلاین پاسخ به محصولات این شرکت پنج سال پیش.

همچنین: به عنوان آمازون مسابقه برای تحویل در یک روز هدف درایوهای دیجیتال مشتریان به فروشگاه های

“ما در حال شرکت در خانوار مقوله است که در حال رشد و انعطاف پذیر به چرخه اقتصادی” میچل گفت.

رینولدز مصرف کننده عمومی رفت زیرا این شرکت ساخته شده اخیر سرمایه گذاری و هزینه ها کاهش می یابد.

این شرکت را حذف کرده است مالی سواپ از سرمایه گذاری خود را متوقف و مصون سازی آلومینیوم کلیدی مواد خام. (میچل گفت: این شرکت هرگز واقعا hedged کلید دیگر در مورد رزین های پلاستیکی.) در سال 2019 شرکت رزرو کرده بود یک 11 میلیون دلار مشتق از دست دادن.

“در حال حاضر که ما ما تغییر استراتژی مصون سازی که نمی تواند تکرار شود,” او گفت:.

رینولدز مصرف کننده را صاحب نیوزیلند میلیاردر گریم هارت رسیده خود را در اواسط دهه 60 و شروع به فکر می کنم در دراز مدت برای شرکت میچل گفت.

از دست ندهید: آمازون می تواند طراحی مجدد کل فروشگاه های مواد غذایی به جای مواد غذایی آنلاین تحویل سفارشات

نه تنها به بخشی از آن در دراز مدت به فکر آماده شدن برای افزایش تجارت الکترونیکی و باقی مانده های نوآورانه است که بخشی از آن را به عنوان به خوبی.

در سال 2018, 21% از درآمد این شرکت در آمد از محصولات است که کمتر از سه سال. هنوز هم یکی از اصلی شرکت, محصولات, Reynolds Wrap معرفی شد در سال 1947.

“ما در حال قوی و با دوام دسته بندی که در حال رشد به طور مداوم. محصولات ما به خوبی می چرخاند برای e-commerce” میچل گفت. “نوآوری در محصول را تضمین می کند مسیر رو به بالا برای حجم و رشد درآمد.”

رینولدز سهام بسته 4.3% در اولین روز معاملاتی پنج شنبه, ژان. 31. سهام منعکس روز دوشنبه تا 4.2 درصد.

مصرف کننده کالاهای اساسی انتخاب بخش صندوق SPDR XLP, +0.08% به دست آورده 18.8 درصد بیش از سال گذشته در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.79% است 20.2% برای دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>