پاداش برای مرد مسلح تحت تعقیب که شات 2 معاونان کلانتر لس آنجلس رشد می کند به نزدیک به $300K

یکی از معاونان مجروح به تازگی از بیمارستان آزاد شد.

به به اشتراک گذاری به

به گفته مقامات، پاداشی که هفته گذشته برای يک مرد مسلح تحت تعقيب در تيراندازی دو معاون کلانتر شهرستان لس آنجلس ارائه شد، در پی کمک های مالی نزديک به سه برابر شده است.

هیئت نظارت شهرستان لس آنجلس در ابتدا اجازه پاداش 100،000 دلار برای اطلاعات منجر به دستگیری و محکومیت مرد مسلح که معاونان چند بار در گشت پارک شده خود SUV شنبه شب در آنچه مقامات به عنوان یک حمله به سبک کمین توصیف کرد.

به گزارش انجمن معاون کلانترهای لس آنجلس، که گفته بود سهم ۷۵ هزار دلاری داشته است، این پاداش روز چهارشنبه به نزدیک به ۳۰۰ هزار دلار رشد کرده بود. اداره حمل و نقل متروپولیتن شهرستان لس آنجلس نیز گفته بود که ۲۵ هزار دلار به پاداش اضافه خواهد کرد.

به گزارش ایستگاه ABC KABC، این تیراندازی در خارج از یک ایستگاه قطار مترو در کامپتون لس آنجلس رخ داد. این ایستگاه می گوید دو اهداکننده خصوصی نیز ۷۵ هزار دلار به این پاداش اضافه کردند.

روز چهارشنبه کلانتر الكس ويلانوئوا اعلام کرد که يکی از معاونان – يک افسر ۲۴ ساله که دچار اصابت گلوله به پيشاني، بازوها و دستش شده بود – از بيمارستان آزاد شده است.

“او راه درازی را برای بهبودی پیش رو دارد. اما اون تنها نيست . ما به عنوان یک جامعه در این کار با هم هستیم.» ویلانوئوا در بیانیه ای که به رسانه های اجتماعی ارسال کرد، گفت.

ویلانوئوا که چهارشنبه شب با بایرون پیتز در “خط شب” ای بی سی صحبت می کرد، روشن کرد که این معاون از بخش مراقبت های ویژه آزاد شده و نزدیک است از بیمارستان آزاد شود. ویلانوئوا گفت معاون به جراحی های اضافی روی بازوی خود نیاز خواهد داشت.

ویلانوئوا در “خط شب” گفت: شریک زندگی او که از فک و بازوها تیر باران شده بود، تا چهارشنبه شب در بخش مراقبت های ویژه باقی ماند.

ویلانوئوا که تیراندازی را «اقدامی بزدلانه» نامید، گفت که ۱۴ ماه پیش به عنوان اعضای کلانتری به هر دو معاون سوگند یاد کرده است. او معاونان را با نام شناسایی نکرده است.

PHOTO: A screen grab from a security camera video released the Los Angeles County Sheriff's Department shows a gunman walking up to sheriff's deputies and opening fire without warning or provocation in Compton, Calif., on Saturday, Sept. 12, 2020.

گرفتن صفحه نمایش از ویدیو دوربین های امنیتی منتشر شد اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس نشان می دهد یک مرد مسلح راه رفتن تا معاونان کلانتر و باز کردن آتش بدون هشدار و یا تحریک در کامپتون، کالیفرنیا، در روز شنبه، سپتامبر 12، 2020.

گرفتن صفحه نمایش از ویدیو دوربین های امنیتی منتشر شد اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس نشان می دهد یک مرد مسلح راه رفتن تا معاونان کلانتر و باز کردن آتش بدون هشدار و یا تحریک در کامپتون، کالیفرنیا، در روز شنبه، سپتامبر 12، 2020.

مقامات می گویند تیراندازی حدود ساعت ۷ بعد از ظهر روز شنبه به وقت محلی آشکار شد، چرا که معاونان کلانتر در ماشین گشت مشخص خود در نزدیکی مرکز ترانزیت مارتین لوتر کینگ جونیور نشستند. ویدئوی نظارتی منتشر شده توسط کلانتری فردی را با لباس شلوارک سیاه، ژاکت تیره و استفاده از یک تفنگ در دستش نشان می داد که تا خودروی گشت راه می رفت و بدون هشدار از طریق پنجره سمت مسافر آتش باز می کرد.

تیرانداز که به گفته مقامات سیاه پوست و ۲۸ تا ۳۰ سال سن دارد، به سمت یک صدان چهار دری سیاه فرار کرد و فرار کرد. در حالی که مرد مسلح فرار می کرد، ويديوی نظارتی درب کنار مسافری خودروی گشت را باز نشان می داد و يکی از معاونان مجروح، که مقامات او را مادر ۳۱ ساله يک پسر ۶ ساله توصيف کردند، تصادفا ً به بيرون برخورد کرد.

ویلانوئوا اوایل این هفته به ای بی سی نیوز گفت با وجود اینکه چهار یا پنج بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت، معاون زن برای کمک به شریک زندگی اش در اطراف خودروی گشت راه می رفت.

“او در اطراف ماشین می رود، اعمال یک tourniquet به او برای جلوگیری از خونریزی. او وارد رادیو می شود و خواستار کمک می شود و دوران سختی را میگذرد چون نمی تواند خیلی خوب صحبت کند.»

در حالی که جستجو برای یافتن مرد مسلح ادامه داشت، ویلانوئوا روز دوشنبه گفت معاونان کلانتر را در حال افزایش هشدار برای حمله تکرار شده است.

ویلانوئوا می گوید: «این باعث می شود که وقتی وقتی در خیابان ها بیرون هستیم به خودروها نزدیک می شود، خیلی بیشتر نگران باشیم.» “ما همه را در وسایل نقلیه دو مرد در حال حاضر جفت شده است. بنابراین، ما باید مراقب پشت یکدیگر در خارج وجود دارد در خیابان ها.”

مت گوتمن ای بی سی نیوز، بیل هاچینسون و الکسی استون در این گزارش سهیم بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول