‘انتقام’: لیبی به قتل قاچاقچی خانواده جان 30 مهاجران

خانواده یک لیبی قاچاقچی کشته شده توسط مهاجران کشته شدن 30 نظامی در یک حمله انتقام لیبی در سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت گفت.

قتل در محل Mezdah یک شهر برخی از 150km (95 مایل) در جنوب لیبی در طرابلس وزارت کشور گفت:, و اضافه کرد که 30 ساله قاچاقچی کشته شد “مخفی مهاجران” به دلایل نامعلوم.

بیشتر:

یازده نفر دیگر مهاجران که ملیت نمی شد مشخص شد مجروح و بستری در بیمارستان در Zentan, 170km (106 مایل) جنوب غربی طرابلس را گفت.

این وزارتخانه وعده داده شده برای پیگیری کردن قاتلان.

لیبی را فرا گرفته شده است در هرج و مرج پس از سال 2011 زمانی که رهبر دیرین معمر قذافی کشته شد در یک قیام ناتو مورد حمایت. پس از سال 2014 در این کشور تقسیم شده است بین دو رقیب دولت است.

در سال های اخیر این کشور نیز تبدیل به یک دروازه برای مهاجران و پناهندگان به امید رسیدن به اروپا است.

بسیاری از مهاجران فرار کرده اند, فقر, جنگ, جنگ, مجبور, کار, ختنه زنان در دولت های فاسد و شخصی تهدیدات تنها برای پیدا کردن خود را سرگردان در وسط لیبی و همچنین در مواجهه با تهدید بالقوه شیوع کروناویروس در کشور است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>