رستوران معذرت خواهی پس از سیاه و سفید زن و پسر محروم از خدمات

یک بالتیمور رستوران صادر عذرخواهی پس از فیلم نشان داد یک زن سیاه و سفید و پسر محروم از خدمات به دلیل پسر لباس با وجود یک فرزند در حال خدمت در حالی که لباس های مشابه راه

بالتیمور — یک بالتیمور رستوران صادر عذرخواهی دوشنبه پس از فیلم نشان داد یک زن سیاه و سفید و پسر محروم از خدمات به دلیل پسر بچه لباس زنانه در حالی که یک کودک در لباس پوشیدن یک روش مشابه بوده است در خدمت.

اطلس رستوران که صاحب Ouzo خلیج گفت: آن مختل شد این حادثه قرار می گیرد و مدیر دیده می شود در این ویدئو در “نامعلوم ترک” اخبار رسانه ها گزارش شده است.

“این هرگز اتفاق افتاده است” این شرکت اعلام کرد.

این ویدئو ارسال شده توسط مارسیا اعطای نشان می دهد پسر او با پوشیدن شلوارک ورزشی, کفش ورزشی و یک نایک تی شرت. ناشناس مدیر می گوید گرانت که پسرش در لباس نقض رستوران کد لباس.

اعطای چرخش دوربین به سمت یک پسر سفید در رستوران با پوشیدن یک گرافیک تی شرت و مشابه به دنبال شورت که خدمت کرده بود اما مدیر پاسخ کودک نبود پوشیدن شلوارک مانند گرانت ،

مدیر همچنین گفت که او فکر نمی کنید یک نگاه خوبی در کودک است.

اطلس گفت: آنها بلافاصله تغییر سیاست های خود را به طوری که کودکان در سنین 12 و زیر نیست به کد لباس. اطلس نیز گفت: قرار نبود “در نظر گرفته شده بود تبعیض آمیز است.”

اعطای نمی بلافاصله در پاسخ به نظر درخواست.

اطلس قبلا تحت آتش در ماه سپتامبر خود را برای, قانون لباس پوشیدن در هنگام رستوران Choptank در Fells نقطه ممنوع “شل, لباس, عینک آفتابی, عینک بعد از تیره و bandannas.” رستوران سپس تغییر دادن رسانه های خبری گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>