محققان مطالعه میمون برای یک coronavirus واکسن رو به چالش

در لوئیزیانا میان بالا رفتن سرسام آور نرخ رمان coronavirus و یک ایالت اقامت در خانه سفارش دانشمندان در حال پیدا کردن خود را چهره به چهره با این ویروس در آنها امید به توسعه یک واکسن برای.

در Tulane ملی پستانداران (مرکز تحقیقات TNPRC) دانشمندان از سراسر ایالات متحده در حال هماهنگی تحقیقات خود را در پستانداران غیرانسان مانند rhesus macaques به توسعه تشخیص و درمان و واکسن برای رمان coronavirus.

این دانشمندان در خط مقدم مبارزه با COVID-19. مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور آنها را در درک که چگونه سریع آنها را به کار برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است و در مواجهه با بسیاری از چالش های مشابه.

“من فکر می کنم ما بسیار شلوغ است,” دکتر گفت: Rudolf “جست و خیز” Bohm, دانشیار مدیر TNPRC حدود 40 مایل در خارج نیواورلئان. “این چیزی است هر چند که به منظور پیروزی در این نبرد در برابر COVID همه گیر تحقیقاتی ما در حال انجام این کار ضروری است. بنابراین آنچه ما می دانیم این است که اگر ما فشار و ما مشغول این تنها راه ما در حال رفتن به پیدا کردن درمان یا واکسن که در حال رفتن به نجات جان هزاران نفر در سراسر جهان است.

“همه ما از این طرز فکر که ما رو به فشار از طریق این و سطح شیب دار آن را و دریافت این انجام می شود زیرا این چیزی است که ما انجام,” او گفت:.

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد حداقل 601,478 موارد COVID-19 و 27,862 مرگ و میر در سطح جهان با 104,837 موارد و 1,711 مرگ و میر در ایالات متحده است.

در روز پنج شنبه, دانشمندان وارد یک مرحله جدید در جستجوی خود را برای یک COVID-19 واکسن زمانی که آنها آلوده چهار میمون — دو rhesus macaques و دو آفریقایی سبز میمون ها — با این ویروس. Bohm گفت: آنها تصمیم بر چهار از طریق یک مدل آماری است که تعیین که چگونه بسیاری از آنها می خواهم نیاز “برای پاسخ به این سوال ما نیاز” در حالی که همچنین با استفاده از کمترین تعداد حیوانات ممکن است.

هر چند روز حرکت رو به جلو آنها طرح در تجزیه و تحلیل حیوانات با اشعه X و مصرف خون و مایع و در نهایت بافت نمونه ها در تلاش برای دیدن چگونه به آن را حذف با این نسخهها کار در داخل بدن خود را. اگر نتایج به عنوان آنها انتظار عفونت در میمون ها را تقلید که در انسان Bohm گفت.

“هنگامی که ما نشان می دهد که این بیماری به نظر می رسد همان — بنابراین به همان میزان از حیوانات به عنوان بیماری در جمعیت انسانی آنها را به مرتب کردن بر اساس همان بیماری و مرتب کردن بر اساس همان علائم به عنوان انسان — پس از آن ما می توانید از آنها استفاده کنید برای تست واکسن و یا توسعه درمان” Bohm گفت.

یک واکسن در دسترس نمی باشد برای حداقل یک سال Bohm گفت.

“که در واقع بسیار سریع آن را باور یا نه قادر به انجام این کارها در آن مد” او گفت: با توجه به گام آنها را به نیاز به راه اندازی در این مطالعه از طراحی آن را به گرفتن فدرال تصویب.

در اوایل این ماه بودجه فدرال فاز 1 کارآزمایی بالینی بر روی یک تجربی COVID-19 واکسن آغاز شد و در سیاتل که در آن چهار داوطلبان داده شد jabs در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت. وجود خواهد داشت در مجموع 45 نفر در آزمون ثبت نام.

کارآزمایی بالینی است که با استفاده از یک واکسن است که تا به حال شده است برای جلوگیری از سارس و MERS, دو, دیگر عوامل بیماری زا است که سقوط در coronavirus خانواده است. Bohm گفت: محققان در حال کار بر روی این واکسن قادر به حرکت به سرعت به انسان آزمایش های بالینی به دلیل این واکسن در حال حاضر تست شده در حیوانات و ثابت شده امن است.

“که خوش شانس بود که یک واکسن تهیه شده و [آن را] هرگز به تولید رفت چرا که در حال حاضر آنها می تواند آن را انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش,” او گفت:.

فاز 1 بالینی محاکمه انسان برای COVID-19 واکسن نیز آغاز شد و در چین در 19 مارس ،

در TNPRC محققان شروع اساسا از ابتدا مطالعه “کروناویروس که باعث شده است این بیماری در حال حاضر” COVID-19, Bohm گفت.

او گفت: موسسه ملی بهداشت که بودجه این مرکز است فقط در حال حاضر “باز کردن این امکان را برای به دست آوردن کمک های مالی به مطالعه coronavirus.” نمونه مطالعه شامل شش میمون می تواند هزینه بین $300,000 و $600,000 هر واکسن و مدل حیوانی مطالعه به تنهایی هزینه حدود $345,000 داخلی بودجه است.

انجی Birnbaum, مدیر ایمنی زیستی در دانشگاه Tulane مسئول ایمنی نه تنها کسانی که مشغول به کار در داخل آزمایشگاه که این آزمون در COVID-19 انجام می شود اما همچنین کسانی که در خارج از آنها در حال کار برای اطمینان از پاتوژن آنها با ماندن در داخل آزمایشگاه.

“این آزمایشگاه فوق العاده تخصصی هنگامی که شما نگاه کنید در یک فضای شبیه به این, شما در حال رفتن برای دیدن اساسا با ایجاد یک مهر و موم ارائه حداکثر مهار,” Birnbaum توضیح داد.

آزمایشگاه او گفت: در حال فشار مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود وجود ندارد هر سوراخ از طریق آن ویروس می تواند فرار. به خصوص طراحی سیستم های تهویه جلوگیری از گسترش ویروس در سراسر ساختمان.

وجود سطوح مختلف از پروتکل های لازم برای محققان برای ورود به های مختلف آزمایشگاه ، در برخی از آنها ممکن است مجاز به پوشیدن خیابان لباس زیر, شخصی, دنده محافظ, Birnbaum گفت. آنها ممکن است مجبور به پوشیدن دو لایه دستکش یا یک ماسک که فشار هوا به طوری که یک ویروس به طور تصادفی نمی تواند خود را رسیدن به دهان و بینی و یا چشم. به عنوان آنها را ترک آنها نیز باید به طریق مناسب ضد عفونی و عقیم سازی روش های Bohm گفت.

این TNPRC تنها فقط شروع به تست میمون با COVID-19. و در حالی که Birnbaum می گوید که آنها به اندازه کافی منابع برای رسیدگی به آینده مطالعات شخصی مانند محافظ تجهیزات پیپت صفحات و دیگر تحقیقات مواد او ابراز نگرانی زنجیره تامین. همه چیز backordered, او گفت:.

پس از ملاقات با دیگر ملی پستانداران مراکز در سراسر ایالات متحده, او گفت: این یک مسئله این است که آنها می تواند بیش از حد.

“همان مبارزات ما با داشتن اینجا ما همچنین می توانید ببینید که نهادهای دیگر در حال مبارزه” Birnbaum گفت. “چیزهایی مانند تجهیزات حفاظت شخصی کسری بودجه و کمبود آن می تواند واقعا تاثیر توانایی ما برای انجام این نوع محافظ راه در مهار… این یک بازی بسیار منحصر به فرد همه گیر وضعیت به این معنا است که به طور معمول شما لازم نیست که این نوع از دست دادن عظیم آن نوع از منابع است.”

“ما واقعا در تلاش برای فکر می کنم خارج از جعبه و کشف کردن راه برای انجام این کار در آنجا که ما در حال تمام قلب و روح به آن” او ادامه داد. “اما شما می دانید وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که در حال پرواز در ایالات متحده و دیگر مراکز خرید و فروش است که بیش از حد.”

یک سخنگوی TNPRC گفت: این تسهیلات در طول تاریخ دریافت PPE از طریق توزیع کنندگان خصوصی و شرکت های و که آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که آنها همچنان به نیازهای خود را.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز دستور داد تمام ساکنان کشور را به ماندن در خانه در روز یکشنبه, مارس 22 همان روز که او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که دولت تا به حال دیده می شود سریع تر رشد در تعداد COVID-19 موارد در 13 روز از هر دولت دیگر و یا کشور در جهان است. شنبه صبح لوئیزیانا تا به حال 2,746 تایید موارد عفونت و 119 مرگ و میر.

Bohm گفت که با توجه به سرعت که در آن آنها را به کار و دلیل آنها نمی تواند قطع گوشه و کنار در تست آنها ramping تا ساعت آنها در حال قرار دادن به کار خود را. در همان زمان او گفت: TNPRC قبلا شاهد گسترش عفونت از طریق جامعه خود مانند COVID-19 است و که آن را به ایجاد چالش های خاص.

“اثر بیماری بسیار عمیقی در توانایی ما برای انجام تحقیقات به دلیل نیروی انسانی و مردم نیاز به کار از خانه” Bohm گفت و اشاره کرد که اگر مردم در کارکنان بیمار شدن آنها ممکن است مجبور به تنظیم مجدد برنامه یا حتی قطار دیگر دانشمندان در مورد نحوه کار در برخی از آزمایشگاه.

هیچ کس در این مرکز کارکنان بیمار بود که از جمعه شب یک سخنگوی TNPRC گفت.

Bohm نیز نگران برای میمون. با 4,500 میمون زندگی در اموال او گفت: وجود دارد یک “بالا ظن” که rhesus macaques مستعد ابتلا به رمان coronavirus بر اساس داده های اولیه.

“آنچه که بدان معنی است که ما مستعمره پرورش است مستعد ابتلا به عفونت برای انسان — از ما کارگران” Bohm گفت. “دانستن است که گاهی اوقات مردم های ویروس و یا عفونی قبل از آنها مریض است و یک نگرانی واقعی ما. … اگر به آنها آلوده و بیمار شده و بازیابی آنها را, آنها به احتمال زیاد می تواند در هر coronavirus پژوهش است.”

Bohm گفت: تسهیلات شده است “فیلدینگ تماس هر روز و داشتن بسیاری از جلسات با دانشمندان” از سراسر کشور که واکسن ها و روش های درمانی و آزمایش های تشخیصی که آنها می خواهند به توسعه است.

“بنابراین ما می تواند انجام به عنوان بسیاری از کسانی که به عنوان ما می توانیم. اما با یک شبکه از هفت پستانداران مراکز تحقیقاتی ما همه کمک به این تلاش برای دریافت این انجام می شود. … این چیزی است که پستانداران و مراکز تحقیقاتی دیگر امکانات طراحی شده بودند — هنگامی که چیزی اتفاق می افتد” Bohm گفت. “و ما در حال آماده به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>