خواهان مبارزه با توطئه-نظریه مدافع برنده سنا اولیه

جمهوری خواهان در اورگان این هفته نامزد یک کاندیدای سنا با تاریخچه ترویج و تعهد برای حمایت از QAnon تئوری توطئه ارائه fringe جنبش بزرگترین انتخاباتی پلت فرم هنوز و roiling جمهوری خواهان بیش از داشتن یک نامزد که آشکارا پذیرای بی پایه و اساس تئوری های توطئه است.

در حال حاضر حذف شده, توییتر, ویدئو, نماینده بیمه Jo Rae پرکینز که جای کسی را گرفتن سه نامزد دیگر در اولیه به صورت دموکرات ایالت Jeff Merkley در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی در حمایت از QAnon تئوری توطئه که کست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک جنگجوی صلیبی در برابر یک وب سایت از حالت عمیق توطئه و که اداره فدرال تحقیقات تلقی شده است بالقوه داخلی ترور تهدید.

“من با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. من ایستاده با Q و تیم. با تشکر از شما Anons و با تشکر از شما میهن پرستان. و با هم ما می توانیم صرفه جویی در جمهوری ما” پرکینز گفت: در یک ویدیو ارسال شده در سه شنبه, در حالی که نگه داشتن یک نشانه با محبوب QAnon شعار بر روی آن.

او اصلی پیروزی جمهوری خواهان مجبور به دست و پنجه نرم با داشتن یک دولت گسترده نامزد که آشکارا پذیرای تئوری توطئه.

وقتی پرسیده شد که در مورد حمایت از پرکینز در انتخابات عمومی کمیته ملی حزب جمهوری خواه نظر نیست.

ایالتی اورگان حزب جمهوری خواه صادر ولرم و به ظاهر تمایلی بیانیه ای گفت: “با فضیلت بودن ایران با نامزد, این چیزی است که ما انجام دهید – پشتیبانی از آنها را در برنده شدن در انتخابات.”

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته نمی خواهد حمایت اکسپرس پرکینز و به جای پاسخ هنگامی که خواست با یک لیست از نامربوط اتهامات علیه دموکرات سنا نامزدها قبل از اینکه گفت: “و این چیزی است که ABC News متمرکز شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

پرکینز’ مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه تلاش برای فاصله نامزد از QAnon, نوشتن در بیانیه ای اعلام کرد که او “هرگز توصیف خودش را به عنوان یک پیرو.”

اما صحبت کردن با ABC News در شنبه پرکینز نه تنها که.

سنا نامزد گفت که او “به معنای واقعی کلمه از لحاظ جسمی در اشک” پس از خواندن این بیانیه نوشته شده توسط خود را در مبارزات انتخاباتی به حساب توییتر شخصی و bucked خود کمپین با تکرار حمایت QAnon.

“کمپین من میخوام kill me” پرکینز گفت. “چگونه من می گویند این است ؟ برخی از مردم فکر می کنم که من دنبال Q مثل من دنبال عیسی. Q اطلاعات و من ایستاده با منبع اطلاعات.”

پرکینز گفت: او بد تعبیر کردن خط در بیانیه ای که راه می رفت و پشت او برای حمایت از QAnon قبل از آن نوشته شده است و او را به او گفت کمپین برای “fix it” اگر او می خواهم متوجه شدم آنچه که گفته شد از جانب خود.

“من اسکن آن و گفت: آره خوب به نظر می رسد به من و از آن رفت. و سپس من آن را دیدم و پس از آن من بود به معنای واقعی کلمه در اشک بود به معنای واقعی کلمه از لحاظ جسمی در اشک چون من خیلی دمیده دور. چون من رفتم تلخه که نه من. و من عقب نمی کردن.

“من نمی backpedaling و من نا امید. من احساس می کنم نیاز به backpedal و آن را مانند پاره های من, چرا که نه من,” او گفت: با توجه به حمایت از او برای QAnon.

در حالی که پرکینز گفت که مبارزات انتخاباتی او است به او گفت “نگران نباشید” در مورد رفع این بیانیه رد حمایت QAnon, او گفت: “من نامزد و باک را متوقف می کند با من.”

این QAnon تئوری توطئه است که گسترش افشا و خنثی و بی پایه و اساس ایده های مانند جان اف کندی جونیور faking مرگ خود را و بازگشت به گذشته جولای 4th, آغاز شده در اواخر سال 2017 و پس از یک ناشناس پست ظاهر در هیئت مدیره پیام آنلاین 4chan با کسی که ادعا دسترسی به محرمانه اطلاعات دولت.

پس از آن به طور تصادفی و ناشناس نوشته ها را مشتعل پیروان به منافذ بیش از هر خط و کلمه به دنبال رشته و سرنخ را به اتهام توطئه.

“افرادی که بر این باورند در حال باور کردن چیزهایی است که درست نیست و لازم نیست که مدرک به آنها را به عقب. که برگ های آنها را در یک محل که در آن آنها در حال برگزاری بسیاری از باورهایی که در حال قطع از مشترک ما واقعیت” گفت: یوسف Uscinski سیاسی-استاد علوم در دانشگاه میامی که تحقیقات در حاشیه اعتقادات.

“و بیشتر از آن به مجموعه ای از باورها که قربانی افراد خاص برای تمام جهان شر و متهم آنها را از درگیر شدن در های وحشتناک جنایات. و هنگامی که شما قرار داده که با هم کسانی که این نوع از چیزهایی که می تواند انگیزه مردم را به عمل و ما شاهد برخی از حوادث جدا که در آن مردم مرتکب خشونت است. بر اساس این نظر تئوری توطئه” Uscinski گفت.

در ماه اوت گذشته, FBI شناسایی QAnon تئوری توطئه به عنوان یک داخلی تهدید تروریستی به یاهو نیوز گزارش در یک سند گفت: برای اولین بار است که آژانس برچسب “تئوری توطئه محور داخلی افراطیون” را به عنوان یک تهدید در حال رشد.

“اف بی آی ارزیابی این تئوری های توطئه به احتمال بسیار زیاد خواهد پدیدار گسترش و تکامل در, مدرن, اطلاعات, بازار, گاهی اوقات رانندگی هر دو گروه و فردی افراط گرایان به انجام جنایی و یا اعمال خشونت آمیز” در این سند آمده و در ادامه می گویند که آژانس معتقد است تئوری توطئه محور افراط گرایان به احتمال زیاد افزایش خواهد میان 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

توطئه رشد کرده است محبوب در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات در سراسر کشور با پیروان پوشیدن و فروش کالا, تکان دادن علائم به محبوب QAnon شعارها و لینک های اینترنت بر روی دوربین برای افرادی که به جستجو و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتهام توطئه است.

رئیس جمهور که در بالا به قدرت پس از هل دادن افشا و خنثی تئوری توطئه خود را که باراک اوباما رئیس جمهور ساخته شده خود را در شناسنامه و متولد نشده در ایالات متحده ترویج و تشویق QAnon پیروان پس به طور منظم دوباره های توییت های خود را به خود نزدیک به 80 میلیون پیروان به جشن مؤمنان در تئوری توطئه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را ارتقاء QAnon پیروان است نه محدود به اینترنت جمهور نیز دعوت آنها را به کاخ سفید به عنوان بخشی از یک “social media summit” و گرفته شده یک عکس با یک پیرو در دفتر بیضی زمانی که جناح راست توطئه نظریه پرداز و QAnon مؤمن مایکل Lebron بازدید در سال 2018 است.

با توجه به Uscinski در حالی که رئیس جمهور ممکن است شخصا مسئول QAnon را افزایش داده است علنا اظهار نظر در آن تهمت ضد استقرار و “دولت عمیق” بحث ایجاد یک فضا برای آن به رشد و رئیس جمهور است و نه فعالانه نگاه به آن را تعطیل یا.

“من فکر می کنم آنچه ناروا انجام داده است ایجاد یک فضا برای افرادی که ضد استقرار آمده از چوب است. و به احساس مانند آنها در حال بدست گرفتن بخشی در جریان اصلی سیاست” Uscinski گفت.

“آن را در [تهمت بزرگ را] به نفع به نه آن را فسخ یا نه. شده اند وجود دارد پایین تر از سطح مقامات که گفته ام ما در حال حمایت از این. اما او نیست. بنابراین وضعیت موجود این است که چه با این نسخهها کار بهترین برای او را. او می تواند نگه داشتن این افراد در اردوگاه خود و بدون گفتن چیزی از آنها اختلاف نظر دارند ، و سپس او را ندارد به هر چیزی که او را نگاه بیشتر از یک نظریه پرداز توطئه است که او در حال حاضر به نظر می رسد. با ظاهر حمایت از آن.

روز بعد از پرکینز’ اولیه پیروزی در این هفته او در ظاهر محبوب QAnon کانال یوتیوب برای جشن پیروزی.

پرکینز گفت: در جریان زندگی ارسال شده در چهار شنبه ساعت قبل از مبارزات انتخاباتی او سعی کردم به دور از تئوری توطئه که “بسیاری از افرادی که ما در شب انتخابات حزب بودند Q مردم است.”

او همچنین گفت که او می خواهم “کاملا” با استفاده از اطلاعات او آموخته شده از QAnon تئوری توطئه در آمریکا اگر انتخاب شود.

و قبل از انتخابات روز سه شنبه پرکینز به طور منظم توییتی ترویج تئوری توطئه گاهی استقبال تبدیل به “QArmy” و در اوایل ماه ژانویه این سال او به اشتراک گذاشته پست ادعا را به اثبات “هماهنگی بین س و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

پرکینز با یا بدون حمایت او حزب خود را یک صعود دشوار در ماه نوامبر. دموکرات ها تا حد زیادی به پیروزی در ایالت اورگان گسترده در انتخابات و Merkley این وقت در نظر گرفته شده است مورد علاقه قوی را در مجلس سنا نژاد. دولت از بین رفته آبی برای هر انتخابات ریاست جمهوری سال 1984 و نه انتخاب یک جمهوری خواه فرماندار از سال 1980s.

پرکینز گفت: با وجود مقامات جمهوری خواه آهسته شروع به حمایت از نامزدی وی برای عموم تا کنون او را باور نمی کند وجود خواهد داشت هر گونه مسائل در حال حرکت رو به جلو از آنجا که او می گوید: او دوستان با اورگان حزب جمهوری خواه رئیس لایحه Currier.

Currier بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>