جمهوری خواهان را در Steve King پیش از توافق اولیه

برای سال, او شده است آیووا محافظه کار kingmaker خود را سالانه قرقاول شکار مورد نیاز متوقف می شود برای اوباما در کاخ سفید امیدوار.

اما در حال حاضر پس از از دست دادن خود را به کمیته کرسی های زیر نظرات در مورد سفید برتری Rep. استیو کینگ در خود گرفتار در پنج نامزد اصلی چالش است که می تواند پایان فعالیت سیاسی خود را.

“این خود بزرگترین تهدید همیشه و تا حد زیادی به خاطر او رفته یک پل بیش از حد در ارائه خود را بی فایده برای مردم آیووا نمایندگان شان گفت:” داگ ناخالص وکیل و استراتژیست در آیووا که نامزد جمهوری خواه برای فرماندار در سال 2002.

ایالتی و ملی ایران از جمله آمریکا اتاق بازرگانی جمهوری خواه یهودی ائتلاف ملی و حق زندگی انداخته اند وزن خود را پشت سفت Feenstra یک محافظه کار دولت سناتور که مطرح است پول بیشتری از پادشاه و panned کهنه کنگره به عنوان بی اثر است.

“ما کشاورزان و خانواده های ما و رئیس جمهور ما شایسته یک رهبر موثر است که می تواند در ارائه نتایج محافظه کار,” Feenstra گفت: ABC اخبار در ایمیل.

“رهبران تحویل. استیو پادشاه نمی تواند” راوی می گوید: در Feenstra جدیدترین آگهی تلویزیونی.

شاه نمی نیاز به پیروزی آشکار برای حفظ صندلی خود و پیروزی ایران با نامزدی: مسابقه خواهد شد به یک کنوانسیون اگر نامزد دریافت بیش از 35 درصد از کل اولیه رای – اگر پادشاه یا Feenstra اگر نه هر دو انتظار می رود برای دیدار با آستانه.

و او تا به برخی از تاریخ با کنوانسیون: پادشاه برنده اول خود را خانه اصلی مسابقه در سومین رای گیری در یک نامزدی کنوانسیون در سال 2002.

“اگر آن را می رود به کنوانسیون نبود که من فکر می کنم که بهترین شات خود را برای برنده شدن” برنت Siegrist یک رئیس سابق ایالت آیووا مقننه که از دست رفته به شاه که در سال 2002 کنوانسیون با 19 رای. “به نمایندگانی که انتخاب می شوند تمایل به آن, هاردکور, مؤمنان واقعی اگر شما خواهد شد و استیو نقش بسیار خوبی با آنها.”

در حالی که پادشاه به استقبال جدال با نظرات در مورد سقط جنین, مهاجرت و مسابقه در گذشته – از جمله یادآوری است که برخی از مهاجران را “گوساله اندازه cantaloupes” از “تخلیه 75 پوند ماری جوانا در سراسر صحرا” – آن نظرات خود را به نیویورک تایمز در مورد سفید برتری که باعث واکنش سریع از خود ،

“سفید ملی, سفید supremacist تمدن غرب — چگونه است که زبان تبدیل شدن به تهاجمی?” او گفت: کاغذ را در یک ضبط مصاحبه او بعد از مناقشه است.

پس از اظهارات هشت-اصطلاح جمهوری خواه بود سرزنش توسط خانه جمهوریخواه رهبری و محروم از کمیته خود را پست در ژانویه 2019.

دیرین متحدان از جمله آیووا سنسور. چاک Grassley و جونی ارنست را محکوم سخنان خود. سناتور. تد کروز که منصوب پادشاه co-صندلی خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, نام نظر “احمقانه است.”

از آن پس پادشاه به خود دیده است حمایت خود را از خشک کردن در سراسر کشور است و بیش از 30 ، 000 $در بانک به عنوان کشش نهایی از مبارزات انتخاباتی.

Feenstra دریافت کمک از سابق آیووا دولتی تری Branstad و تعدادی از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان در حالی که در خارج از گروه به اجرای تبلیغات از جمله یک نقطه برجسته باب Vander Plaats برجسته محافظه کار اجتماعی رهبر در آیووا – حمله به کنگره و تقویت Feenstra مشخصات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا در ستایش پادشاه رکورد در مهاجرت – کنگره ترویج a U. s.-Mexico border دیوار یک دهه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و کار شده است سکوت اولیه ترک نژاد از کشت و خانه ایران تاییدیه او توییتی بیش از آخر هفته.

در حالی که پادشاه به تازگی گفته آیووا, روزنامه, خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی توافق برای کمک به او در اصلاح خود را به کمیته پست جمهوری خواه کالیفرنیا به سرعت مورد مناقشه این ادعا گفتن خبرنگاران او “هرگز نمی گفت که.”

“کمیته تکالیف تصمیم توسط کمیته راهبری و او باید این فرصت را به خود را در مورد” مک کارتی گفت.

در مصاحبه های جمهوری خواه و فعالان ABC گفت خبری که پادشاه عدم نفوذ بیشتر خود را در موقعیت های سیاست باعث می شود او را در معرض یک چالش اصلی از Feenstra.

“این واقعا در مورد چیزهایی که او گفت و ظالمانه نظرات آن را در مورد خود اثر و لکه در کمیته در زمانی که کشاورزی در تلاش است و کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه گفت:” دیو Kochel جانباز ایران استراتژیست که اهدا کرده است به Feenstra و کار با اولویت برای, آیووا, فوق العاده PAC حمایت از دولت پرداخت.

آنها همچنین استدلال کرد که پادشاه که در عرض سه امتیاز از دست دادن خود را ruby-خانه قرمز صندلی به دموکرات JD Scholten در سال 2018 می تواند صدمه دیده جمهوریخواه مشارکت مردم در پاییز و زمانی که Scholten خواهد بود در انتخابات ارنست و تهمت خواهد نیاز به حمایت از رای دهندگان محافظه کار در منطقه برای کمک به برنده شدن در دولت است.

“بخشی از این تلاش است به مطمئن شوید که شاه به عنوان یک نامزد است که یک آلباتروس در اطراف جونی ارنست گردن” اسکات رید یک استراتژیست سیاسی ارشد اتاق بازرگانی گفت: ABC News.

پادشاه که کمپین پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه به تازگی گفته محلی جمهوری خواه که نظرات خود را در مرحله با حزب جمهوری خواه.

“من خوشحال هستم که همه از این موشکافی. من می خواهم به رکورد من,” او گفت: Stone County حزب جمهوری خواه در اخیر آنلاین نامزد فروم. “من فکر می کنم افرادی که در حال رفتن به پای صندوق های رای خواهد بود خوشحال با این کار که من انجام شده است.”

در یک سخنرانی تلویزیونی اولیه بحث در اوایل این هفته او نیز نسبت به واکنش او مواجه شده به “هرگز Trumpers” که “ginned این همه.”

“وجود دارد قدرت می شود که برخی از آنها پول قدرت نه همه آنها که می خواهند استیو پادشاه را از آنجا که آنها می خواهم به انجام نبرد در زندگی, در, ازدواج, در, بودجه و اسلحه او گفت:” در بحث میزبانی شده توسط WHO-13.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>