گزارش: عربستان سعودی و امارات متحده عربی funnelled میلیون ها نفر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016

یک لبنانی-آمریکایی تاجر متهم مالی مبارزات انتخاباتی نقض توسط ایالات متحده وزارت دادگستری ادعا کرد در مصاحبه با بریتانیا مجله تماشاگر که مقامات ابوظبی و عربستان سعودی به طور غیر قانونی funnelled میلیون دلار به کمپین 2016 ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

احمد “اندی” خواجه مدیر عامل شرکت پرداخت آنلاین شرکت پردازش می گوید: مقامات اماراتی مبدل پول با استفاده از سرقت هویت و کارت هدیه به عنوان زیر$200 کمپین کمک های که مورد نیاز نیست به گزارش به کمیسیون انتخابات فدرال.

بیشتر:

خواجه این است که در حال حاضر فراری خود را می خواستم برای ساخت اظهارات نادرست انسداد و گفته ساخت $3.5 m در غیر قانونی کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ، او تحت تعقیب را همراه با جورج نادر یکی دیگر از لبنان-تاجر آمریکایی و یک محکوم کودک آزار در حال حاضر در انتظار صدور حکم در آمریکا و شش نفر دیگر در ماه دسامبر 2019 توسط یک هیئت منصفه فدرال در واشنگتن, DC.

نادر بود و همکاری شاهد در تحقیقات ویژه مشاور رابرت مولر به دخالت در انتخابات 2016. با توجه به مولر را گزارش نادر بود یک قدرت با نفوذ کارگزار در خاورمیانه و رسمی مشاور ولیعهد امارات متحده عربی و راه اندازی یک جلسه در سیشل در تلاش برای ایجاد یک backchannel بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کرملین در مسکو.

در تماشاگر مصاحبه با روزنامه نگار پل چوب خواجه ادعا نادر با نزدیک شدن او را در سال 2016 ظاهرا از طرف یک عضو از امارات متحده عربی را سرویس های اطلاعاتی که می خواستم برای خرید یک موتور پرداخت برای پردازش کارت های اعتباری پرداخت از طریق اینترنت. موتور مورد استفاده قرار گیرد به کانال کمک های مالی از منابع در عربستان سعودی به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با مقامات در امارات متحده عربی دست زدن به مکانیک معاملات.

نادر گفت: خواجه که Emiratis حال برخورد با تهمت, کمپین مقامات است که در آن, اگر انتخاب رئیس جمهور خواهد برداشت از توافق هسته ای با ایران و اعمال تحریمهای جدید در کشور است که فلج آن صنعت نفت و سود کسانی که از عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

خواجه ارائه هیچ مدرکی دال بر اتهامات او به مجله و بسیاری از مقامات ایالات متحده یا رد این اظهارات و یا کاهش یافته است به نظر. یک ایمیل در بیانیه ای به مجله کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: آن را تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهامات و که آن را طول می کشد “سخت کوش مراحل برای اطمینان از کمک های ساخته شده در مطابق با قانون”.

خواجه بیشتر ادعا کرد که او و پرداخت آنلاین شرکت Allied Wallet در حال ناعادلانه مورد آزار و اذیت ما کردند. Allied Wallet پرداخت $110 حکم توسط کمیسیون تجارت فدرال در ماه مه سال 2019 پس از متهم آگاهانه پردازش جعلی معاملات آنلاین.

“قانون شده است و دستکاری” خواجه که در حال حاضر زندگی در بیروت گفت: تماشاگر. “من مورد مثل قضاوت زمان – زمانی که آنها به ارمغان آورد عیسی مسیح به رومیان. آنها فقط پرتاب یک اتهام در او او را مصلوب. این که چگونه من خودم عیسی مسیح در روم دادگاه متهم از چیزهایی که من هرگز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>