گزارش: حداقل 138 فرستاده شده از ما را به السالوادور کشته شدند

دیده بان حقوق بشر می گوید حداقل 138 نفر اخراج از آمریکا به ال سالوادور در سال های اخیر پس از آن کشته در این کشور آمریکای مرکزی

واشنگتن — حداقل 138 نفر تبعید به السالوادور از آمریکا در سال های اخیر پس از آن کشته شدند دیده بان حقوق بشر می گوید در یک گزارش جدید که می آید به عنوان برگ برنده دولت باعث می شود آن را سخت تر برای مرکزی آمریکایی ها به دنبال پناه در اینجا.

اکثریت مرگ و میر ثبت شده توسط سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارش منتشر شده روز شنبه رخ داده است کمتر از یک سال پس از اخراجی بازگشت به ال سالوادور و برخی در روز. این سازمان همچنین تایید کرد حداقل 70 مورد از تجاوز جنسی و یا سایر خشونت های پس از ورود در کشور است.

خشونت تأکید خطر مواجه شده و مردم مجبور به بازگشت به ایالات متحده قانون است که حکم اخراج غیر شهروندان محکوم به طیف وسیعی از جرائم و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست هایی که مانع از پناهجویان گفت: آلیسون Leal پارکر, گروه آمریکا, مدیر عامل.

“نگرانی ما این است که بسیاری از این افراد رو به یک حکم اعدام” Leal پارکر گفت.

بین 2014-2018 ایالات متحده در تبعید در مورد 111,000 اهالی السالوادور بازگشت به میهن خود را که مدت طولانی است که در چنگال شدید باند خشونت است.

The. U. N. گزارش سال گذشته که قتل در السالوادور اکثریت آنها مربوط به باند جنگ کاهش یافته است از اوج بیش از 6 ، 000 در سال 2015. اما این کشور هنوز یکی از بالاترین قتل نرخ در جهان است.

تعدادی از اهالی السالوادور به دنبال پناهندگی در ایالات متحده رشد نزدیک به 1000 درصد بین سال 2012 تا سال 2017 با استناد به بسیاری از تهدیدات از باندهای. تنها حدود 18 درصد پناهندگی.

دیده بان حقوق بشر تایید 138 مرگ و میر در این دوره از طریق رسمی سوابق, مصاحبه با خانواده ها و حساب های رسانه های, اما معتقد است واقعی تلفات بسیار بالاتر است, در بخشی به دلیل برخی از ثبت نمیشوند به دلیل انگ داشتن تبعید شده از آمریکا تعدادی از ضرب و جرح است به احتمال زیاد پایین نیز به دلیل گزارش دهی در کشور 6.5 میلیون نفر است.

César ریس مدیر اجرایی السالوادور مهاجرت موسسه یک سازمان غیر دولتی گفت: هیچ کس در کشور آهنگ مرگ اخراجی اما که او در بر داشت که اطلاعات معتبر و گفت: این نشان دهنده این واقعیت است که بسیاری از آنها در حال حرکت به جوامع در چنگال باندهای.

“ما می توانیم می گویند که اخراج مردم به این مناطق بسیار دشوار و خطرناک” ریوس گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مهاجرت اجرای یک محور دولت او و است که شامل یک سیاست مجبور به پناه جویان از آمریکای مرکزی به صبر در مکزیک در حالی که ادعای خود را مورد ارزیابی قرار میگیرند و یا برای بازگشت به موطن اگر ادعای خود را رد کرده است.

بسیاری از کسانی که پناهندگی پناهجویان قبلا منتشر شده است در آزادی مشروط در ایالات متحده برای تصمیم گیری است که می تواند از یک سال و یا بیشتر است. وزارت امنیت داخلی می گوید آن را تلاش برای ایجاد فرایند کارآمد تر و سرکوب ادعای جعلی.

اما Leal پارکر و دیگر منتقدان می گویند این گزارش تلاش های قبلی که مستند خشونت علیه اهالی السالوادور انتظار در مکزیک مرز شهر برای ادعای خود به پردازش نشان می دهد خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست.

“ما عمیقا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به معنای واقعی کلمه eviscerate حق به دنبال پناهندگی در ایالات متحده,” او گفت:.

دیده بان حقوق بشر خواست دولت برای لغو این سیاست است که نیاز به پناه جویان به صبر در مکزیک همراه با توافق نامه های است که اجازه می دهد Guatemalans اهالی السالوادور و هندوراس به حل و فصل در دیگر کشورهای آمریکای مرکزی در حالی که به دنبال پناه. آنها همچنین می خواهید دادستان کل برای معکوس کردن محدودیت ساخته شده است که آن را سخت تر برای آنها را به ادعای آمریکا پناهندگی به دلیل تهدید ناشی از باندهای یا خشونت مبتنی بر جنسیت.

آسوشیتد پرس نویسنده مارکوس Aleman در سن سالوادور کمک به این گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>