به یاد جورج Floyd: اختصاص پدر, ‘شمشیر’

جورج فلوید غیر مسلح سیاه مرد که خفه زیر زانو از یک پلیس سفیدپوست در ایالات متحده در شهر مینیاپولیس شده است به عنوان “یک فرد” و یک اختصاص داده شده پدر که سخت کار می کرد برای حمایت از خانواده اش.

“هر کس دوست داشت برادر من” Philonese فلوید گفت: روز سه شنبه یک روز پس از کشتار است که موجب سراسر کشور تظاهرات و رشد تقاضا برای عدالت در میان تجدید اتهام نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا.

بیشتر:

“او یک غول مهربان” او با سی ان ان گفت. “او نیست کسی صدمه دیده است.”

اواخر 46 ساله نقل مکان کرد به مینیاپولیس از مادری خود هوستون چند سال پیش به امید پیدا کردن کار و شروع یک زندگی جدید با توجه به کریستوفر هریس فلوید را دوست مادام العمر.

اما او از دست رفته خود را به عنوان یک گارد امنیتی در یک رستوران که در ایالت مینه سوتا فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. هریس گفت: آسوشیتد پرس نیوز به او گفته بود به فلوید در یکشنبه شب و به او برخی از اطلاعات برای تماس با یک شغل موقت آژانس.

اوایل زندگی

فلوید بزرگ در هوستون سوم Ward, یکی از شهر عمدتا سیاه و محلات که در آن او و هریس ملاقات در مدرسه.

در اعمال دو متر (6.6 فوت) که به او لقب “غول مهربان” فلوید یک ستاره تبدیل شد ورزشکار در بسکتبال و فوتبال را در سن.

بود که جورج فلوید? (03:21)

“آرام اما شخصیت زیبا روح” Donnell کوپر یکی از فلوید را همکلاسی های سابق گفت. مرگ او “قطعا من با تعجب. این خیلی غم انگیز جهان ما در حال زندگی در حال حاضر”.

فلوید متهم شده بود در سال 2007 با سرقت مسلحانه در حمله به خانه ای در شیکاگو و در سال 2009 بود که محکوم به پنج سال زندان به عنوان بخشی از مذاکرات ایران با توجه به اسناد دادگاه.

هریس فلوید را دوست دوران کودکی گفت که او و برخی از دوستان مشترک خود را نقل مکان کرده بود به مینیاپولیس در جستجوی شغل در اطراف 2014. هریس گفت: او صحبت فلوید به حرکت وجود دارد و همچنین بعد از او در بیرون از زندان.

“او به دنبال شروع تازه یک آغاز جدید” هریس گفت. “او خوشحال بود با تغییر او ساخت.”

فلوید در بر داشت یک کار به عنوان یک گارد امنیتی در ارتش رستگاری فروشگاه در مرکز شهر مینیاپولیس.

بعد او شروع به کار دو شغل یک رانندگی کامیون و دیگر به عنوان یک گارد امنیتی در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی که در آن او شناخته شده به عنوان “بزرگ فلوید”.

“همیشه شاد” Jovanni Tunstrom های اغذیه فروشی و مشروب فروشی مالک گفت. “او تا به حال یک نگرش خوب است. او را در رقص به شدت مردم را به خنده. من سعی کردم به او میآموزد که چگونه به رقص زیرا او عاشق موسیقی لاتین, اما من نمی تواند چرا که او بیش از حد بلند برای من. او همیشه مرا به نام ‘سکس روباز’. من گفتم: ‘Floyd, don’t call me سکس روباز. من دوستان خود را’.”

فلوید مرگ

در روز دوشنبه, مینیاپولیس پلیس دستگیر فلوید چون او گفته همسان توضیحات از کسی که در تلاش برای عبور از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه برای خرید سیگار.

در یک کثیرالانتشار تصویری از دستگیری فلوید دیده می شود بر روی زمین با دست خود بسر برده است پشت سر خود را. افسر درک چوین فشرده و او را به پیاده رو با زانو خود را در Floyd گردن. این ویدئو نشان می دهد چوین برگزاری فلوید را برای ساعت به عنوان فلوید شکایت او نمی تواند نفس بکشد.

این ویدئو به پایان می رسد با امدادگران بلند کردن یک لنگی فلوید را بر روی یک برانکارد و قرار دادن او در یک آمبولانس.

خواهر خود Bridgett فلوید گفت: آن را “دلخراش” را برای او به مرگ در دست پلیس است.

“این دقیقا کاری است که آنها انجام,” او گفت: NBC News. “آنها به قتل برادر من. او گریه برای کمک.”

اختصاص داده شده پدر

Roxie واشنگتن از شش سال در هوستون توصیف او را به عنوان اختصاص داده شده است ،

“مردم به اشتباه او را به خاطر او آنقدر بزرگ است که آنها فکر می کردند او همیشه یک مبارزه فرد” در واشنگتن گفت: با توجه به هوستون کرونیکل.

“اما او یک فرد دوست داشتنی … و او دوست دختر خود را.”

یکی از فلوید را دوستان دیرین استفن جکسون شد NBA بسکتبال ستاره اما فلوید هرگز اجازه ندهید که خود را تغییر دهید و دوستی است.

“ما به نام هر یک از دیگر دوقلو” جکسون گفت: در یک عاطفی, ارسال ویدیو در Instagram.

“او در حال تغییر زندگی خود را” حرکت به مینه سوتا برای کار به طوری که او می تواند حمایت خود را از کودکان جکسون اضافه شده است. “پسر من انجام آنچه که او قرار بود به انجام, و شما همه رفتن و کشتن برادر من.”

فلوید دوست دختر کورتنی راس گفت که او تا به حال باقی مانده یک نور درخشان در جامعه است.

“این است و جز فرشته ای که به ما ارسال شده بود بر روی زمین,” او گفت: CBS News. “و ما شرور و اهریمن او را و ما او را کشتند.”

چوین اخراج شد توسط مینیاپولیس اداره پلیس روز سه شنبه به همراه سه نفر دیگر از افسران که آنها نیز در صحنه است. روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری به نام برای چوین به عنوان جرم جنایی متهم بدون ذکر دیگر افسران.

روز جمعه پس از روز از تظاهرات چوین گرفته شده بود را بازداشت و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد توسط دولت دادستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>