‘به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای’: تایلندی شهرستان بدحال برای تیراندازی و کشتار قربانیان

صدها نفر از مردم عزادار با حضور شب زنده داری در شمال شرقی تایلندی شهرستان برای قربانیان بدترین تیراندازی دسته جمعی در تاریخ معاصر کشور.

مردم در شهرستان ناخون راتچاسیما در یکشنبه شمع روشن گذاشته, گل و شعار توسط مجسمه تاریخی محلی قهرمان Thao Suranari به عنوان راهبان بودایی رهبری نماز برای 29 نفر کشته و 57 زخمی شدند.

بیشتر:

این فرد مسلح شناسایی شده به عنوان 32 ساله rogue سرباز Jakrapanth Thomma رفت و در یک تیراندازی در اواخر روز شنبه با شلیک گلوله در مکان های مختلف در اطراف شهر قبل از holing خود را در ترمینال 21 مرکز خرید.

17-ساعت مصیبت که شامل چندین جنگ تفنگ و خط تیره برای خروجی با ترس خریداران به پایان رسید در صبح روز یکشنبه هنگامی که تیم های امنیتی به ضرب گلوله مهاجم مرده است.

به گفته مقامات مسلح عصبانی بود بیش از یک اختلاف مالی با افسر فرمانده او اولین قربانی قبل از سرقت اسلحه از ارتش شد. او سپس به سمت مرکز خرید که در آن او را آتش یکسره در مردم در داخل و خارج از مجتمع.

People lay down flowers at a vigil for victims following a deadly mass shooting in Nakhon Ratchasima on February 9, 2020. A Thai soldier who killed at least 26 people before being shot dead in a mall

مردم عزل گل به مناسبت 29 افرادی که درگذشت در تایلند مرگبارترین تیراندازی و کشتار. [Chaline Thirasupa/خبرگزاری فرانسه]

در میان قربانیان یک مادر از کشته شدن چرخ ماشین; اعضای نیروهای امنیتی پس از رفتن مسلح و Rachanon Kanchanamethi, a 13-year-old boy را به عنوان او سوار موتور سیکلت خود را.

“من نمی خواهم به از دست دادن او را مثل این” پسر پدر Nuttawut Kanchanamethi گفت: آسوشیتد پرس اعلام کرد.

“این بیش از حد ناگهانی. ما تا به حال برنامه های او در حال رشد است. که تمام است. ما نمی تحمیل هر گونه انتظارات او.”

Nuttawut متوقف شد یک لحظه.

“من می خواهم برای ادامه مراقبت از او, اما من دیگر این فرصت را داشته باشد,” او گفت: شکستن به sobs.

‘به یاد داشته باشید برای همیشه’

کسانی که حضور داشتند حزن انگیز شب زنده داری اشاره انگشتان دست خود را به آسمان به عنوان یک نماد است که نماز خود را می تواند روح مرده به بهشت است. دیگران ناخوانا پیام تسلیت در سفید ورق کاغذ بر روی زمین گذاشته شد از جمله “به یاد داشته باشید برای همیشه” و “من آرزو می کنم شما خوب زندگی پس از مرگ”.

“شما باید این خشم را پر می کند شما,” ساکن محلی Chirathip Kurapakorn گفته خبرگزاری رویترز در شب زنده داری.

“من دو بچه خود من و فقط فکر کردن در مورد کسانی که در زندگی وجود دارد. من نمی تواند خواب در تمام طول شب گذشته. من فقط تلاش برای بدست آوردن حق اخبار و فقط می خواستم به کمک نوعی اما من فقط نمی تواند.”

“آن را فقط اتفاق افتاده است حق در اینجا در وطن ما پشت سر ما بود و درست در قلب ما از همه چیز. این فقط غم انگیز” Pacharida Sangthongsuk گفت.

کاربران در رسانه های اجتماعی نیز خود را ابراز غم و اندوه.

“به من گفت نه گریه زمانی که شما رفته بودند. اما این احساس است که قریب به اتفاق آن را بیش از حد قوی”.

پیش از آن در روز نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا بازدید از یک بیمارستان که در آن مجروح شد و تحت درمان.

“این بی سابقه در تایلند و من این را می خواهم برای آخرین بار این بحران اتفاق می افتد,” او گفت: در خارج از بیمارستان.

“من امیدوارم که این تنها و آخرین حادثه که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. هیچ کس می خواهد این اتفاق می افتد. این می تواند به دلیل این فرد سلامت روان در این لحظه خاص است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>