باقی می ماند در بر داشت اعتقاد بر این از دست رفته 20 سال

چچنی Watterson بستگان ابلاغ شده است و آنها درخواست برای حفظ حریم خصوصی.

شش ماه پس از یک زن جوان بود که در آخرین ملاقات با دوست پسر خود ناپدید شد, اورگان, مقامات می گویند که او باقی می ماند ممکن است بازیافت.

همچنان معتقد به تعلق به 20 ساله چچنی Watterson داشت و در نزدیکی شمال دشت, اورگان, روز شنبه, Washington شهرستان کلانتر دفتر گفت.

این کشف شده بود فقط قبل از 5 p. m. در حالی که صاحب ملک بود پاکسازی قلم مو, کلانتر, گفت:.

“بر اساس محل باقی مانده و شواهد موجود در صحنه کارآگاهان مشکوک باقی مانده کسانی هستند که از چچنی Watterson,” کلانتر دفتر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

Watterson رفت از دست رفته در ماه دسامبر. او گذشته بود با دوست پسر خود در نظر گرفته است که یک فرد مورد علاقه در ناپدید شدن, Washington شهرستان کلانتر Sgt. دنی DiPietro گفت: ABC News در روز دوشنبه.

DiPietro کاهش یافته است می گویند اگر مقامات مشکوک بازی ناپاک است. اتهامات واصل شده اند در این مورد.

این پسر تا به حال حکم فعال در ماه دسامبر و او در حال حاضر در خدمت یک جمله به صورت یک اعتقاد در یک نامربوط شارژ DiPietro گفت.

Watterson بستگان ابلاغ شده است از امکان بازیابی از او باقی مانده است و آنها درخواست برای حفظ حریم خصوصی با توجه به کلانتر ،

تحقیقات در حال انجام کلانتر شدهاند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>