بستگان سو آلاباما زندانها بیش از 4 زندانی خودکشی

بستگان چهار زندانی که به کشته شدن خود را در داخل آلاباما زندان هستند و تحت پیگرد دولت بیش از مردان خودکشی

MONTGOMERY, علا. — بستگان چهار زندانی که به کشته شدن خود را در داخل آلاباما زندان هستند و تحت پیگرد دولت بیش از مردان خودکشی, اضافه کردن به مشکلات حقوقی برای یک سازمان در حال حاضر در دادگاه بیش از آن در درمان زندانیان.

طرح دعوی در دادگاه ادعا اصلاحات مقامات نمی ارائه مراقبت مناسب برای مردان با وجود دانستن آنها تا به حال شدید بیماری های روانی و گاهی اوقات آسیب خود را. یک وکیل برای خانواده ها می گوید آنها می خواهند به نگه داشتن مقامات دولتی پاسخگو مونتگومری تبلیغ کننده گزارش شده است.

کت و شلوار واصل شد توسط بستگان پل فورد بیلی لی Thornton, رایان زنگ و متی هلمز که در زمان زندگی خود را در داخل زندانها در سال 2018 و 2019. آن نام متهمان از جمله اصلاحات کمیسر جف دونن.

“متهمان دیگر نمی تواند تکیه بر بهانه هایی مانند کمبود نیروی انسانی و فقیر اداری و انضباط. آنها در حال حاضر باید پاسخگوی مرگ و میر انسان ها رنج می برد که تا حد زیادی از دولت در عدم ارائه مناسب خدمات بهداشت روان که خودکشی به نظر می رسد به آنها را به تنها گزینه ای گفت:” میچ مک گوایر, وکیل خانواده.

بخش کاهش یافته پنج شنبه در طرح دعوی در دادگاه که مک گوایر گفت: ثبت شده در دادگاه فدرال در مونتگمری در روز دوشنبه.

آلاباما وزارت اصلاحات در حال حاضر با آن مواجه است طرح دعوی در دادگاه فدرال بیش از آن در دست زدن به زندانیان با بیماری های روانی. ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Emma Thompson یافت مراقبت دولت “سختی ناکافی” در سال 2017 و دستور سیستمیک تعمیرات اساسی که بسیاری از آنها هنوز هم در حال حرکت از طریق دادگاه ها.

کت و شلوار بیش از زندانی مرگ و میر ادعا می کند که دولت موفق به اجرای دادگاه دستور تغییرات.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند تنها درصد کمی از روانی بهداشت حرفه ای شاغل در بخش بهداشت پیمانکاران به طور کامل دارای مجوز و بر خلاف قرارداد و آنها اغلب رفت و بدون نظارت سازمان نیافته در حالی که رکورد نگه داشتن چراغ نامناسب و ناامن مسکن تکالیف برای مردان در سلامت روانی بحران است.

خانواده از دو نفر از این زندانیان که جان فورد و Thornton, بسیج در مقابل خانه ملت در سال گذشته با وکلای مدافع که به نام موجی از 13 زندانی مرگ و میر در 14 ماه یک “زندگی یا مرگ اضطراری است.”

“من او را از دست وحشتناکی گفت: Jeri فورد فورد ، “آنچه برای او اتفاق افتاده را تحت تاثیر قرار ما برای بقیه زندگی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>