کودکان پناهنده در میان جمعیت معترضان با گاز کشته اشک در لزبوس

لزبوس یونان – یونان پلیس و شلیک گاز اشک آور در هزاران نفر از پناهندگان و مهاجران به دام افتاده در سر می برند جزیره لزبوس از جایی که آنها را مجاز به سفر به سرزمین اصلی تحت 2016 اتحادیه اروپا و ترکیه در مقابله با هدف مهار مهاجر جریان می یابد.

در زمان صحنه در دوشنبه کودکان و نوزادان گرفتار بودند in plumes از گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس ضد شورش در تظاهرات با جمعیت در حدود 2000 نفر است.

بیشتر:

این درگیری آغاز شد و در اطراف Moria یک بدنام تنگ اردوگاه مسکن بیش از 10 ، 000 نفر – با یک سرریز سایت نزدیک با بیش از هزاران. آن را هرگز طراحی شده برای نگه داشتن بیش از 3000.

افراد بسیج در برابر ادامه مهار مردم در Lesbos جزیره و غیر قابل تحمل شرایط زندگی در داخل اردوگاه.

در فیلم دیده می شود الجزیره در کودکان دیده می شود و دوره نقاهت بعد از ضربه با گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس ضد شورش است. برخی از عینک ماسک صورت برای محافظت از خود از استنشاق.

پلیس با شلیک گاز اشک آور سعی و سرکوب معترضان و جلوگیری از آنها را از راهپیمایی در پا به Mytilene نر سرمایه بیش از چهار مایل دور.

اما بسیاری از Moria ساکنان آیا رسیدن به Mytilene و ادامه اعتراض کردند.

Greece, Lesbos

تظاهرکنندگان از Moria اردوگاه پناهندگان اجرا از پلیس ضد شورش با پرتاب گاز اشک آور [پائولو Amadei/الجزیره]

Abdul (نه نام واقعی او) یک پناهجوی افغان الجزیره گفت:: “من شرکت کردند چرا که مردم در حال مرگ هستند در Moria و هیچ کس مراقبت. ما احساس نمی کنیم که در آینده در اینجا اگر ما می خواستیم به مرگ پس از آن ما می ماند در افغانستان است. ما در اینجا به دنبال یک آینده خوب و امن این است که نه جایی برای زندگی.”

حداقل دو نفر کشته شده اند در Moria تا کنون در این سال در تروریستی با توجه به رسانه های محلی.

در سال های گذشته مهاجرین از جمله نوزادان در اردوگاه مرگ در آتش سوزی, به دلیل آب و هوا و به عنوان آنها عدم دسترسی به امکانات پزشکی مناسب است.

زمان خلق و خوی

خلق و خوی در مرکز شهر بندر بود و تنش به حدود 200 نفر عمدتا زنان و مردان از افغانستان جمع در میدان مرکزی.

“آزادی” آنها شعار می دادند و همچنین به عنوان “لزبوس مردم ما ببخشید” – آشکار عذرخواهی به ساکنان در یک فضای بسیار شارژ.

Franziska Grillmeier یک روزنامه نگار الجزیره گفت: که او شاهد خانواده هایی که پاره گاز کشته در روز دوشنبه.

“دیروز به عنوان مردم در تلاش بودند به حرکت اعتراضی از Moria به Mytilene پلیس سعی به جلوگیری از آنها را با استفاده از موانع. برخی از خانواده ها این شکست را از طریق استفاده از زیتون در گرو زمینه های بعدی به اردوگاه و تلاش برای پیدا کردن یک راه جایگزین برای رسیدن به Mytilene. پلیس پس از آن آغاز شده سنگین با استفاده از گاز اشک آور پرتاب آن را به زمینه های زیتون در گرو, که همچنین مجموعه ای از درخت زیتون در آتش است.

“وجود دارد مردان نگه داشتن بچه های خود را تا کودکان و نوجوانان بودند که کف در دهان بچه ها داشتن حملات هراس و نوزادان قادر به تنفس و ترانسفورماتور از طریق گاز است.”

او ادعا کرد که واکنش پلیس به نظر می رسد بیش از حد.

“وجود ندارد واقعا هر گونه تهدید به پلیس که در آن نقطه آن را واقعا فقط یک تاکتیک پلیس بلافاصله پس از پرتاب گاز اشک آور در افرادی که مسالمت آمیز در تلاش برای ایجاد راه خود را به Mytilene.”

پلیس گزارش بازداشت ده ها تن از معترضان. الجزیره تماس وزارت شهروند حفاظت بود اما نه دریافت پاسخ توسط زمان انتشار.

“من تو را دیدم جدی حمله به مردم و ضرب و شتم با چوب. من هم دیدم مردم جیغ نگه داشتن بچه های خود را در هوا و گفت: “نگاه به آنچه شما انجام داده ام’,” Grillmeier گفت.

پائولو Amadei یک عکاس آزاد از ایتالیا گفت: “وجود دارد و پلیس با پرتاب گاز, زنان و بچه ها و نوزادان کردم با گاز کشته و وجود دارد بسیاری از بچه ها گریه می کرد.

“آنها (پناهندگان) در آمد سلام این چیزی است که من دیدم: آنها به دنبال یک برخورد.”

بوریس Cheshirkov یک سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل الجزیره گفت: او نگران بود که با تشدید شده است “تشدید شرایط وخیم و طولانی صبر کنید”.

او گفت: کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل خواسته است دولت یونان برای انتقال مردم به سرزمین اصلی و توضیح داد که همبستگی اروپایی و مسئولیت-های بود که در حال حاضر مهم است.

Lesbos, Greece

یک کودک گریه می کند پس از استنشاق گاز اشک آور [پائولو Amadei/الجزیره]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>