redmi پاوربانک شیائومی

نحوه شارژ سریعتر iPhone XS: راهنمای سریع شارژ iPhone XS
آخرین به روزرسانی: 4 ژانویه ، 2020Nishtha Sharma
راهنمای PowerBank از خواننده پشتیبانی می کند. هنگامی که از طریق پیوندها در سایت ما خریداری می کنید ، ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.
خرید پاوربانک شیائومی redmi
iPhone XS یکی از آیفون های برتر است اما از ضعف درخشان رنج می برد – این گوشی با شارژر آهسته اپل 5 واتی است که برای شارژ گوشی بسیار طولانی طول می کشد. با این وجود ، iPhone XS از شارژ USB-C PD با 18 وات پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از یک شارژر PD یا پاوربانک PD ، آیفون XS را سریعاً از صفر تا 50٪ شارژ کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک کابل USB-C به Lightning است.

اگر به نظر می رسد راه حل USB-C PD خیلی گران است ، می توانید با استفاده از شارژرهای 2.4 آمپری یا یک پاوربانک آمپر Quickcharge / 2.4 ، آیفون XS را با دو برابر سرعت شارژر سهام شارژ کنید. نرخ شارژ با این شارژرها در حدود 50 دقیقه تا 50٪ خالی است. اگرچه به سرعت شارژ PD نیست ، این تقریباً نیمی از زمان شارژر سهام آیفون 5 وات / 1 آمپر است که به 50٪ می رسد.

در اینجا بهترین راه برای شارژ سریع آیفون XS وجود دارد –
iPhone XS را سریع با شارژر USB-C PD شارژ کنید

شارژر 18 واتی USB-C PD فقط در حدود 30 دقیقه طول می کشد تا شارژ سریع آیفون XS از خالی تا 50٪ سریع شود. شارژرهای بندری منفرد مانند شارژر PD RAVPower 18 وات PD یا شارژر PD Aukey 18 وات PD راه حل عالی و ارزان 18 واتی برای شارژ سریع XS است.

اگر می خواهید یک شارژر درگاه دوتایی داشته باشید ، آنگاه PowerPort Speed ​​Duo Anker 30 watt یک شارژر خوب پورت USB-C PD دوگانه است که می تواند همزمان دو دستگاه را شارژ کند. این آی فون XS و هر تلفن / پاوربانک دیگر را با سرعت مناسب به طور همزمان شارژ می کند. شما حتی می توانید شارژر دوگانه PD (18 وات PD + 18 وات PD) مانند Anker 36-وات Powerport 3 را خریداری کنید تا سریع آیفون XS و پاوربانک USB-C PD خود را شارژ کنید (یا دو آیفون 11/11 Pro / XR / XS / X / همزمان با سریعترین سرعت ممکن.

اگر مک بوک دارید ، شارژر PD RAVPower 61 وات PD (بررسی شارژر PD RAVPower 61 وات PD را بخوانید) گزینه بسیار مناسبی برای XS شما است. این سیستم XS را از طریق جریان فعلی 18 واتی و مک بوک با سرعت قابل اشتعال با خروجی 60/61 وات شارژ می کند.
تکنیک های شارژ سریع برای iPhone XS Anker Duo
سرعت پاور Duort 30 وات PowerPort با سرعت سریع آیفون XS / 11 / XR / X را از صفر تا 50٪ در 30 دقیقه شارژ می کند

آیفون XS همچنین از طریق شارژرهای USB-C Macbook Air / Pro مانند شارژرهای MacBook 29/31/61/87-وات قابل شارژ است. شارژر همراه با آیفون 11 پرو جدید و آیفون 11 پرو حداکثر نیز XS را سریع شارژ می کند.

شارژرهایی که از اجزای GAN (Gallium Nitride) استفاده می کنند بهتر از آنهایی هستند که دارای اجزای سیلیکون هستند. این شارژرهای GAN در مقایسه با شارژرهای معمولی دارای نیمی از وزن و اندازه هستند و باعث می شود آنها نسبت به کابل های سیلیکون برتر باشند. دو انتخاب برتر ما در میان شارژرهای GAN برای XS شارژر Gauk PD 27 واتی Gauk PD و شارژر RAVPower 30 واتی USB-C PD GaN.

در قسمت بالای طیف ، مخصوصاً برای کاربران Macbook ، شارژر دوتایی PD-Port Anker PowerPort 60 واتی با قدرت دوگانه PD وجود دارد. این نرم افزار از 30 وات PD + 30 وات PD خروجی جریان همزمان استفاده می کند و از این رو می تواند دو دستگاه PD را به طور همزمان شارژ کند – برای مثال iPhone XS با 18 وات از یک درگاه PD و هر MacBook با 30 وات از درگاه PD دیگر. هنگام شارژ فقط مک بوک ، آن را با سرعت 60 وات شارژ می کند.
سریع شارژ iPhone XS با پاوربانک USB-C PD

بانکهای برق USB-C PD آیفون XS را با همان سرعتی که شارژرهای دیواره PD دارند شارژ می کنند – از صفر تا 50٪ در حدود 30 دقیقه. بانکهای قدرت PD انتخابی آینده در دسترس برای XS هستند زیرا آنها همچنین آیفون های جدید 11 ، 11 پرو ، 11 پرو مکس و آیفون های آینده و جدیدترین iPad ها را سریع شارژ می کنند.

رده های برتر ما به عنوان بانکهای قدرت PD برای XS RAVPower 10000 PD ، ZMI 10K Powerpack USB-C ، Aukey 10000 PD و Anker PowerCore 10000 PD Redux هستند. همه اینها از نظر عملکرد ، ظرفیت و خروجی شارژ USB-C PD با 18 وات و ورودی شارژ USB-C بسیار مشابه هستند. این چهار نسبت به بانکهای قدرت ارزان تر از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار هستند. Aukey 10000 PD کمی منحصر به فرد است زیرا دارای درگاه لایتنینگ نیز می باشد و در حدود 12 ساعت مستقیماً از طریق شارژر سهام XS قابل شارژ می باشد. شما می توانید آخرین قیمت های آنها را برای تصمیم گیری در مورد بهترین راه حل مقایسه کنید.

اگر شما اغلب دو گوشی را شارژ می کنید ، یک راه حل بهتر از سه پاوربانک فوق ، PD 28 واتی موجود در بازار Anker PowerCore 10000 PD است. این دو پورت با خروجی 28 واتی (18 وات PD + 10 وات USB معمولی) دارد و از این رو می تواند سریعاً دو گوشی را شارژ کند. Anker PowerCore 10000 PD دو شارژ کامل (از صفر تا 100٪) را به iPhone XS می دهد. PowerCore 10000 PD حدود 3/5 ساعت طول می کشد تا از طریق هر شارژر PD 18+ وات شارژ شود.
شارژ سریع USB-C PD
PowerCore 10000 PD دو شارژ کامل به iPhone XS می دهد

اگر شما صاحب یک iPad یا Macbook هستید ، پس یک پاوربانک PD با قدرت بالا و قدرت بالا مانند RAVPower 20000 PD 3.0 45 وات بهترین راه حل برای XS شما است. این ویژگی به ویژه مفید است اگر شما دارای آخرین PD پشتیبانی از iPad مانند iPad Pro 2018 ، iPad Mini 5 یا iPad Air 3. RAVPower 20000 PD 3.0 45 وات می توانید جدیدترین آیفون / آی پد و مک بوک ها را با سرعت شارژ شارژ کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>