رکورد coronavirus تلفات در برزیل; پرچم ایالات متحده به پرواز در نیمه کارکنان

  • با 20 ، 000 مرگ و میر و بیش از 310,000 عفونت برزیل است که به سرعت نزدیک شدن به روسیه برای تبدیل شدن به جهان دوم coronavirus hotspot, پشت, ایالات متحده است.

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد که ملت ایران پرچم در نیمه کارکنان به افتخار coronavirus قربانیان.
  • گواتمالا جمهور Alejandro Giammattei ناودان واشنگتن برای ادامه اخراج مهاجران آلوده با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

  • بیش از پنج میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید کرد که coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی و در حالی که برخی از 1.9 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 22

01:02 GMT – استرالیا به دنبال معافیت از انگلستان قرنطینه

استرالیا به دنبال معافیت از نیاز است که مسافران پس از رسیدن در انگلستان قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام در بیانیه ای گفت: “استرالیا به رهبری جهان موفق و مهار COVID-19 که به وضوح بدان معنی است که مسافران آینده از استرالیا را در برخواهد داشت خطر کم به بقیه جهان است.”

بیرمنگام گفت: استرالیا هیچ برنامه ای برای باز کردن مرزهای خود به غیر از شهروندان در حالی که همه از بازگشت مردم محلی هنوز هم به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود.

00:46 GMT – صندوق بین المللی پول اوکراین موافق جدید 5bn $بسته کمک

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و اوکراین درباره توافق در اصل در 5 میلیارد دلار کمکهای مالی به کیف کمک های نبرد coronavirus بحران است.

قرارداد 18 ماهه برنامه کمک منوط به تصویب صندوق بین المللی پول را مدیریت و هیئت اجرایی آن را در معامله “در هفته های آینده,” واشنگتن مبتنی بر قرض دهنده گفت.

Ivanna Vladkova Hollar رسمی که رهبری صندوق بین المللی پول تیم مذاکره کننده گفت: این معامله را “بودجه حمایت” به کیف در حالی که “تحکیم دستاوردهای به تاریخ و حرکت رو به جلو در مهم اصلاحات ساختاری برای کاهش کلیدی آسیب پذیری”.

00:08 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات ما پرچم کاهش برای نیمه کارکنان برای قربانیان ویروس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده می گوید که او منظور خواهد شد پرچم آمریکا به پرواز در نیمه کارکنان بیش از سه روز آینده به عنوان تلفات از COVID-19 روش 100,000.

“من خواهد بود کاهش پرچم در تمام ساختمان های فدرال و آثار تاریخی ملی به نیمی از کارکنان بیش از سه روز آینده در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به کروناویروس گفت:” در توییتر ارسال.

این حرکت به دنبال یک درخواست از رهبران دموکرات برای انجام این کار به رسمیت شناختن “غم روز حساب هنگامی که ما رسیدن به 100,000 مرگ”.

ما نوآوری کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن ویروس آهسته (2:12)

00:03 GMT – برزیل می گذرد 20,000 ویروس مرگ و میر پس از ضبط 24 ساعته تلفن

Coronavirus مرگ و میر در برزیل پیشی گرفته 20,000 پس از یک رکورد تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته وزارت بهداشت گفت.

کشور است که کانون شیوع بیماری در آمریکای لاتین و بالاترین یک روز تلفات 1,188 تحت فشار قرار دادند به طور کلی مرگ, شمارش به 20,047.

برزیل در حال حاضر ثبت بیش از 310,000 موارد با کارشناسان گفت: عدم به معنی آزمایش ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

با منحنی آن از عفونت و مرگ و میر افزایش شدت این کشور از 210 میلیون دلار در رتبه سوم جهان از نظر تعداد موارد پشت سر ایالات متحده و روسیه است.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز مارس 21, اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>