جزئیات دموکراتیک پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه

Whitmer انتخاب شد و در ماه گذشته به زبان انگلیسی پاسخ به تهمت آدرس.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer است که انتظار می رود برای برجسته کردن تفاوت های آشکار در چه جمهوری خواه و دموکرات ها طرح برای مقابله با این کشور داغ دکمه مسائل سیاسی هنگامی که او ارائه می شود یکی از حزب دموکرات را در پاسخ به رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه.

Whitmer که انتخاب شد در ماه گذشته به زبان انگلیسی پاسخ به تهمت آدرس را در مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی نسخه قیمت و رکود مواجه دستمزد در حزب دموکرات را پاسخ رسمی سه شنبه شب با توجه به آماده اظهارات.

“این خیلی ساده است. دموکرات ها در حال تلاش برای ایجاد مراقبت های بهداشتی خود را بهتر است. جمهوری خواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور” Whitmer گفت: در آماده شده اند ، “مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام است. آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

“کارگران آمریکایی در حال صدمه زدن به. در خود دولت است. همسایگان ما در ویسکانسین. و اوهایو. و پنسیلوانیا است. در سراسر کشور است. دستمزد راکد در حالی که مدیر عامل شرکت پرداخت سر به فلک کشید است,” او اضافه شده است.

Whitmer که قبلا خدمت در دولت را در سنا و مجلس نمایندگان نیز انتظار می رود برای به دست آوردن شخصی در سخنرانی خود با باز که تواریخ مبارزات خود را به عنوان یک مادر با یک نوزاد جدید و یک دختر با سرطان مغز.

“من تمام شب را با کودک و در طول روز من تا به حال به مبارزه با مادرم شرکت بیمه زمانی که آنها به اشتباه او را تکذیب کرده پوشش برای شیمی درمانی,” او گفت: “او آماده اظهارات. “این سخت بود. آن را در معرض واقعیت های خشن از محل کار ما ما سیستم مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودکان ما سیستم. و آن را به من. من از دست رفته من صبر برای افرادی که بازی به جای حل مشکلات است.”

“به عنوان یک سناتور من مشغول به کار با یک جمهوری خواه فرماندار و نماینده مجلس برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی به بیش از 680,000 Michiganders تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه” او اضافه شده است.

Whitmer, 48 شده بود کم حرف در مورد جزئیات آنچه او او برنامه ریزی شده می گویند در طول آدرس اما او نشان داد که او را از مسائل که طنین انداز با آمریکایی ها در هر دولت است.

روز دوشنبه او با انتشار بیانیه ای ابراز چگونه “افتخار” او به ارائه آدرس از شرق و لانسینگ دبیرستان در شرق و لانسینگ, میشیگان که در آن دختر خود را به دانش آموزان است.

“آمریکایی ها خوب و زحمتکش مردم که انتظار ما از مقامات منتخب در بالاترین دفاتر دولت به کار فقط به عنوان سخت به عنوان ما هر روز انجام دهید. دموکرات ها در سراسر کشور باید یک برنامه ریزی برای بهبود آموزش تعمیر زیرساخت های ما گسترش و حفاظت از پوشش مراقبت های بهداشتی و ساخت یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه” Whitmer گفت: در بیانیه روز شنبه. “ملت ما سزاوار این نوع رهبری است و ما آماده اقدام به دریافت آن انجام می شود.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>