Rayshard بروکس به یاد گذاشته می شود به استراحت در آتلانتا

دوستان و بستگان از Rayshard بروکس جمع آوری شده در تاریخی آتلانتا کلیسا – که زمانی کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور منبر – برای یک مراسم تشییع جنازه در روز سه شنبه به صورت سیاه و سفید مردی که قتل توسط یک افسر پلیس در یک فست فود پارک خودرو دامن زده تظاهرات در سراسر ایالات متحده بیش نژادی و بی عدالتی است.

“ما اینجا هستیم زیرا افراد همچنان به پنهان شدن در پشت مدالها و آموزش و سیاست ها و روش به جای توجه به انسانیت دیگران به طور کلی و سیاه و سفید زندگی می کند به طور خاص” کشیش برنیس کینگ رهبر حقوق مدنی دختر گفت: در خصوصی خدمات در Ebenezer کلیسای باپتیست.

او اشاره کرد ruefully که قتل صورت گرفت در آتلانتا و سیاه و سفید “مکه” و “شهری که قرار است به `بیش از حد شلوغ به نفرت.'”

اما در قدرتمند اکو پدرش “من یک رویا دارم” گفتار او اعلام کرد: “Rayshard بروکس’ مرگ را نمی خواهد بیهوده چرا که عدالت را رول کردن مثل آب و عدالت مانند یک جریان نیرومند.”

دوست بروکس و مادر خود را در قانون و کشیش ارشد در Ebenezer کلیسای باپتیست کشیش رافائل وارناک نیز صحبت کرد.

“Rayshard بروکس بود که فقط در حال اجرا از پلیس. او در حال اجرا بود از یک سیستم است که باعث می شود برده از مردم است. یک سیستم که نمی شود به مردم عادی که ساخته ام اشتباهات یک شانس دوم یک شات واقعی در رستگاری” وارناک یک نامزد حزب دموکرات به سنا گفت: در گزیده ای منتشر شد پیش از این سرویس است.

برخی از عزاداران عینک تی شرت با بروکس’ تصویر. تقریبا همه تن ماسک در برابر coronavirus.

بروکس 27 کشته شد دو بار در روز 12 ژوئن توسط افسر گرت Rolfe پس از یک مبارزه است که فوران هنگامی که پلیس سعی دستبند او را برای مست بودن در پشت چرخ از اتومبیل خود را در یک وندی درایو-از طریق. فیلم نشان داد بروکس, ربودن یک پلیس تیزر و شلیک آن به سمت Rolfe در حالی که در حال اجرا دور است.

Rolfe, 27 شد به اتهام قتل و زندانی بدون وثیقه. دوم افسر Devin برازنان, 26 متهم شد با تشدید حمله متهم پله در بروکس شانه او به عنوان lay dying در پیاده رو. وکلا برای هر دو مردان گفت: مشتریان خود را’ عملیات توجیه شده بودند.

The body of Rayshard Brooks, who was shot dead by an Atlanta police officer, is viewed by mourners at Ebenezer Baptist Church in Atlanta

اعضای خانواده کنسول یکدیگر در نزدیکی استنتاج از مشاهده Rayshard بروکس یک روز قبل از مراسم تشییع جنازه او در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا و جورجیا [Curtis کامپتون/استخر کرج]

قتل گشوده در میان اعتراضات و پراکنده خشونت خاموش مجموعه در سراسر کشور مورد جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که مرده در 25 مه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

آتلانتا رئیس پلیس پا به پایین کمتر از 24 ساعت پس از بروکس مرگ و وندی به آتش کشیده شده توسط داعش است.

در حالی که بروکس بود نه یک عضو از باپتیست گنگ کلیسا که در آن پادشاه موعظه است “پناهگاه برای کسانی که رنج می برند” وارناک در بیانیه ای گفت: اعلام برنامه های مراسم تشییع جنازه.

بازیگر و فیلمساز Tyler Perry ارائه کمک مالی برای این سرویس با توجه به این بیانیه.

Public Viewing Held For Rayshard Brooks In Atlanta

Pallbearers آوردن باقی مانده از Rayshard بروکس به نعش کش پس از مشاهده در کلیسای باپتیست گنگ در آتلانتا ، مرگ او همراه با قتل جورج فلوید ناشی از سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت توسط ماموران پلیس [جو Raedle/گتی ImagesAFP]

یک بعد از ظهر به قید وثیقه شنوایی برای Rolfe که در تضاد با مراسم لغو شد توسط یک قاضی. تحت قانون جرم قربانیان و خانواده های آنها تحت عنوان شنیده می شود در چنین اقدامات.

در ضمن یک نظرسنجی جدید می یابد و تقریبا همه آمریکایی ها در حمایت از حداقل برخی از تغییر به این کشور سیستم عدالت کیفری و آنها به شدت می خواهید برای دیدن استانداردهای روشن در زمانی که افسران پلیس ممکن است استفاده از زور و عواقب آن برای کسانی که عبور از خط.

نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی گفت: 29 درصد فکر می کنم سیستم عدالت کیفری نیاز به “تعمیرات اساسی کامل” 40 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات عمده” و 25 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات جزئی”. فقط 5 درصد اعتقاد دارند هیچ تغییرات لازم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>