رشیدا Tlaib پیاده روی به عقب بوس با هدف هیلاری کلینتون در رویداد برای ساندرز’ کمپین

میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib رفت و برگشت اقدامات او پس از ویروسی لحظه به او نشان داد و با پیوستن به جمعیت در booing هیلاری کلینتون در طول یک رویداد برای سال 2020 نامزد بهداشت ، برنی ساندرز.

بالای سیاسی جانشین برای ورمونت سناتور Tlaib ارسال شده یک رشته از توییت در شنبه, عذرخواهی, برای اجازه دادن به او را “ناامیدی” در وزیر سابق امور خارجه توانید بهترین از.

“من اجازه ناامیدی من با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من” Tlaib گفت. “همه شما خواهران-در-خدمات عمومی و جنبش ما سزاوار بهتر است.”

این بوس آمد و پس از moderator آورده اخیر نظرات انتقادی از ساندرز که کلینتون وضع در Hulu مستند جایی که او پیشنهاد کرد که “هیچ کس او را دوست دارد” با اشاره به اعضای کنگره است.

Tlaib ملحق شد در Clive, آیووا, تجمع توسط همکاران او — که همچنین تایید ورمونت — Washington تشکر. Pramila Jayapal و مینه سوتا در کنگره Ilhan Omar که سفر به Hawkeye دولت در روز جمعه برای شرکت در یک بحث پیش از آیووا قفقاز.

Dionna لانگفورد مدیر سابق Des Moines هیئت مدیره مدرسه و پنل مدیر اقدام به حل و فصل جمعیت, درخواست از آنها برای ماندن “درجه یک” و نه بو.

اما Tlaib به جای اصرار داشت: “نه من بو” و اقدام انجام درست آن.

“همه شما می دانید من نمی تواند آرام باشد. هیچ. ما در حال رفتن به boo,” او گفت:. “این همه حق است. متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

لحظه ای برانگیخته دور از خشن, خنده و سلامتی از جمعیت — درخشان تر از نور افکن در این حادثه.

در صبح روز شنبه توییتهایی او توضیح داد که اقدامات او بودند در نتیجه protectiveness او احساس می کند از Sanders, کمپین و جنبش آنها ایجاد کرده است.

“من فوق العاده عاشق این جنبش است که ما کمپین #NotMeUs ایجاد کرده است” Tlaib نوشت: “این باعث می شود من حفاظتی بیش از آن و نا امید تلاش برای اخراج قدرت و تنوع جنبش ما.”

او افزود: “من می دانم که چه چیزی در خطر است اگر ما متحد کردن بیش از یک نامزد به ضرب و شتم [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن و من قصد دارم به انجام همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل شود که برگ برنده برنده نیست در سال 2020 است.”

Tlaib گفت: او را به جای “در تلاش برای رسیدن از یک نقطه عشق” از واکنش دوباره با منفی.

اقدامات او به دنبال چند خود وارد زخم های ایجاد شده توسط ساندرز’ کمپین عناصر و هواداران است.

دو هفته پیش ساندرز عذرخواهی برای یک جانشین را op-ed که برچسب جو بایدن به عنوان “فاسد” و قبل از آن در ماه ژانویه او سریع خود را به فاصله از صحبت کردن در نقاط توزیع به داوطلبان که دستور به رنگ ماساچوست ایالت الیزابت وارن به عنوان یک نامزد از نخبگان است.

ساندرز هنوز برای اظهار نظر در Tlaib اقدامات.

اما اخیر مجادلات آمده به عنوان ساندرز دستاوردهای کشش در پای صندوقهای رای است.

در اخیر نیویورک تایمز نتیجه/سینا دانشکده ساندرز آگهی خود را در رقابت با 25 درصد آرا از احتمال دموکراتیک حزبی را برانگیخت نسبت به سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که انتخابات در 18% سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در 17 درصد و سناتور الیزابت وارن (D-MA) که می آید در در 15٪.

با توجه به Monmouth University نظرسنجی از آیووا منتشر شده در چهارشنبه ساندرز نیز گردن و گردن با بایدن که 21 درصد و 23 درصد در میان به احتمال زیاد دموکراتیک حزبی را برانگیخت.

طی مصاحبه ای در “اولیه خود را لیست پخش” پادکست در جمعه وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون دوباره انتقاد ساندرز برای در نظر او نه صف آرایی هواداران خود را پشت سر او و پس از او نامزد دموکرات در انتخابات 2016.

او گفت که او انتظار ندارد واکنش به “هیچ کس دوست دارد او را” نظر به عنوان آنها ساخته شده بود بیش از یک سال قبل از این مستند منتشر شد. هنوز او تحت فشار است که خود را در مبارزات انتخاباتی و حامیان آنها “بسیار دشوار” در طول انتخابات گذشته.

“مبارزات انتخاباتی خود و در اصل حامیان آنها بسیار دشوار است و واقعا به طور مداوم نه فقط به من حمله کردند اما حمله به من حامیان” کلینتون گفت: “بعد اضافه کرد: “این غیر قابل تصور برای من که هر مراقبت هوشمند نگران شهروند آمریکایی که در نظر او و یا خودش در سمت چپ ما سیاست می خواهم برای دیدن چهار سال بیشتر از این نوع بسیار مخرب ریاست جمهوری است.”

اما وقتی پرسیده شد که در هفته گذشته اگر او را حمایت ساندرز اگر او مسجل نامزدی کلینتون اعلام کرد در توییتر او را به انجام آنچه او می تواند برای حمایت از نامزد دموکرات.

“من فکر می کردم هر کس خواست من معتبر صاف و پوست کنده views!” کلینتون نوشت: در ژانویه. 21. “اما به طور جدی شماره یک اولویت برای کشور ما و جهان بازنشسته است و مغلوب ساختن پیشی جستن و به عنوان من همیشه باید من انجام خواهد داد آنچه من می توانم برای حمایت از ما نامزد.”

ABC News’ کوین Scanlan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>