نادر توبیخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن از ما مسیحی انجیلی رهبر

پت رابرتسون با نفوذ رهبر مسیحی در ایالات متحده به سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود تهدید به تماس در ما نظامی علیه غیرنظامیان و تندرو موضع در برابر تظاهرات اخیر بیش از کشتن جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست یک افسر پلیس در مه 25.

رابرتسون خود را باز کرد شبانه “باشگاه 700” تلویزیون نشان می دهد در روز سه شنبه گفت: سیاسی حاضر در ایالات متحده در حال حاضر خواستار محبت و اطمینان نه تهدیدات تسلط و نیروی نظامی که رئیس جمهور تهمت ارائه شده در روزهای اخیر.

بیشتر:

“به نظر می رسد در حال حاضر زمان برای بگو:” من درک می کنم درد خود را. من می خواهم برای راحتی شما. من فکر می کنم آن زمان ما یکدیگر را دوست دارم’. اما رئیس جمهور در زمان های مختلف ، او گفت: “من رئيس جمهور از قانون و نظم”,” رابرتسون گفت.

“و او صادر سر بالا. او گفت: “من آماده به ارسال در نظامی نیروهای اگر ملت فرمانداران نمی کنند به سرکوب خشونت است که لرزاند شهرهای آمریکا’. ماده در واقع او صحبت کرد و از آنها به عنوان کلیک” رابرتسون گفت.

“شما فقط انجام نمی دهد. آقای رئیس جمهور. آن است که سرد نیست,” او گفت:.

از ملامت بود تعجب آور است چرا که رابرتسون که یکی تاسیس رهبران سفید انجیلی مسیحی جنبش در ایالات متحده شده است و سازگار حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را نشان می دهد تلویزیون آغاز و در سال 1966 است دیده می شود حدود یک میلیون آمریکایی در هر روز است.

یک چهارم بزرگسالان آمریکایی متعلق به یک مسیحی انجیلی فرقه و آنها رای دادند 81 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 با توجه به مرکز تحقیقات پیو غیر حزبی ،

تهمت موجب جنجال در اوایل این هفته زمانی که او مطرح شده به صورت عکس در مقابل یک تاریخی کلیسای اسقفی در نزدیکی کاخ سفید که تا به حال شده است به طور خلاصه مجموعه ای در آتش توسط معترضان در ژوئن 1. پیروان کلیسا های اسقفی در نظر گرفته نمی مسیحیان انجیلی.

فدرال پلیس ضد شورش و سوار بر اسب بود به زور پاک پارک شهر به طوری که تهمت و مقامات بالا می تواند راه رفتن به کلیسا.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مذهبی معمولی خود به کتاب مقدس وارونه و عقب در دست خود را.

این حرکت بود که به طور گسترده ای به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی و جلب انتقاد از کلیسای اسقفی درمسیحیت و رهبران کلیسای کاتولیک.

اسقف مایکل کاری رئیس کلیسای اسقفی با انتشار بیانیه ای گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با استفاده از کتاب مقدس و کلیسا برای “حزبی اهداف سیاسی” به جای آمدن به کلیسا به دعا که بسیاری دیگر از رئیس جمهور انجام داده اند.

در “دوران سیاسی صدمه دیده و درد در کشور ما … خود را در عمل چیزی به ما کمک به التیام ما” کاری گفت.

جیمز مارتین کشیش یسوعیون و نویسنده با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون ملی, اخبار, مصاحبه و در توییتر در تماس تلفنی با رئیس جمهور ظاهر در کلیسای “شورش”.

اما در یک فاکس نیوز مصاحبه رادیویی تهمت را رد کرد انتقاد از رهبران کلیسا به عنوان حزبی.

“اکثر رهبران مذهبی آن را دوست داشتم. من شنیده فرانکلین گراهام امروز صبح فکر کردم عالی بود. اکثر رهبران مذهبی فکر کردم عالی بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این تنها طرف دیگر که نمی خواهم آن حزب مخالف به عنوان بیان می رود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رابرت Jeffress یک کشیش باپتیست جنوبی که به خطبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف به عنوان رئیس جمهور در سال 2017 در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در ظاهر در فاکس نیوز روز سه شنبه.

“این باور نکردنی بود چه اتفاقی افتاده است یکشنبه شب که آنارشیست ها سعی خواهد کرد برای از بین بردن که تاریخی کلیسا” Jeffress گفت.

“من معتقدم که رئیس جمهور تهمت کاملا صحیح بود در راه رفتن بیش از وجود دارد … و ایستاده در مقابل این کلیسا برای نشان دادن همبستگی خود را نه تنها با این جماعت اما با خانه های عبادت در سراسر امریکا نشان دادن قصد خود را برای محافظت از کلیساها از کسانی که سعی خواهد کرد برای از بین بردن آنها,” او گفت:.

در باشگاه 700 تک صدایی رابرتسون نیز مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تماس در نظامی آمریکا علیه معترضان که برگ برنده دولت در حال حاضر حمایت از.

“سوال این است که آیا رئیس جمهور باید قدرت به تماس از سربازان,” او گفت:. “شما باید برای رفتن به تمام راه برگشت به قبل از جنگ داخلی روز برای پیدا کردن یک فرمان را به او بدهد که قدرت.”

پنتاگون در حال مستقر واکنش سریع حمله نیروهای نظامی به پایگاه های نظامی در واشنگتن دی سی منطقه و همچنین دو گردان نظامی پلیس است.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: او اعتقاد نداشت استناد به رئیس جمهور قدرت برای قرار دادن پایین insurrections توسط نیروی نظامی خواهد بود لازم است. وزارت دفاع مقامات گفته آسوشیتد پرس خبرگزاری سربازان خواهد بازگشت به خانه خود را در پایگاه های خود در کارولینای شمالی و نیویورک.

وجود داشته اند نشانه هایی که به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت سیاسی میان پروتستان های انجیلی ممکن است فرسایش.

انجیلی مجله تاسیس اواخر کشیش بیلی گراهام چاپ یک سرمقاله در تاریخ 19 دسامبر در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در کنگره خواستار حذف او از دفتر “ناخالص فساد اخلاقی و بی کفایتی”.

یک بررسی انجام شده در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه توسط Pew یافت که حمایت در میان پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که هنوز هم قوی بود تضعیف 6 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>