رامی Makhlouf رد جلالی تقاضای او از Syriatel

سوریه سرمایه دار خیلی مهم رامی Makhlouf گفت: مقامات تعیین مهلت برای او به استعفا از برترین اپراتور تلفن همراه Syriatel و یا آنها را لغو آن مجوز – اما او قول داد ،

Makhlouf گفت: دولت بود ستون فشار بر او و تهدید به بازداشت او را مگر اینکه او بیش از سود شرکت است.

بیشتر:

در 16 دقیقه Facebook video – سوم او صادر کرده است انتشار یک شکاف با پسر عموی رئیس جمهور سوریه بشار اسد – Makhlouf گفت: سقوط Syriatel اصلی نان آور درآمد برای دولت خواهد شد “فاجعه بار” ضربه به اقتصاد است.

Makhlouf بخشی از رئیس جمهورs دایره درونی است و نقش بزرگی در تامین مالی اسد جنگ تلاش مقامات غربی می گویند با استناد به امپراتوری کسب و کار خود که شامل ارتباطات, املاک و مستغلات ساخت و ساز و تجارت نفت.

سوریه: اسد متهم به اخلال در لوازم پزشکی

“”اگر شما نمی مطابق … مجوز آنها لغو خواهد شد و به آنها گفت: شما باید تا روز یکشنبه به هم منطبق و یا شرکت گرفته خواهد شد و آن اموال” Makhlouf گفت.

معلوم نیست زمانی که این ویدئو گرفته شده بود و اگر او به معنای این جمعه یا بعد.

“شما با این کار از بین بردن اقتصاد سوریه” گفت: Makhlouf.

وی افزود: مقامات بودند “ما خواستار … دست بیش از 120 درصد سود به دولت و یا دیگری که ما دستگیر خواهد شد”.

قدرت مبارزه

این ماه Makhlouf متهم نیروهای امنیتی از دستگیری کارکنان خود را در یک “غیر انسانی راه” در یک حمله بی سابقه ای از درون سیستم توسط یکی از با نفوذ ترین کشور آمار و ارقام.

سوریه بزرگترین اپراتور تلفن همراه Syriatel شده است درگیر یک مبارزه قدرت با اسد دولت از تابستان گذشته زمانی که مقامات خود را به دست گرفت Al-بوستان خیریه و محلول شبه نظامیان وابسته به او است.

زمانی که وزارت مالیه در دسامبر مسدود دارایی های چندین تجار و بازرگانان بیش از فرار از پرداخت مالیات و غنی سازی غیر قانونی به سوریه مطبوعات گفت: Makhlouf همسرش و شرکت ها قرار گرفتند.

در پایان مارس و دوباره در اوایل ماه مه Makhlouf که تا به حال نگه داشته و مشخصات پایین در سراسر سوریه نه-سال-جنگ نوشته شده داغدار حملات علیه مقامات آنلاین.

او گفت: آنها خواستار $185m در پرداخت از Syriatel ترغیب اسد به مداخله و برنامه ریزی مجدد پرداخت.

Makhlouf نیز متهم امنیتی بازداشت کارکنان به ارعاب او را به کناره گیری از کسب و کار.

با توجه به بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه جنگ مانیتور حدود 40 Syriatel کارکنان و 19 از Al-بوستان دستگیر شده اند پس از مارس.

محکومیت دستگیری Makhlouf ادعا کرد مقامات خواهد انتشار کارکنان اگر او پرداخت می شود $185m و استعفا داد به عنوان رئیس Syriatel.

Makhlouf گفت که او خواهد بود مایل به پرداخت مبلغ خواسته شده توسط مقامات اما موضوع استعفای خود را یک خط قرمز.

“هر کس فکر می کند من استعفا تحت این شرایط نمی دانم من,” او گفت:.

Makhlouf شده است دیده می شود به عنوان یک ستون از دولت سوریه پس از اسد به قدرت در سال 2000 موفقیت پدرش حافظ.

اما شایعات باید swirled در ماه های اخیر از بحرانی روابط بین Makhlouf و اسد است که رهبری یک ضد پيوند مبارزات انتخاباتی در تلاش برای تقویت مالی دولت.

در مصاحبه با تلویزیون دولتی سوریه در ماه اکتبر رئیس جمهور سوریه اعلام این خبر گفت: نام هر کس در بخش خصوصی است که حیف و میل بودجه دولت برای بازگشت به پول”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>