Ramaphosa: آفریقای جنوبی coronavirus مستند به سهولت از ژوئن 1

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام کرده است کاهش بیشتر از coronavirus محدودیت از ماه آینده در یک حرکت است که اجازه خواهد داد که بسیاری از بخش های اقتصاد برای بازگشایی به طور کامل تحت “سخت سلامت پروتکل” و “اجتماعی فاصله قوانین”.

Ramaphosa گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز یکشنبه کابینه تصمیم گرفته است برای حرکت کشور به “سطح سه” از آن پنج سطح با رویکرد کاهش coronavirus مستند از 1 ژوئن.

بیشتر:

“این خواهد شد در نتیجه باز شدن اقتصاد و حذف تعدادی از محدودیت در حرکت مردم در حالی که به طور قابل توجهی در حال گسترش … ما مداخلات بهداشت عمومی گفت:” رئیس جمهور شده است که تحت فشار از رقیب احزاب سیاسی و انواع صنایع به استراحت محدودیت.

آفریقا ترین اقتصاد صنعتی شده است تا حد زیادی تعطیل از اواخر ماه مارس زمانی که دولت اجرا برخی از جهان دقیقترین محدودیت در تلاش برای سعی کنید و جلوگیری از گسترش coronavirus که تا کنون آلوده 22,583 نفر کشته و 429 در کشور است.

Ramaphosa در ابتدا لذت بردم از پشتیبانی گسترده ای برای مستند که محدود اکثر مردم به خانه های خود را جدا از ضروری سفر. اما از آنجا که با توجه به نگرانی در مورد اقدامات’ اثر در حال حاضر در حال کوچک شدن اقتصاد و در اغلب جمعیت فقیر.

آفریقای جنوبی: بسیاری در ژوهانسبورگ گرسنه هستند

کاستن مستند در هفته آینده خواهد شد عبارتند از بلند کردن اجسام از بحث ممنوعیت فروش الکل برای مصرف خانگی. اندازه گیری شد و به منظور جلوگیری از افزایش خشونت و کاهش فشار در بخش اورژانس.

“الکل فروخته خواهد شد برای مصرف در خانه تنها تحت شرایط سخت در روز مشخص و محدود ساعت” Ramaphosa گفت:, و اضافه کرد که فروش محصولات توتون و تنباکو باقی خواهد ماند ممنوع “با توجه به خطرات بهداشتی مرتبط با سیگار کشیدن”.

در زیر سطح سه شب مقررات منع رفت و آمد را نیز برداشته شود و ورزش در فضای باز مجاز در هر زمان در طول روز است.

اما تجمعات عمومی باقی خواهد ماند ممنوع و خاص “با ریسک بالا فعالیت های اقتصادی” مانند رستوران ها و سالن های آرایش خواهد ماند بسته شده است.

سفر هوایی است که هنوز هم به حالت تعلیق محرومیت برخی از کسب و کار سفر و عودت کننده گان.

‘Coronavirus نقاط’

حزب اصلی اپوزیسیون دموکراتیک داد (دا) حزب گفت: سطح سه آمده بود “شش هفته خیلی دیر” و ناشی از “آسیب جبران ناپذیر” به اقتصاد است.

“حتی در حال حاضر … غیر منطقی مقررات و محرومیت باقی می ماند,” موقت دا رهبر جان Steenhuisen در بیانیه ای گفت.

“نیز وجود دارد بدون هیچ دلیل در همه سیگار به ممنوع باقی می ماند به عنوان بسیاری از افراد سیگاری نه سیگار داده و به سادگی خرید خود را بدون اجازه سیگار در جای دیگر.”

Ramaphosa در عین حال تصریح کرد که دولت قصد دارد به مدارس اجازه می دهد برای بازگشایی, ارشد سال از تاریخ 1 ژوئن و گفت: یک سوم از دانشجویان دانشگاه نیز اجازه بازگشت در محوطه دانشگاه.

او شناسایی هفت شهرستانها به عنوان “coronavirus نقاط” از جمله اجرایی سرمایه پرتوریا.

“لیست کانون مناطق بررسی می شود هر دو هفته بسته به پیشرفت ویروس” رئیس جمهور گفت:.

“هر بخشی از کشور می تواند بازگشت به هشدار سطح 4 یا 5 اگر گسترش عفونت موجود است” او هشدار داد.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>