نژادپرستی اعلام کرد بحران بهداشت عمومی در اوهایو پرجمعیت ترین شهرستان

نابرابری شده است تأکید از coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات در اوهایو اعلام کرده اند نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در این ایالت پرجمعیت ترین شهرستان است.

کمیسیون در فرانکلین کانتی تصویب قطعنامه روز شنبه که باعث می شود این اعلامیه و همچنین پاکستان را به حمایت از تلاش های جامعه بر نژادپرستی و اطمینان حاصل شود که هیئت مدیره کمیسیون را تحت “antiracism اصول است.”

این قطعنامه در به خوبی کار می کند قبل از رمان coronavirus بحران سخن گفته است.

“نژاد پرستی شده است یک بیماری همه گیر مدتها قبل از زمان بیماری همه گیر کوروناویروس” کمیسر Kevin L. بویس در بیانیه ای گفت. “ما اعلامیه امروز مهم است اما آن چیزی گفته نشده است که نشده است آشکار برای مدت زمان طولانی. COVID-19 برجسته سلامت تقسیم بین سیاه و سفید Ohioans اما, و من امیدوارم که آن را می توان کاتالیزور ما نیاز به اصلاح کل سیستم بهداشت و درمان به طوری که آن را با این نسخهها کار برای همه ما به همان اندازه است.”

اعلام توصیف نژاد به عنوان یک “اجتماعی ساخت با هیچ بیولوژیکی بر اساس.” همچنین شناسایی دو نوع نژاد پرستی: فردی نژاد پرستی و نژادپرستی نظاممند.

فردی نژادپرستی است که به عنوان داخلی در حالی که نژادپرستی نظاممند است که به عنوان یک سیستم است که به فرصت ها و اختصاص یک فرد ارزش مبتنی بر چگونه آنها نگاه کنید.

این کمیسیون گفت: هر دو نوع از نژادپرستی نه نژاد به رهبری “مداوم تبعیض و نامتجانس نتایج” بین مردم و مردم از رنگ. مسکن و آموزش و پرورش و اشتغال و عدالت کیفری بودند به صراحت به عنوان مناطق از زندگی که در آن تبعیض دیده می شود.

نژادپرستی نیز مرتبط شده است به بدتر سلامت با توجه به کمیسیون.

مردم سیاه و سفید شده است با آلوده رمان coronavirus و در حال مرگ در یک نامتناسب رای در سراسر کشور با توجه به ABC اخبار و تحلیل داده ها از چندین متحده است.

در فرانکلین کانتی سفید ساکنان را تا 67 درصد از جمعیت 1.3 میلیون, با توجه به U. s. اداره آمار. ساکنان سیاه را تا 23% و در عین حال از آن است که افرادی که در بیمارستان بستری هستند و در دو برابر نرخ سایر گروه های جمعیتی و داده های اولیه در اوهایو نشان می دهد آنها در حال مرگ هستند در یک نامتناسب نرخ بالاتر از این بیماری با توجه به کمیسیون.

“هیچ چیز مهم تر از سلامتی و تندرستی ما ساکنان” هیئت عالیرتبه رئیس جمهور جان o’grady در بیانیه ای گفت. “جامعه ما موفقیت در همه Franklin County ساکنان قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن در آن را, اما در حال حاضر ما باید یک سیستم است که منجر به نتایج مختلف برای افراد بر اساس رنگ پوست خود را. این قابل قبول نیست.”

این اعلامیه توسط کمیسیون بود که بخشی از آنها 2019 افزایش همراه طرح برای پرداختن به فقر در مرکزی اوهایو می آید حدود یک هفته پس از فرانکلین کانتی هیئت مدیره بهداشت تصویب یک قطعنامه مشابه.

“نژادپرستی ممکن است عمدی یا غیر عمدی” جو Mazzola این Franklin County کمیسیون بهداشت و درمان در بیانیه ای گفت:. “ما باید آدرس بی عدالتی ناشی از نژادپرستی و ما باید با حمایت از اقدامات در تمام سطوح برای تضمین فرصت های برابر برای همه است.”

شهرستان آژانس بهداشت عمومی اشاره کرد که نژادپرستی و تبعیض نژادی در اوهایو و فرانکلین کانتی را “تشدید درمانی تقسیم و در نتیجه سیاه Ohioans داشتن کاهش امید به زندگی از سفید Ohioans.”

ساکنان سیاه هستند احتمال بیشتری نسبت به دیگر نژادها به مرگ زودرس (قبل از سن 75) آنها تقریبا سه برابر بالاتر از نرخ مرگ و میر نوزادان و آنها بیشتر احتمال دارد به اضافه وزن و یا چاقی و دیابت بزرگسالان با توجه به Franklin County هیئت مدیره بهداشت و درمان است.

“صدها سال از نژادپرستی نظاممند از برده داری به تبعیض redlining به Jim Crow و تبعیض در مسکن سرمایه گذاری و آموزش و پرورش که برخی از آنها همچنان ادامه دارد امروز منجر به قابل پیش بینی نابرابری” کمیسر مرلین قهوه ای در بیانیه ای گفت. “ما را حل نمی کند این چیزها یک شبه اما این مهم است که برای شروع با آنها را شناخت و آغاز به کار هدفمند برای تغییر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>