قطر birdlife پر رونق در میان coronavirus محدودیت

مستندات و محدودیت در حرکت انسان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه داده اند طبیعت به رشد در سراسر جهان

در قطر که در آن یک رشته از اقدامات سخت شده اند اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس آرایه ای از حیات وحش – از لاک پشت و کوسه نهنگ به صدها گونه از پرندگان در حال رشد است به عنوان یک نتیجه.

بیشتر:

هر غروب هزاران cormorants بازگشت به یک جزیره کوچک کردن قطر ساحل شمالی به صرف شب.

با توجه به محدودیت هر حرکت وجود دارد به سختی هر یک قایق بر روی آب – و این است که با داشتن یک اثر.

“شما می توانید یک آسمان پوشیده از ابر همه جا” Mehsin Alyafei یک قطر دریایی محیط زیست گفت: Al Jazeera.

“آب تبدیل شده است بیشتر و روشن تر ماهی ها در آینده نزدیک به این منطقه است که به ما می گوید یک چیز: که در آن وجود دارد و انسان ها وجود دارد فاجعه است.”

Flamingo birds on Qatar's eastern coast [File:Sorin Furcoi/Al Jazeera]

فلامینگو و پرندگان دیده می شود در قطر ساحل شرقی [فایل: Sorin Furcoi/الجزیره]

در ضمن با لاک پشت تخم فصل تنظیم برای شروع مقامات تعیین شده در مناطق خاصی را به عنوان محافظت می شود.

151005092140914

“مردم در حال حاضر آگاهی از اهمیت حیات وحش بنابراین نتیجه بوده است و تعداد پرندگان و لاک پشت ها را افزایش داده اند” احمد علی Alkuwair از قطر محیط زیست, وزارت, گفت:.

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در خلیج فارس وزارت امور خارجه دولت متوقف بسیاری از فعالیت های تجاری تا 30 مه.

همه مغازه ها به غیر از غذا و پذیرایی و مغازه ها و داروخانه ها و رستوران ها خدمات تحویل و چند دیگر خدمات ضروری را بسته باقی می ماند در طول همان دوره زمانی است که همزمان با رسمی عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان مسلمان و روزه ماه رمضان.

قطر ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری در هنگام خروج از خانه شروع مارس 16 تا کنون ثبت شده 47,207 coronavirus موارد و 28 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>