قطر تعلیق پروازهای ورودی به صورت مقدماتی دوره دو هفته ای

قطر اعلام کرده است یک سری از اقدامات از جمله تعلیق همه پروازهای ورودی به صورت مقدماتی دوره دو هفته ای به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این حرکت اعلام شد و در روز یکشنبه پس از دیدار بین امیر قطر شیخ تمیم بن حمد آل ثانی و عالی کمیته مدیریت بحران.

اقتصادی و مالی بسته خواهد شد ارائه مشوق بالغ بر 75 میلیارد ریال کاهش یافت ($23bn) برای کمک به حمایت از بخش کسب و کار خصوصی در طول شیوع بیماری است.

بیشتر:

در این بیانیه از کمیته شامل “توقف تمام پروازهای ورودی به دوحه شروع شنبه شب که مربوط به مارس 18 برای یک دوره 14 روزه است که می تواند تمدید شود,” اضافه کردن محموله و حمل و نقل پرواز خواهد بود معاف از ممنوعیت.

آن گفت: قطر شهروندان ادامه خواهد داد اجازه داده می شود به این کشور پس از قرنطینه به مدت دو هفته.

این اطلاعیه پس از قطر, وزارت بهداشت اعلام کرد 64 جدید تایید موارد coronavirus در کوچک خلیج ملت در نظر گرفتن مجموع آن تعداد از موارد به 401.

تا کنون 7,950 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 در حالی که چهار نفر را گزارش بهبود, با توجه به وزارت.

این کمیته اعلام کرد تمام اشکال حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و خود را به تازگی راه اندازی سیستم مترو خواهد بود به حالت تعلیق در شروع پنج شنبه شب.

برای محدود کردن فیزیکی تعامل این کمیته گفت: همه کارکنان دولت بالاتر از سن 55, زنان باردار و افراد مبتلا به دراز مدت بیماری های مانند دیابت یا بیماری های قلبی مزمن خواهد بود و مجاز به کار از راه دور.

این بخشنامه تصریح کرد: دولت تصمیم گیری ساخته شده در اوایل این هفته است که حضور در تمام مدارس خواهد بود معلق با دولت و خصوصی و مدارس و در ادامه از طریق آموزش از راه دور.

این کمیته گفت: سال آخر دبيرستان را هنوز به تحصن خود را پایان سال امتحانات.

اگر چه شامل نمی شود در این کمیته بیانیه وزارت تجارت و صنایع اعلام کرد در یک توییت در روز یکشنبه که ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها نیز ممنوع شود تا اطلاع ثانوی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس. سفارش غذا تحویل خانه هنوز هم مجاز است.

اقتصادی اقدامات

یک سری از حرکت با تمرکز بر بخش بانکی نیز اعلام کرد از جمله تشویق بانک ها برای به تعویق انداختن اقساط وام از بخش خصوصی با گسترش گریس دوره به مدت شش ماه.

اقدامات دیگر شامل معافیت مواد غذایی و محصولات بهداشتی از وظایف سفارشی برای یک دوره شش ماهه و همچنین معافیت قبض آب و برق از مالیات است.

بخش های دیگر بر معافیت لیست شامل گردشگری کوچک و متوسط کسب و کار و تدارکات.

بسیاری از موارد اولیه تشخیص داده در قطر – یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان با جمعیت حدود سه میلیون نفر نیز از شهروندان و کارکنان خارجی خود را عودت از ایران.

قطر وزارت بهداشت قبلا به طور موقت ممنوع ورود مسافران از 18 کشور: بنگلادش و چین و مصر و هند و ایران و عراق و لبنان و نپال و پاکستان و فیلیپین و کره جنوبی, سریلانکا, سوریه, تایلند, ایتالیا, آلمان, اسپانیا و فرانسه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>