قطر گزارش اولین coronavirus مورد در شهروند که در ایران

قطر اعلام کرد از کروناویروس جدید به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در خارج از چین که به سرعت در حال گسترش ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

خلیج فارس وزارت امور خارجه وزارت بهداشت گفت: این بیمار 36 ساله در قطر که بازگشت به تازگی از ایران در منطقه بدترین آمار کشور است. او در یک وضعیت با ثبات وزارت اضافه شده است.

بیشتر:

دولتی قطر News Agency (QNA) گزارش داد که بیمار در سفر به قطر پایتخت دوحه در یک دولت-هواپیمای چارتر بوده و در قرنطینه با دیگر evacuees.

همه کسانی که آورده بودند برگشت در روز پنج شنبه توسط دولت قطر خواهد بود قرنطینه در یک هتل محلی برای 14 روز.

“یک هتل راه اندازی شده است به عنوان یک مرکز قرنطینه شود قطر شهروندان برای یک دوره 14 روزه خواهد بود و برای مراقبت و نظارت پزشکی. علاوه بر این, آنها نیز ارائه شده با تمام ضروریات” دولت ارتباطات گفت.

موارد در منطقه

حداقل از 2900 نفر کشته شده اند و بیش از 85,000 آلوده شده اند در سراسر جهان از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در دسامبر 2019. اکثریت قریب به اتفاق عفونت شده اند در چین اما بیشتر روزانه موارد در حال حاضر به سیستم وارد شده در خارج از کشور با ایران, کره جنوبی و ایتالیا در حال ظهور به عنوان نقاط.

با قطر گزارش اول خود را با عفونت عربستان سعودی است که تنها در خلیج فارس کشور به نشانه هر coronavirus مورد. پادشاهی به تازگی متوقف سفر به عتبات از جمله مکه و مدینه.

این کشور بیشتر تحت تاثیر شیوع بیماری در منطقه است ایران با 43 کشته و نزدیک به 600 تایید عفونت از شنبه, به گفته مقامات.

اکثر عفونت ها در دیگر کشورهای خلیج فارس تشخیص داده شد در افرادی که تا به حال به ایران سفر کرده بود و یا که در تماس با افرادی که تا به حال شده است وجود دارد. تنها مرگ و میر گزارش شده تا کنون در این منطقه در ایران هستند.

امارات متحده عربی توصیه بانک ها به برنامه ریزی مجدد وام و کاهش هزینه ها و کمیسیون در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای کاهش اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس.

امارات متحده عربی است که یک کسب و کار منطقه hub و عمده حمل و نقل نقطه برای مسافران سفر به چین و دیگر مقصد در آسیا است.

امارات وزارت آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد تعلیق مهد کودک, کلاس های مدرسه.

امارات متحده عربی اولین کشور در خاورمیانه به ثبت نام یک مورد از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

در ضمن همسایه کویت به نام از شهروندان خود را برای جلوگیری از سفر بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

کویت گزارش شده 45 coronavirus عفونت بحرین 38 و امارات متحده عربی 21 از آنها پنج بازیافت.

عمان گزارش شده شش نفر از آنها یک بهبود و عراق گزارش هشت عفونت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>