قطر باعث می شود COVID-19 برنامه اجباری کارشناسان سوال بهره وری

قطر در حال تبدیل به تکنولوژی به کمک شامل coronavirus.

اگر چه این کشور تنها دیده می شود 23 تایید مرگ به تاریخ آن عفونت رای سرسختانه باقی می ماند بالا است. بیش از 40.000 نفر آلوده شده اند در میان یک جمعیت حدود 2.8 میلیون نفر است.

جدید Ehteraz برنامه است دیده می شود توسط مقامات دولتی به عنوان آخرین درمان در تلاش خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس کشنده.

بیشتر:

شروع اواخر هفته گذشته شهروندان و ساکنان شده اند نیاز به Ehteraz تماس با ما-ردیابی برنامه های نصب شده بر روی دستگاه های تلفن همراه هنگام ترک خانه های خود اجازه می دهد دولت به پیگیری اگر کاربر بوده و در تماس با فرد آلوده.

نداشتن برنامه نصب به طور بالقوه می تواند منجر به حداکثر جزای نقدی از $55,000 یا سه سال در زندان است.

اما این اطلاعیه روز قبل از عید فطر, تعطیلات, چراغ کاربران به افزایش نگرانی های حریم خصوصی را به عنوان برنامه نیاز به دسترسی به فایل های بر روی گوشی و استفاده دائمی از GPS و بلوتوث برای ردیابی محل.

در پاسخ یک سخنگوی دولتی در این باره گفت که اطلاعات کاربر امن خواهد بود و تنها متخصصان بهداشت می تواند دسترسی به داده ها.

دولت اطمینان را می دهد که سازمان های دیگر مانند اجرای قانون نمی تواند دسترسی به داده های شخصی در این برنامه و هر گونه اطلاعات جمع آوری شده خواهد بود حذف شده پس از دو ماه.

“ما تایید می کنند که تمام اطلاعات کاربر در Ehteraz برنامه کاملا محرمانه است و تنها در دسترس مربوطه تخصصی تیم در صورت لزوم” قطر مدیر عمومی وزارت بهداشت دکتر محمد بن حمد آل ثانی گفت.

با وجود این اطمینان سازمان بهداشت جهانی (WHO) و چند مطالعات مستقل خود را به نام استفاده از نرم افزار به شک با این که گفته است “تنها شواهد” آنها موثر با اضافه کردن آنها باید جایگزین نیست دستی تماس با ردیابی.

MIT Technology Review را تیت Ryan-Mosley که دارای یک پایگاه داده ایجاد شده از دولت حمایت COVID-19 برنامه های الجزیره گفت: این ایده از تماس با ردیابی است اما که دیجیتال ردیابی آغاز شده است که برای به دست آوردن کشش در طول شیوع بیماری ابولا است نه ثابت می شود موثر است.

“آنچه که ما شاهد در حال حاضر یک نوع فناوری solutionism این معنی است که این فن آوری های جدید دیده می شود به عنوان یک راه حل برای همه مسائل مربوط به” رایان-Mosley به الجزیره.

یکی دیگر از دلایل حفظ حریم خصوصی تماس کارشناسان برنامه های مانند این را زیر سوال است چرا که آنها می گویند این فن آوری استفاده می شود به این سادگی نیست که موثر است.

“این و فن آوری های دیگر مانند بلوتوث می تواند در ترکیب برای دقت بهتر است اما هیچ تضمینی وجود ندارد که یک تلفن داده می شود را می توان به واقع با شش پا دقت در یک زمان معین” بنیاد مرز الکترونیک (EFF) یکی از جهان پیشرو حقوق دیجیتال و حریم خصوصی, سازمان الجزیره گفت:.

حتی خالق بلوتوث فن آوری در نظر گرفته مفید ترین برای این هدف برنامه های اخیرا گفته است که چندین جنبه های منفی استفاده از این فن آوری خواستار آن را “دقیق نیست” به اندازه کافی.

اطلاعات حساس

اما دولت قطر گفت: “این نرم افزار را قادر می سازد تا مقامات صالح برای پیگیری این مناطق که در آن این فرد در حال حاضر پس از دانلود این نرم افزار تا این لحظه از عفونت و در نتیجه همه مردم و یا درصد زیادی از افرادی که با ترکیب آنها می توان شناخته شده به عنوان آنها با استفاده از همان نرم افزار است.”

اوا Blum-Dumontet محقق ارشد در حریم خصوصی سازمان حفظ حریم خصوصی بین المللی, سوال چرا Ehteraz نیاز به یک شماره تلفن و شماره شناسایی شخصی به کار در حالی که دیگر کشورها قرار داده و از برنامه های که نیاز به آن نوع از اطلاعات شخصی.

“هر برنامه که نیاز به شخصی شماره ID به ویژه هنگامی که آن را ذخیره شده در یک پایگاه داده متمرکز است در معرض خطر از خارج از افرادی که دسترسی به این پایگاه داده ها” Blum-Dumontet گفت: همچنین با اشاره به سنگاپور در برنامه است که با استفاده از یک شبیه سیستم پایگاه داده حاوی اطلاعات تماس.

“شماره ID اغلب تقریبا مانند داده های بیومتریک و شما نمی توانید آنها را تغییر دهید به راحتی. بنابراین اگر آن را در خارج وجود دارد پس از نشت و یا یک هک برای مثال عواقب بسیار بزرگتر,” او اضافه شده است.

یک راه بهتر برای انجام این کار EFF و دیگران می گویند که با استفاده از به اصطلاح “غیر متمرکز anonymised سیستم” است که جمع آوری حداقل مقدار از اطلاعات شخصی است که پس از آن تنها ذخیره شده بر روی دستگاه و نه در یک پایگاه داده مرکزی.

دانشگاه MIT Ryan-Mosley اضافه شده است که ساخت هر گونه برنامه اجباری نیست ممکن است در واقع کار می کنند.

“وجود دارد تحقیقاتی انجام داده است که اگر دولت باعث می شود چیزی اجباری مانند یک برنامه مثلا احتمال از مردم قرار دادن اعتماد خود را در آن کمتر است,” او گفت:, و اضافه کرد: “اگر مردم به آنها اعتماد ندارد, آنها در حال رفتن به دنبال راه حل نیست و با استفاده از این نرم افزار در ایمان خوب است.”

اما قطر مقامات حفظ که وجود دارد هیچ دلیلی برای بی اعتمادی به برنامه.

“Ehteraz هرگز تضعیف حریم خصوصی کاربران و اطلاعات ذخیره شده را نگه داشته نمی شود فراتر از دو ماه قبل از حذف شدن برای همیشه لطفا برای” Dr Mohammed bin Hamad Al Thani گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>