پوتین می گوید روسیه در گذشته همه گیر اوج: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • که هشدار داد خطرات ناشی از یک “فوری دوم اوج” به عنوان کشورهای سهولت در مستندات اصرار دولت ها در اروپا و آمریکا به مرحله نظارت تست و پیگیری اقدامات است.

  • خشم عمومی در ادامه به بجوش و خروش آمدن در انگلستان بیش از دومینیک کامینگز PM بوریس جانسون رئیس مشاور سیاسی که ظاهرا مسخره مستند به درایو از خانه اش در لندن به خانه پدر و مادر خود در شمال هنگامی که او مشکوک او coronavirus.

  • بیش از 5.5 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 346,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.2 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 26

14:48 GMT – اندونزی مدافع عمده هیدروکسی کلروکین گفت که برای جلوگیری از استفاده از آن : گزارش

سازمان جهانی بهداشت خواسته است تا اندونزی یکی از بزرگترین طرفداران دو مالاریا داروها برای درمان coronavirus را به حالت تعلیق چنین درمان بیش از نگرانی های ایمنی یک منبع آشنا با مشاوره و گفتگو کرد.

هر تصمیم اندونزی برای توقف استفاده از مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین در coronavirus بیماران علامت عمده جهانی تغییر به دور از, درمان, است که برای تبلیغ ماه توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اندونزی چهارمین پرجمعیت ترین کشور گفته بود پزشکان به استفاده از مواد مخدر برای درمان تمام COVID-19 بيمار با علائم از خفیف تا شدید. کشور ramped تا تولید از ماه مارس اعطای دو ده مجوز برای تولید کنندگان محلی که نوتبوک میلیون دوز.

14:37 GMT – چچن قدرتمند تشریف روز پس از گزارش ویروس بیماری

Ramzan Kadyrov

به گزارش روز پنج شنبه و از جمله از دولت روسیه آژانس های خبری گفت: رمضان قدیروف شد, پرواز به مسکو بیمارستان برای درمان [فایل: مهر]

این حزب جدا رهبر روسیه جنوبی چچن منطقه رمضان قدیروف که گزارش شده است به بیمارستان منتقل شد در مسکو با امکان coronavirus هفته گذشته دوباره در یک جلسه دولت, ساخت هیچ اشاره ای از یک بیماری است.

به گزارش روز پنج شنبه و از جمله از دولت روسیه آژانس های خبری گفت: قدیروف شد, پرواز به مسکو بیمارستان برای درمان است که مقامات در چچن هرگز تایید و نه به طور مستقیم را تکذیب کرد.

43 ساله رهبر منطقه ای ارسال شده در تلگرام حساب سهشنبه که او نظارت یک جلسه در مورد کوروناویروس اضافه کرد که وضعیت “stable” در چچن بیمارستان.

14:35 GMT – مجارستان انتظار اضطراری ویروس قدرت به پایان ژوئن 20

مجارستان با هدف به لغو وضعیت اضطراری تحریک coronavirus بحران در ژوئن 20, آن وزیر دادگستری گفت: همانطور که دولت در تهیه لایحه پایان دادن به قدرت حکومت توسط فرمان آن جلب محکومیت بین المللی.

جناح راست ملی نخست وزیر ویکتور اوربان به دست آمده قدرت و بدون محدودیت زمانی در رای مجلس که در آن حزب دارای اکثریت دو-سوم نقشه کشی, اتحادیه اروپا انتقاد در مورد دموکراتیک پسرفت در بوداپست.

اوربان گفت که مجلس می تواند در هر زمان لغو قدرت های ویژه ای برای مدیریت کشور بدون مجلس رضایت که او گفت: لازم بود برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی خود را از سقوط.

14:30 به وقت تهران برزیل – حمله پلیس ریو فرماندار خوابگاه در میان COVID-19 پروب

پلیس فدرال برزیل حمله به خوابگاه از ریو دو ژانیرو فرماندار Wilson Witzel به عنوان بخشی از یک COVID-19 فساد هدف قرار دادن یکی از رئيس جمهور Jair Bolsonaro سیاسی دشمنان به عنوان همه گیر نوردد ملت است.

دو منبع و یک بیانیه ای از پلیس فدرال گفت: جستجو در حکم بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام فساد مربوط به استفاده از پول مقصد به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ریو دو ژانیرو دولت است. بدون حکم بازداشت صادر شد یک منبع گفت.

در یک بیانیه Witzel گفت: او بی گناه بود و متهم Bolsonaro از “دخالت” در کاوشگر. او گفت که او “شگفت زده و خشمگین” برای دیدن رسانه های اجتماعی پست های که پیشنهاد رئیس جمهور متحدان در کنگره تا به حال دانش قبل از عمل نشان می دهد نشت و “ساخت و ساز” یک روایت نادرست در برابر او.

14:12 GMT – مجارستان اسلواکی و جمهوری چک به دو طرف مرز های باز

اسلواکی و جمهوری چک باز خواهد شد مرزهای خود را به هر یک از دیگران’ شهروندان از نیمه شب روز سه شنبه با برخی از شرایط, مجارستانی, وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto گفته است.

مرزی سفر بدون نیاز به اجباری تحت قرنطینه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه خواهد داشت برای مجارها اسلواک و چک که اقامت در کشور دیگری تجاوز نمی کند 48 ساعت.

علاوه بر این مجار می تواند سفر به جمهوری چک با عبور از اسلواکی اما نمی تواند عبور اسلواکی در راه خود را; آنها را به مسیر انحرافی را طی طریق اتریش Szijjarto گفت. همین امر به چک از بازگشت به خانه از مجارستان. مجارستان نیز باز کرد خود را در مرز جنوبی برای صربها از صبح روز دوشنبه.

14:00 GMT – هیچ دلیلی برای نگه داشتن سوئدی ها از زمانی که Nordics بازگشایی مرز: وزیر سوئد

به استثنای سوئد از حرکت به مرزهای باز در سراسر منطقه شمال اروپا آن را به عنوان بهبود از این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود یک تصمیم سیاسی و نه قابل توجیه دلایل پزشکی وزیر خارجه ان لینده گفته است.

با بسیاری از کشورهای اروپایی به دنبال به سهولت سفر از محدودیت های پیش از تابستان نگرانی وجود دارد در جاهای دیگر در منطقه شمال اروپا است که اجازه می دهد سوئدی گردشگران می تواند در افزایش خطر ابتلا به عفونت های جدید.

بیش از 4000 سوئدی فوت کرده اند از COVID-19 نزدیک به چهار برابر مجموع دیگر کشورهای اسکاندیناوی. هنوز لینده گفت: این بیماری عمدتا ضربه پایتخت با مناطق مرزی مانند اسکونه در آنجا جنوبی بسیار کمتر تحت تاثیر قرار.

سوئد است که مرزهای خود را بسته به همسایگان تصمیم گرفتند در برابر سخت مستندات اعمال شده توسط دیگر کشورهای اسکاندیناوی و نگه داشته است اکثر مدارس, کافه ها و رستوران ها باز است.

13:46 GMT – عربستان سعودی اجازه می دهد تا مساجد برای نماز جمعه

عربستان سعودی اجازه خواهد داد که مساجد برای نماز جمعه تلویزیون دولتی گزارش کرده است که پادشاهی برطرف محدودیت در حرکت برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مساجد خواهد شد مجاز به باز کردن 20 دقیقه قبل از نماز جمعه و باید نزدیک 20 دقیقه پس از پایان تلویزیون دولتی گفت در توییتر به نقل از وزارت امور اسلامی.

عربستان مقامات روز دوشنبه گفت که محدودیت خواهد بود برداشته در سه مرحله به اوج خود رسید در یک حکومت نظامی پایان – به غیر از شهر مقدس مکه – از 21 ژوئن.

بیشتر:

13:23 GMT – مساجد در کرانه بازگشایی پس از بسته شدن ویروس

مساجد در کرانه استقبال نمازگزاران به عنوان مقامات فلسطینی برداشته بسیاری از محدودیت های اعمال شده در محل قرار داده برای مبارزه با شیوع ویروس.

بازگشایی شد و مورد استقبال بسیاری از مسلمان وفادار جشن آخرین روز از عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان روزه ماه رمضان است.

“من احساس بزرگ امداد و من بسیار بسیار خوشحال به عنوان عید جشن در حال حاضر کامل با بازگشایی این مسجد امروز” گفت: محمود Manshiya گفت: از آسوشیتد پرس نیوز, یکی از نمازگزاران که دعا در یک مسجد در بیت لحم.

13:20 به وقت تهران – پوتین می گوید روسیه ‘گذشت قله’ از عفونت کروناویروس

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت: روسیه به تصویب اوج coronavirus عفونت به عنوان او گفت: وزیر دفاع به آماده سازی به تعویق افتاد جنگ جهانی دوم رژه در ماه ژوئن.

“به گفته کارشناسان اوج می توان گذشت” پوتین گفت: وزیر دفاع و سرگئی Shoigu سفارش او را به شروع به آماده سازی برای رژه مارک 75 سال پس از شکست آلمان نازی است.

“ما آن را در ژوئن 24, روز افسانه ای تاریخی فاتحان’ رژه صورت گرفت و در سال 1945” پوتین گفت.

13:05 GMT – که هشدار می دهد که 1 موج همه گیر نشده

به عنوان برزیل و هند مبارزه با صعودی coronavirus موارد بالا متخصص بهداشت هشدار داده است که جهان هنوز هم با صدا غذا خوردن در وسط گیر تقلیل امید برای سریع اقتصادی جهانی دوباره بجای اول برگشتن و تجدید مسافرت های بین المللی.

“در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:” دکتر مایک رایان, سازمان جهانی بهداشت, مدیر اجرایی. “ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” رایان خبرنگاران با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و مناطق دیگر که در آن عفونت هنوز هم در حال افزایش است.

هند شاهد یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. این گزارش 6,535 عفونت های جدید پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به 145,380 از جمله 4,167 مرگ و میر.

13:00 GMT – هواپیمایی قطر قصد دارد تابستان پرواز به بیش از 80 مقصد

هواپیمایی قطر گفت که قصد دارد به پرواز در تابستان برنامه به بیش از 80 مقصد در سراسر جهان.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد به تازگی مشتریان قادر خواهد بود برای ایجاد فضای مجاز: نامحدود تغییرات بدون هزینه. تاریخ تغییرات و حتی مقصد و مبدا تغییرات اجازه خواهد داشت به رایگان به عنوان طولانی به عنوان رزرو ساخته شده است قبل از 30 سپتامبر.

قطر ایرویز نیز متعهد به دور افتخاری رفت و برگشت بلیط هواپیمایی به عنوان یک “متشکرم” به 100,000 بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان است که با قرار دادن خود در معرض خطر در حالی که مبارزه با کروناویروس.

12:55 GMT – ویروس افزایش مییابد heatwave خطرات بهداشتی سازمان ملل متحد هشدار می دهد

سازمان ملل متحد آب و آژانس هشدار داد COVID-19 خواهد تقویت خطرات ناشی از آنچه انتظار می رفت به شکستن رکورد داغ تابستان در نیمکره شمالی است.

سازمان جهانی هواشناسی به خواست دولت به برنامه ریزی برای امن نگه داشتن مردم در طول موج گرما بدون گسترش coronavirus. در این سال انتظار می رود که “یکی دیگر از شکستن رکورد فصل گرما در نیمکره شمالی”, WMO سخنگوی کلر Nullis Kapp گفته مجازی مطبوعاتی در ژنو است.

“ما در حال حاضر یکی از گرمترین سال در تاریخ ثبت شده. COVID-19 تقویت خطرات بهداشتی از آب و هوا برای بسیاری از مردم آن را پیچیده وظیفه مدیریت آن است.”

12:50 GMT – فرانسه دیده بان حریم خصوصی okays coronavirus ردیابی نرم افزار

فرانسه حریم خصوصی ناظر به چراغ سبز دولت به حمایت برنامه تلفن همراه است که کاربران هشدار اگر آنها شده اند در تماس با فرد آلوده.

استفاده از این برنامه به نام StopCovid خواهد بود داوطلبانه و پیگیری خواهد شد از کاربرانی که تا به حال شده است در مجاورت نزدیک از یکدیگر بیش از یک دوره دو هفته ای. اگر هر گونه آلوده شدن آنها را به اطلاع پلت فرم, که, هشدار به دیگران است.

مدافعان حریم خصوصی ابراز نگرانی برنامه علائم اولین گام به سوی یک جامعه به طور مداوم تحت نظارت آنلاین. اما CNIL دیده بان گفت: برنامه ملاقات الزامات قانونی برای حفاظت از حریم خصوصی کافی راهکارهایی برای جلوگیری از سوء استفاده.

ما باید نگرانی در مورد نظارت در طول همه گیر? | اینجا شروع کنید

12:40 به وقت تهران – ایران برطرف رستوران محدودیت به عنوان ویروس ادعا 57 زندگی بیشتر

ایران بیشتر کاسته محدودیت با هدف مهار گسترش coronavirus اجازه می دهد رستوران ها برای پذیرش مشتریان آن را به عنوان اعلام کرد یکی دیگر از 57 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“رستوران ها که قبل از این فرمان تنها مجاز به توزیع مواد غذایی خواهد شد مجاز به پذیرش مشتریان از امروز” معاون وزیر بهداشت محسن فرهادی گفت: تلویزیون دولتی.

فرهادی به نام در رستوران به احترام سلامت پروتکل برای اطمینان از فاصله دو متر (6 فوت) اندازه گیری او گفت را کاهش می دهد مشتری شماره 50 درصد است.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از همکار من Linah Alsaafin.


این است Linah Alsaafin مدت کوتاهی توزیع بیش از این وبلاگ به یکی دیگر از همکاران.

در اینجا یک خلاصه سریع از آخرین تحولات تا 13:00 به وقت تهران:

  • انگلستان junior وزیر داگلاس راس استعفا داد و از کابینه در اعتراض ارشد مشاور Dominic کامینگز سفر در سراسر کشور در طول coronavirus مستند

  • جهانی کمپین جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 واکسن پیشی گرفته است $10bn

  • بیت لحم کلیسای اتحاد بازگشایی پس از آن سازندگان: پس از 5 مارس

12:26 GMT – اسپانیا اعلام کرد 10 روز عزاداری رسمی برای coronavirus قربانیان

Coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Madrid

کارکنان بیمارستان لاپاز شرکت در یک تظاهرات برای درخواست بیشتر پرسنل بهداشتی درمانی در بیمارستان ها در مادرید [Juan مدینه/رویترز]

دولت اسپانیا اعلام کرد 10 روز عزاداری رسمی دوره از روز شنبه به افتخار نزدیک به 30000 نفر که کشته شدند از coronavirus همه گیر در یکی از بدترین ضربه کشورها دولت سخنگوی ماریا عیسی مونترو گفت.

در طول عزاداری در دوره, پرچم, پرواز نیمه افراشته در سراسر کشور ساختمان های عمومی و نیروی دریایی کشتی او گفت: “ما جلسه پس از جلسه هیئت دولت است.

این دوره به پایان خواهد رسید و با یک مراسم رسمی به رهبری رئیس دولت در یاد 26,834 مرگ و میر ثبت شده در کشور است. اسپانیا گزارش کرده است در مجموع 235,400 تایید موارد این بیماری است.

12:10 GMT – اسپانیول, لگنس ارائه رایگان 2020-2021 بلیط فصل به طرفداران

اسپانیول و لگنس طرفداران برگزاری فصل جاری بلیط تحویل داده خواهد شد رایگان عبور برای کل 2020-2021 کمپین برای جبران از دست رفته مسابقات به علت تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس دو لالیگا باشگاه های فوتبال.

اسپانیایی بالا پرواز است به رزومه کاری در ماه ژوئن پس از موقت به حالت تعلیق در ماه مارس با 11 دوره از مسابقات باقی مانده اما همانطور که در آلمان بوندسلیگا, طرفداران نمی توانند در این بازی ها به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

معلوم نیست که طرفداران خواهد بود قادر به بازگشت به استادیوم با کارشناسان پزشکی گفت: تجمع جمعی باید اجتناب شود تا زمانی که یک واکسن است که بعید است در دسترس باشد تا 2021.

11:50 GMT – قطر birdlife پر رونق در میان همه گیر محدودیت

Coronavirus مستند در قطر تا به حال یک اثر مثبت در آرایه ای از حیات وحش با همه چیز از کوسه نهنگ به لاک پشت ها و صدها گونه از پرندگان.

Stefanie Dekker گزارش:

11:25 GMT – Duterte می خواهد فیلیپین مدارس بسته تا واکسن آماده است

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد دانش آموزان برای رفتن به مدرسه تا coronavirus واکسن در دسترس است حتی به عنوان برخی از کشورها از سر کلاس های حضوری.

بدون واکسن فرستادن کودکان به مدرسه “جادوها فاجعه”, Duterte گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی آدرس اواخر روز دوشنبه.

“من نمی خواهد اجازه می دهد باز از کلاس های که در آن دانش آموزان خواهد شد در نزدیکی هر یک از دیگر,” او اضافه شده است. “مگر من مطمئن هستم که آنها واقعا امن آن را بی فایده به صحبت کردن در مورد باز کردن از کلاس.”

بیشتر بخوانید اینجا

10:55 GMT – Coronavirus خوشه موجود در محموله کشتی در استرالیا

یک coronavirus خوشه شناسایی شد در حمل و نقل کشتی پهلو در استرالیا ساحل غرب بندر Fremantle, بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا مقامات محلی نمی شد هشدار به خطر است.

شش نفر از 48 خدمه از کویت, Al آزمایش مثبت برای این ویروس چهار روز پس از حامل دام وارد شده از امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در روز جمعه, Western Australia دولت برتر را علامت McGowan گفت.

شش آلوده خدمه منتقل شدند به هتل قرنطینه در نزدیکی شهر پرت در حالی که مقامات بهداشتی در نظر بگیرید چه چیزی برای انجام با باقی مانده 42 در هیئت مدیره گفت.

کشتی باری از 56,000 گوسفند است که برگزار می شود در feedlot در نزدیکی بندر. آنها به لود شود در روز است و نمی توان بازگشت به مزارع به دلیل قرنطینه محدودیت McGowan گفت.

10:41 GMT – جهانی جمع آوری کمک های مردمی برای COVID-19 واکسن و مواد مخدر بیش از $10bn اتحادیه اروپا می گوید:

یک کمپین جهانی به صندوق توسعه واکسن و درمان در برابر COVID-19 تا کنون مطرح $10.4 میلیارد دلار رئیس کمیسیون اروپا گفت.

“بزرگ نتیجه رسیدن 1st نقطه عطف GlobalResponse حمایت ماراتن به رهبری اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا” Ursula von der Leyen گفت در توییتر.

حمایت کمپین که ایالات متحده دوری مطرح $8bn از رهبران جهانی و دیگر موسسات در مارس 4, هنگامی که آن را راه اندازی شد.

10:15 GMT – مالزی گزارش 187 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر

malaysia blog entry

مردم با پوشیدن ماسک در میان نگرانی از گسترش COVID-19 coronavirus راه رفتن در امتداد یک مرکز خرید در کوالالامپور [فایل: Mohd Rasfan/خبرگزاری فرانسه]

مالزی گزارش 187 جدید کروناویروس موارد با مهاجران غیر قانونی برگزار شد در یک مرکز بازداشت حسابداری برای بسیاری از آنها, آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 7,604.

وزارت بهداشت گفت: هیچ جدید میلادی به ثبت رسید. تعداد کل coronavirus مرگ و میر در مالزی در حال حاضر در غرفه 115.

مقامات گفتند در آخر هفته که یک خوشه از coronavirus عفونت شکسته بود در یک بازداشتگاه برای مهاجران غیر قانونی است.

10:00 GMT – تایوان به محدودیت در تجمع جرم و ماسک فروش

تایوان اعلام کرد این امر بالابر coronavirus مربوط به محدودیت در تجمع جرم و فروش ماسک ماه آینده به عنوان COVID-19 همه گیر کند در این کشور جزیره.

بهداشت و وزیر رفاه چن Shih-چانگ گفت که از 7 ژوئن محدودیت در تجمع جرم خواهد بود به طور کامل برداشته اما مردم با شرکت در چنین فعالیت هایی باید هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله و یا پوشیدن ماسک.

شروع در ژوئن 1, تایوان نیز پایان ممنوعیت اعمال شده در اواخر ماه ژانویه در صادرات و داخل کشور فروش فولاد ماسک. با توجه به چن تایوان خروجی روزانه از ماسک های جراحی در حال حاضر در حدود 20 میلیون نفر از جمله 8 میلیون آنهایی که requisitioned توسط دولت است.

09:45 GMT – UK govt وزیر واریز در اعتراض به کامینگز مستند سفر

نخست وزیر بوریس جانسون دولت دچار آن استعفای بیش از بحث در اطراف ارشد مشاور Dominic کامینگز سفر در سراسر کشور در طول coronavirus مستند زمانی که داگلاس راس یک وزیر اسکاتلند ترک در تظاهرات روز سه شنبه.

“واکنش به این خبر نشان می دهد که آقای کامینگز’ تفسیر دولت توصیه شد به اشتراک گذاشته شده توسط اکثریت قریب به اتفاق افرادی که انجام داده اند به عنوان دولت پرسید:” راس گفت: در توییتر بیانیه ای اعلام خروج خود را از دولت است.

09:30 به وقت تهران – در حدود 4,000 جدید COVID-19 مورد در آفریقا

در مجموع 3,998 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در آفریقا در 24 ساعت گذشته, آوردن چوب خط حساب کردن از موارد به 115,346 آفریقا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت.

این ویروس همچنین به کشته شدن 123 بیشتر مردم در سراسر این قاره در طول همان دوره به روز رسانی گفت.

مرگ و میر در این قاره در حال حاضر افزایش یافته است به 3,471 در حالی که بهبود اندکی در 46,426.

از نظر موارد آفریقای جنوبی ادامه داد: به بدترین آمار کشور با 23,600 در حالی که مصر ثبت کرده است بیشترین تعداد مرگ و میر با 783.

09:13 GMT – هنگ کنگ برای بازگشایی کارائوکه سرو کاباره ها استخر شنای سرپوشیده

Hong Kong eases coronavirus measures

مردم لذت بردن از بعد از ظهر خود را در مرکزی هاربر, هنگ کنگ [فایل: Anadolu agency]

هنگ کنگ را بلند باقی مانده coronavirus کسب و کار مرتبط با محدودیت در جمعه هموار کردن راه برای کاباره ها, کارائوکه, سرو, استخر شنای سرپوشیده و دیگر موسسات برای بازگشایی, مدیر اجرایی, کری لام گفت.

هنگ کنگ ثبت کرده است یکی به صورت محلی منتقل می شود مورد COVID-19 در چهار هفته اخیر.

کارائوکه سرو کافه ها و دیگر موسسات مرتبط COVID-19 خوشه در این شهر دستور داده شد تا از نزدیک در تاریخ 1 آوریل.

لام همچنین اعلام کرد که حمل و نقل عمومی از فرودگاه خواهد سر در ژوئن 1, با محدودیت در غیر مقیم ورود به خاک از طریق فرودگاه بین المللی هنگ کنگ مجموعه به پایان می رسد در ژوئن 18.

08:16 GMT – روسیه گزارش ثبت یک روز در افزایش مرگ و میر coronavirus

روسیه گفته 174 مردم با کروناویروس کشته در 24 ساعت گذشته یک رکورد در یک روز تعداد تحت فشار قرار دادند که در سراسر کشور مرگ و میر به 3,807.

مقامات گزارش 8,915 موارد جدید در روز سه شنبه هل دادن آن به طور کلی مورد شمارش به 362,342.

08:00 GMT – اسپانیا خواستار مشترک اتحادیه اروپا قوانین در مرزی حرکت

Covid-19 measures in Madrid

Arancha گونزالس گفت: باید قوانین مشترک در شنگن برای باز کردن مرزهای داخلی [فایل: Burak Akbulut/Anadolu Agency]

اسپانیا خواست آن اتحادیه اروپا و شرکای برای تنظیم قوانین مشترک برای باز کردن مرزها و دوباره آزادی سفر منطقه شنگن به عنوان های مختلف ملی coronavirus مستندات در حال از رده خارج.

“ما باید به کار با شرکای اروپایی به تعریف قوانین مشترک است که اجازه خواهد داد که ما را به سوی آزادی حرکت در قلمرو” وزیر امور خارجه Arancha گونزالس گفت: در Cadena Ser ایستگاه های رادیویی.

حتی اگر کشورهای اتحادیه اروپا را به مجموعه های مختلف تاریخ برای بازگشایی مرز وجود باید قوانین مشترک در سراسر منطقه شنگن برای باز کردن مرزهای داخلی و خارجی از مرزهای او گفت:.

07:45 GMT – سنگاپور و وزارت بهداشت تایید می کند 383 موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید کرده 383 بیشتر موارد جدید coronavirus گرفتن شهر-دولت شمارش به 32,343.

کاهش تعداد موارد در روز سه شنبه بود و تا حدودی با توجه به تست کمتر در حال انجام آن اضافه شده است.

07:30 GMT – فرانسه پاکسازی می گوید برای حمایت از خودرو بخش به ‘انبوه تکثير’

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی کرده است گفت: حمایت از ماشین فرانسوی بخش سخت-آمار coronavirus مستند خواهد بود “انبوه تکثير”.

“بحران بهداشت و درمان در سطح انبوه و به طرز وحشیانه ای به ارمغان آورد و فرانسوی بخش را متوقف کند. این یک بخشی از اقتصاد ما هزاران شغل” پاکسازی همچنین گفت در توییتر.

فرانسه است که با توجه به اعلام بسته حمایتی برای خودروسازان, آخرین, صنعت به یک بخش خاص از برنامه های بازیابی.

07:15 GMT – هند گزارش بزرگترین جهش در ویروس موارد دوباره

Mumbai hospitals

مهاجران منتظر برای حمل و نقل به یک ایستگاه راه آهن در طول تمدید coronavirus مستند در بمبئی [فرانسیس Mascarenhas/رویترز]

برای هفتمین روز متوالی هند گزارش داد که بزرگترین پرش در coronavirus موارد است.

کشور را به وزارت بهداشت گزارش شده 145,380 عفونت های جدید افزایش 6,535 از روز قبل و 4,167 مرگ و میر. مقامات می گویند میزان بهبودی نیز افزایش یافته است بالاتر از 40 درصد است.

بسیاری از موارد متمرکز در دو کشورهای همسایه در مرکز هندوستان, Maharashtra, صفحه اصلی, مالی hub بمبئی و گجرات نخست وزیر نارندرا مودی ،

07:00 GMT – مرگ و میر در برزیل می رسد 23,400

برزیل تایید کرده است در مجموع 23,473 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان 807 بیشتر مرگ و میر گزارش شده طی 24 ساعت.

با توجه به وزارت بهداشت داده تعداد موارد شروع به پریدن کرد به 374,898 با 11,687 موارد جدید ثبت شده در یک روز است.

برزیل که بزرگترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در آمریکای لاتین در جهان است دوم-بدترین آمار کشور پس از ایالات متحده آمریکا از لحاظ تعداد موارد است.

06:45 GMT – بیت لحم کلیسای بازگشایی به عنوان فلسطینی سهولت coronavirus محدودیت

A visitor wearing a mask as a preventive measure against the coronavirus takes pictures in the Church of the Nativity in Bethlehem in the Israeli-occupied West Bank March 5, 2020. REUTERS/Mussa Qawasm

یک بازدید کننده تصاویر را در کلیسای مهد در بیت لحم قبل از آن تعطیل در مارس 5 [فایل: Mussa Qawasma/رویترز]

بیت لحم کلیسای گفته می شود زادگاه عیسی مسیح است بازگشایی به نمازگزاران و گردشگران به عنوان مقامات فلسطینی کاسته coronavirus محدودیت در کرانه.

دلیل طولانی بیماری همه گیر نگرانی کلیسای دربندی دسترسی به 50 نفر در یک زمان و نیاز است که آنها را رایگان از تب و پوشیدن ماسک محافظ. کلیسا شده بود پس از توقیف 5 مارس در یک ضربه به بیت لحم صنعت گردشگری.

روز دوشنبه نخست وزیر فلسطینی محمد Shtayyeh گفت: مساجد و کلیساها و کسب و کار خواهد بازگشایی در روز سه شنبه کاهش, ضد همه گیر محدودیت با توجه به سرعت از عفونت.

06:30 GMT – هند Glenmark به مطالعه پتانسیل COVID-19 ترکیب دارو

Glenmark Pharmaceuticals Ltd گفته است: “شروع یک کارآزمایی بالینی در هند برای تست ترکیبی از دو ضد ویروسی مواد مخدر – favipiravir و umifenovir – به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان است.

Favipiravir ساخته شده است تحت نام تجاری Avigan توسط ژاپن Fujifilm منابع پارسیان و تایید شده برای استفاده به عنوان یک ضد آنفولانزا مواد مخدر وجود دارد در سال 2014 در حالی که umifenovir مجوز به عنوان یک درمان برخی از انواع آنفلوآنزا عفونت در روسیه و چین است.

مطالعه را نگاه کنید برای ثبت نام 158 بيماران بستری با وزش COVID-19 در هند.

ماه گذشته Glenmark گفت: انجام آزمایش های بالینی در هند فقط favipiravir به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

06:15 GMT – پرو گزارش 173 مرگ و میر بیشتر

پرو گزارش شده 173 جدید مرگ و میر ناشی از بیماری کروناویروس در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت گفت.

وزارت گفت: مرگ و میر صعود به 3,629 در حالی که تعداد موارد تایید شده گل رز برای 123,979.

نزدیک به 50000 نفر را به طور کامل بازیافت در کشور است.

06:00 GMT – اجتماعی فاصله به توان توسعه یافته تا 29 ژوئن در آلمان

آلمان قصد دارد به گسترش اجتماعی فاصله تا ژوئن 29, روزنامه Bild گفت: “با استناد به یک سند پیش نویس که هنوز هم نیاز به تایید توسط فدرال متحده است.

خواسته در مورد این گزارش یک سخنگوی دولت آلمان گفت: مذاکرات ادامه دارد.

بیلد گفت: جلسات در مکان های عمومی خواهد بود محدود به حداکثر 10 نفر یا اعضای دو خانواده.

سلام این Linah Alsaafin مصرف بیش وبلاگ از همکار من کیت Mayberry.

05:30 به وقت تهران –

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه. قبل از رفتن من به روز رسانی از تحولات تا کنون در این صبح است.

همانطور که بیشتر کشورهای سهولت خود مستندات (عربستان سعودی است که در آخرین اعلام آرامش) این است که هشدار دوباره از خطرات ناشی از یک دوم اوج’. در جبهه پزشکی ژاپن تست Avigen به عنوان یک coronavirus درمان به تعویق افتاده اند در حالی که ما شرکت Novavax آغاز شده است و فاز یک آزمایش برای آن واکسن در استرالیا. در ضمن یک مطالعه نشان داده است برخی از 8,000 بیشتر مردم در مکزیکو سیتی در اولین ماه از سال 2020 نسبت به میانگین همین دوره بیش از چهار سال گذشته.

05:20 به وقت تهران – Novavax شروع می شود coronavirus آزمایش واکسن در استرالیا

ما بیوتکنولوژی شرکت Novavax آغاز محاکمه رمان coronavirus واکسن NVX-CoV2373 آن در حال توسعه است.

انتظار می رود نتایج اولیه از فاز-یک دادگاه در ماه جولای.

فاز یک در حال وقوع است در استرالیا; فاز دوم را شامل بیشتر کشورهای.

04:35 GMT – Fujifilm COVID-19 مواد مخدر تحقیقات نشت بیش به ژوئن

تحقیقات به Fujifilm را Avigen دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 ادامه خواهد داد به ماه ژوئن است.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت که او امیدوار مواد مخدر خواهد بود در تایید ممکن است اگر آن اثر بخشی و ایمنی را می توان تایید کرد.

“شرکت خواهد کرد ادامه تحقیقات به ماه آینده یا بیشتر و اگر برنامه ای برای تایید دریافت از شرکت, از آن خواهد شد به سرعت مورد بررسی” رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در یک به طور منظم جلسه توجیهی که در مورد خواسته Avigan.

Suga گفت: محاکمه یک coronavirus واکسن می تواند شروع در اوایل ماه جولای افزایش انتظارات در مورد یک نامزد توسعه یافته توسط دانشگاه اوزاکا و شرکت biopharmaceutical AnGes, Inc.

Avigan موضوع حداقل 16 محاکمه در سراسر جهان هر چند این نگرانی وجود دارد که مواد مخدر نشان داده شده است به علت نقص در مطالعات حیوانی.

03:50 GMT – استرالیا مرزهای باز نمی شود ‘در هر زمان به زودی’: ساعت اسکات موریسون

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون می گوید که این کشور نمی خواهد باز کردن مرزهای خود را “در هر زمان به زودی” اما دولت شد و در ادامه به بحث در مورد سفر راهرو با نیوزیلند.

“من صحبت شد و با نخست وزیر protocol wine studio صبح امروز, و ما همچنان به بحث های ما در مورد ترانس تاسمان سفر ایمن منطقه” موریسون گفت: باشگاه مطبوعات ملی در کانبرا است.

03:15 GMT – پزشکان گروه در ژاپن هشدار می دهند در برابر ماسک برای نوزادان

کودکان با سن کمتر از دو نباید با پوشیدن ماسک زیرا آنها می تواند تنفس را دشوار و افزایش خطر خفگی ژاپن اطفال انجمن هشدار داده است.

“ماسک می تواند تنفس را دشوار است چرا که نوزادان را محدود هوایی معابر” را افزایش می دهد که این بار در قلب خود ارتباط گفت:, و اضافه کرد که ماسک همچنین افزایش خطر ابتلا به گرمازدگي.

“بیایید توقف استفاده از ماسک برای کودکان زیر 2 سال,” ارتباط گفت: در اطلاع در وب سایت خود را.

آن اضافه شده است که وجود داشته است تعداد بسیار کمی جدی coronavirus موارد در میان کودکان است و بیشتر آلوده بودند توسط اعضای خانواده با تقریبا هیچ شیوع بیماری در مدارس یا مهدکودک امکانات.

03:00 GMT – Mexico City ثبت نام 8,000 بیشتر مرگ و میر در این سال از چهار سال گذشته

مکزیک سرمایه ثبت شده 8,072 بیشتر مرگ و میر در پنج ماه اول سال جاری نسبت به میانگین همین دوره بیش از چهار سال گذشته, تجزیه و تحلیل توسط محققان مستقل نشان داد که در روز دوشنبه نشان می دهد افزایش در مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 1,655 مرگ و میر ناشی از این ویروس در مکزیک شهر از 7,394 مرگ و میر در سراسر کشور. آنها همچنین اذعان کرد که واقعی مرگ و میر بالاتر است اما دشوار است به منظور برآورد به دلیل پایین تست سرعت.

برای مطالعه بیشتر در این مطالعه بفرمایید.

Mexico

مکزیک بوده است-آمار coronavirus [فایل: Gustavo گراف/رویترز]

02:50 GMT – هنگ کنگ فرودگاه برای حمل و نقل مسافر

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ باز خواهد شد برای برخی از خدمات حمل و نقل از ژوئن 1, مدیر اجرایی, کری لام گفت: در روز سه شنبه.

01:35 GMT – عربستان سعودی به شل مقررات منع رفت و آمد از پنج شنبه

عربستان سعودی را شل آن مقررات منع رفت و آمد برای همه جا, اما مکه از روز شنبه با توجه به خبرگزاری دولت.

حکومت نظامی را در زور از 3pm-6در (12:00-03:00 GMT).

از 31 مه تا ژوئن 20, آن را نیز اجازه می دهد نماز در مساجد به غیر از مکه. حکومت نظامی و محدودیت در نماز وجود خواهد داشت آرام از 21 ژوئن آن را گفت.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد که داستان در اینجا.

بیشتر:

01:25 GMT – کره جنوبی نیاز به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی

کره جنوبی در حال حاضر مجبور به پوشیدن ماسک را هر زمان که آنها با استفاده از حمل و نقل عمومی یا تاکسی.

وزارت بهداشت رسمی Yoon Taeho می گوید ماسک نیز نیاز خواهد بود در تمام پروازهای داخلی و بین المللی از روز شنبه.

کره جنوبی بود گزارش 500 مورد جدید هر روز در اوایل ماه مارس قبل از آن تا حد زیادی تثبیت آن با شیوع تهاجمی ردیابی و آزمایش است. اما عفونت شده اند رو به افزایش کمی از اوایل مارس با مردم بیشتر بیرون رفتن در آب و هوای گرمتر و کاسته فیزیکی فاصله دستورالعمل.

“تا زمانی که درمان و واکسن در حال توسعه ما هیچ وقت نمی دانید زمانی که COVID-19 بحران می تواند در نهایت و تا آن زمان ما باید به یاد بگیرند که چگونه به زندگی با COVID-19,” Yoon گفت.

00:00 GMT – که در اروپا و آمریکا دومین قله’ که در آن COVID-19 ظاهرا در کاهش

که هشدار داده است که کشورهایی که در آن coronavirus به نظر می رسد در حال عقب نشینی هنوز هم می تواند به صورت یک “فوری دوم اوج” اگر به آنها اجازه دهید تا بیش از حد به زودی در اقدامات برای توقف شیوع.

که در شرایط اضطراری به سر دکتر مایک رایان گفت آنلاین نشست خبری که در حالی که شاهد کاهش در بسیاری از کشورها آنها هنوز هم در حال افزایش در آمریکای مرکزی و جنوبی و جنوب آسیا و آفریقا است.

رایان گفت: وجود دارد یک شانس عفونت نرخ می تواند به افزایش دوباره با سرعت بیشتری اگر اقدامات لازم برای توقف موج اول برداشته شد بیش از حد به زودی.

“ما نیاز به آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان” او گفت:. “ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما یک تعداد ماه به آماده شدن برای موج دوم. ما ممکن است یک دوم اوج این موج.”

او گفت: کشورهایی در اروپا و آمریکای شمالی باید “در ادامه به در محل قرار داده و به سلامت عمومی و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج.”

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن و به روز رسانی از دیروز (25 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>