پوتین دون منطبق با توجه به روسیه اذعان ویروس اعداد به احتمال زیاد به مراتب بالاتر

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین ملبس به یک hazmat کت و شلوار و ماسک تنفس به هنگام بازدید از یک بیمارستان مسکن coronavirus بیماران در مسکو در روز سه شنبه به عنوان دولت روسیه حاکی از شیوع ویروس در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای جدی در کشور است.

ویدئو های پخش شده در رسانه های دولتی نشان داد که پوتین در حال کمک به کت و شلوار زرد توسط پزشکان در Kommunarka بیماری های عفونی بیمارستان که تعیین شده برای درمان coronavirus موارد که در آن وجود دارد در حال حاضر بیش از 400 نفر از بیماران که برای درمان این بیماری است.

عکس-op که تلویزیون دولتی به عنوان “خود به خودی” آمد و به عنوان مقامات روسی برای اولین بار اذعان کرد که تعداد واقعی رمان coronavirus موارد در روسیه است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از رقم رسمی.

در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه شهردار مسکو سرگئی سوبیانین به او گفت که “وضعیت جدی است آشکار” در روسیه گفت که رسمی تعداد 495 موارد دیگر ارائه تصویر واقعی.

“مهم نیست. 400-500. پویا بالا است” سوبیانین گفت پوتین. “کسانی که در بیمار وجود دارد — به طور قابل توجهی بیشتر از آنها است.”

روسیه رسمی coronavirus اعداد شده اند عجیب است. این کشور ثبت کرده است به طور قابل توجهی کمتر از موارد از کشورهای دیگر و تا آخر هفته گذشته رسمی کل زیر 200. اما آیا روسیه یک پرت شد آن تعداد موارد تایید شده به نسبت تعداد تست های آن انجام شد. روسیه با انجام تست های بیشتر از تقریبا هر کشور اما تنها 0.3 درصد از کسانی که مورد مطالعه مثبت — دوم — پایین ترین نسبت در جهان است.

این رقم گیج کارشناسان و رهبری منتقدان-و به طور فزاینده ای حتی طرفدار دولت مقامات — به پیشنهاد دولت اعداد نمی تواند دقیق باشد. آن را تا به حال موجب اتهام یک پوشش اگر چه هیچ مدرکی جامد پدید آمده که برای حمایت از. دیگر کارشناسان پیشنهاد کرده اند روسیه را تست رژیم بود شاید ناکافی است.

سوبیانین اذعان کرد که در روز سه شنبه گفتن پوتین که روشن بود تعداد زیادی از افراد مبتلا به این ویروس بودند که از دست رفته توسط تست.

“این چیزی است حجم تست بسیار پایین است و تصویر واقعی … هیچ کس در جهان می داند” سوبیانین گفت: ما وضعیت مشابه به کشورهای دیگر که در آن فرض بر این است وجود دارد بسیاری از مردم بیشتر با این ویروس که تست نشده.

“است که هدف این سناریو. من نمی گویم خوب است یا بد. آن را عینی می خواهم که همه جا,” او گفت: rebuffing مداخله از روسیه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova که اشاره کرد روسیه انجام داده است 163,000 آزمون. “و به طوری که تمام مناطق — صرف نظر از اینکه آیا آنها افراد بیمار یا نه — همه آنها نیاز به آماده شدن” سوبیانین گفت.

او پرسید: پوتین به معرفی قرنطینه اقدامات در تمام شهرهای روسیه که بگویم افراد سالمند را در خانه باقی می ماند و گفت که مسکو ضروری و افزایش آن را تست کرد.

همانطور که در دیگر کشورهای روسیه در حال حاضر باید به دنبال پهن کردن اوج عفونت برای جلوگیری از بیمارستان های آن غرق سوبیانین گفت پوتین. “در غیر این صورت سیستم به سادگی نمی خواهد آن را اداره کند” او گفت:.

پذیرش همراه با پوتین مراجعه به بیمارستان به نظر می رسید به سیگنال تغییر در رویکرد مقامات روسیه که در آن مقامات و رسانه های دولتی تا حد زیادی سعی در پروژه حس کسب و کار به عنوان معمول است. اگر چه روسیه به سرعت در حال بسته مرز خود را با چین در اوایل شیوع و پس از منع همه خارجی ها از ورود در صفحه اصلی اقدامات شده اند کمتر سختگیرانه نگران تاثیر اقتصادی آن می تواند داشته باشد. در مسکو بسیاری از رستوران ها و مغازه ها شده اند و کار به عنوان معمول و اگر شده است وجود دارد برخی از وحشت خرید — تا حد زیادی از گندم و ماکارونی — بسیاری از روس ها به نظر می رسد شک و تردید در مورد ویروس.

هفته گذشته مسکو مقامات گفت: مردم بیش از 65 به در خانه باقی می ماند و گفت: آنها پرداخت می شود حدود 50 دلار اگر آنها پیروی. تا کنون هر چند آنها باید اجتناب شود اعمال سختگیرانه مستند مانند است که در فرانسه و ایتالیا و در حال حاضر انگلستان است. پوتین که 67 نیز حفظ بسیاری از خود را در جلسات عمومی — سفر به کریمه برای سالگرد تصاحب آن توسط روسیه و پیشنهاد که یک ملی رای بر تغییر قانون اساسی پیش بروید در ماه آوریل است.

وضعیت در روسیه گرچه به نظر می رسد بدتر شدن زیر یک مسیر مشابه به کسانی که در کشورهای اروپای غربی. در نشانه ای از مقیاس اپیدمی مقامات در حال حاضر ترس سوبیانین پوتین گفت که مسکو امیدوار بود که حدود 5000 تخت بیمارستان آماده برای بیماران مبتلا به این ویروس در عرض 3-4 هفته. او گفت که او در نظر گرفته شده به درخواست مقامات فدرال به ارائه 5,000 بیشتر.

کارشناسان تا به حال ابراز نگرانی کرد که روسیه برنامه تست شده اند ممکن است بیش از حد باریک متمرکز تنها در آن دسته از بازگشت از شیوع مراکز خارج از کشور. روسیه در آزمون خود را نیز به نظر می رسد به طور قابل توجهی کمتر حساس از آن استفاده می شود در جای دیگر — به گفته رئيس جمهور از انجمن آمریکایی برای شیمی بالینی شاید به اندازه 10-16 بار کمتر است.

برخی از منتقدان را متهم کرده بود که دولت به عمد کتمان اعداد حقیقی. این نگرانی شده است سوخت توسط چهره های از روسیه به وزارت امور خارجه سازمان آمار نشان مسکو را تجربه کرده است 37% پرش در پنومونی موارد این ماه ژانویه نسبت به سال گذشته است. آناستازیا Vasilyeva که منجر داد از پزشکان یک گروه که مبارزات در بهداشت و درمان مسائل و متحد از رهبر مخالفان Alexey Navalny است متهم به مقامات از عدم ارائه کارکنان پزشکی کافی در دنده محافظ و پنهان COVID-19 موارد به عنوان ذات الریه. هفته گذشته او نوشته شده ضبط صدا به او گفته بود از یک پزشک در مسکو بیمارستان شکایت 240 تخت در حال حاضر بوده است را کنار بگذارند برای بیماران مبتلا به “ذات الریه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>