پوتین می بالد جدید روسیه در مورد سلاح های, تماس, آنها دفاعی

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین می گوید روسیه توسعه یافته و منحصر به فرد جرم سلاح بدون قصد شروع جنگ با هر کسی اما برای حفظ “تعادل استراتژیک” و “ثبات استراتژیک” در جهان

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می گوید که روسیه در حال توسعه منحصر به فرد جرم سلاح بدون قصد شروع جنگ با هر کسی اما برای حفظ “تعادل استراتژیک” و “ثبات استراتژیک” در جهان است.

“ما در حال رفتن به مبارزه با هر کسی. ما می رویم به ایجاد شرایط به طوری که هیچ کس می خواهد به مبارزه علیه” پوتین در مصاحبه با گفت: دولت-اجرای Tass آژانس خبری بخشی از آن روز دوشنبه منتشر شد.

سه ساعت مصاحبه طولانی علائم پوتین از 20 سال در قدرت است و در حال تقسیم به 20 قسمت منتشر شده بیش از یک دوره از هفته و هر یک اختصاص داده شده به یک مسئله جداگانه است. در قسمت هایی که قبلا منتشر شده است, روسیه رهبر در مورد صحبت های اخیر دولت تجدید سازمان, اوکراین, تظاهرات در مسکو در این تابستان و استفاده از تکنولوژی مدرن است.

روسیه ایجاد کرده است “توهین آمیز اعتصاب سیستم جهان هرگز دیده می شود” و که در حال وادار کردن آمریکا به تلاش برای گرفتن پوتین گفت: Tass.

به عنوان مثال رئیس جمهور ذکر شده جدید “hypersonic توهین آمیز سیستم” — یک سلاح است که می تواند پرواز 27 برابر سرعت صوت است که عملیاتی شد در اواخر سال گذشته. او گفت که در 20 سال گذشته سهم از تجهیزات مدرن در ارتش روسیه از رشد 6 ٪ به 70 ٪ است.

“این یک وضعیت منحصر به فرد” پوتین گفت.

با داشتن این سیستم در محل اجازه می دهد تا کرملین به “حفظ ثبات استراتژیک و راهبردی تعادل” است که ایالات متحده در تلاش برای “ناراحت” را با خود به سیستم های دفاع موشکی رئیس جمهور اضافه شده است.

“ضروری است که نه تنها برای ما بلکه برای امنیت جهانی” پوتین به این نتیجه رسیدند.

کرملین ساخته شده نظامی نوسازی اولویت خود را به عنوان روابط خود با غرب خصمانه روسیه پس از الحاق کریمه در سال 2014. پوتین برای اولین بار ذکر شده در حال توسعه برخی از hypersonic سلاح های خود را در دولت از ملت آدرس در مارس سال 2018 است.

سال گذشته او در توصیف یک تجمع ناتو نیروهای روسیه در نزدیکی مرزهای غربی و عقب نشینی ایالات متحده از سال 1987 Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان به عنوان میان تهدیدات امنیتی به روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>