پوتین تصویب قانون است که می تواند در حفظ او در قدرت تا 2036

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین امضا برای تغییر قانون اساسی است که می تواند در حفظ او در قدرت برای یکی دیگر از 16 سال یک مرحله که هنوز هم باید مورد تایید در سراسر کشور رای

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امضا کرده است یک قانون در قانون اساسی تغییراتی که می تواند در حفظ او در قدرت برای یکی دیگر از 16 سال یک مرحله که هنوز هم باید مورد تایید در سراسر کشور رای بدهند.

پوتین امضا اندازه گیری در شنبه کرملین گفت: سه روز پس از آن سفر از طریق پارلمان روسیه تنها با یک رای در برابر. باید آن را تایید شده توسط دادگاه قانون اساسی این کشور و در یک همه پرسی تعیین شده برای مارس 22.

در قانون فعلی پوتین نمی خواهد بود قادر به اجرا برای رئيس جمهور دوباره در سال 2024 به دلیل محدودیت مدت اما اندازه گیری های جدید خواهد خود را تنظیم مجدد شمارش ترم اجازه می دهد او را به اجرا به صورت دو شش ماه نظر. او شده است در قدرت پس از سال 2000 است.

دیگر تغییر قانون اساسی بیشتر تقویت ریاست جمهوری و تاکید بر اولویت قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی — ارائه منعکس کرملین سوزش با دادگاه اروپایی حقوق بشر و دیگر نهادهای بین المللی است که اغلب آرای صادر شده علیه روسیه است.

این تغییرات نیز یاغی ازدواج همجنسگرایان و ذکر “اعتقاد به خدا” به عنوان یکی از روسیه به ارزش های سنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>