اعتراضات در سراسر آمریکا به عنوان پلیس به اتهام بیش از جورج فلوید مرگ

  • اعتصاب سراسری در شهرستانها در سراسر ایالات متحده بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید گزارشی که دوخته بود به زمین با زانو یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس, مینه سوتا.
  • اخراج افسر که به زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس کرد “من نمی توانم نفس بکشم” با اتهام قتل عمد و غيرعمد.
  • مینه سوتا گارد ملی وارد شده در مینیاپولیس و سنت پل و مناطق اطراف آن.
  • مینیاپولیس تحمیل کرده است یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد.
  • رهبران جامعه و ساکنان تقاضا دستگیری سه نفر دیگر از ماموران درگیر است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 30

04:32 GMT – معترضان آتش به ساختمان دادگاه در لوییویل

صدها نفر از مردم اعتراض کردند, برای دومین روز در شهر لوئیزویل, کنتاکی با برخی از تظاهرکنندگان شکستن به این شهرستان در سالن عدالت و شروع آتش سوزی در داخل.

WHASS 11 تلویزیون گفت: معترضان به زور وارد ساختمان دادگاه از طریق زیرزمین و پنجره و آتش روشن وجود دارد. پلیس گفت: شبکه تلویزیونی “همه چیز در حال افزایش نمی ده-افزایش”.

جمعیت بسیج در نقاط مختلف شهرستان با شعار “تعقیب پلیس” و “من نمی توانم نفس بکشم”.

Louisville

معترضان از بین بردن دولت پرچم در خارج از سالن عدالت در 29 مه سال 2020 در لوئیزویل ، اعتراضات پس از فوران اخیر پلیس-مربوط به حوادث منجر به مرگ و میر ناشی از آفریقایی-آمریکایی Breonna تیلور در لوییویل و جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. [برت کارلسن/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

03:46 GMT – هوستون شهردار خواستار تظاهرات مسالمت آمیز میان لغو کردند

هوستون شهردار سیلوستر ترنر خواست معترضان به صلح آمیز باقی می ماند بعد از یک گروه از مردم با نشان دادن در برابر فلوید مرگ مسدود بزرگراه ورودی و پرتاب اشیاء در افسران پلیس.

برخی از معترضان با پلیس در مرکز شهر هوستون تگزاس با افسران استقرار گاز اشک آور و یا اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

برگزارکنندگان این باور بیش از 3000 جمع آوری شده با موضوع زندگی هوستون در اعتراض به Floyd مرگ با شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح”.

ترنر گفت: برخی برای بازداشت شدند و اقدام به مسدود کردن جاده ها اما بدون آسیب گزارش شده است. او اضافه کرد که برخی از خودروهای پلیس آسیب دیده بودند.

Houston protest

یک معترض با پوشیدن ماسک و عینک حرکات به عنوان جمع آوری مردم به اعتراض و سوگواری جورج فلوید در هوستون, تگزاس, on May 29, 2020 [علامت فلیکس / خبرگزاری فرانسه]

02:50 GMT – معترضان سرپیچی از مقررات منع رفت و آمد مینیاپولیس

صدها نفر از مردم به مبارزه طلبیده حکومت نظامی در مینیاپولیس توسط بسیج در این شهرستان در مرکز شهر برای چهارمین روز بیش از فلوید را وادار سازد مرگ است.

“این وهم آور صحنه در حال حاضر” آلیسون Herrera یک مینیاپولیس ساکن الجزیره گفت:. “منع رفت و آمد رفت و به اثر کمی بیش از یک ساعت پیش. و مردم هنوز در خیابان.”

پیش از آن در روز O’DONNELL مینه سوتا گزارش 1,000 مردم به رهبری ورزشکاران در راهپیمایی به Hennepin پل در مرکز شهر مینیاپولیس و در زمان زانو در Floyd حافظه.

Minneapolis

مردم نگه داشتن دست خود را در طول یک اعتراض موجب مرگ جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا [اسکات اولسون/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

02:30 به وقت تهران – پلیس و درگیری در شهر نیویورک

تظاهرکنندگان در زمان به نیویورک, خیابان های شهرستان برای دومین روز در اعتراض به مرگ فلوید و استناد اسامی دیگر افرادی که جان خود را در دست پلیس.

در بروکلین جمعیت تظاهر کنندگان شعار می دادند در افسران پلیس به صف خارج بارکلیز سنتر.

وجود دارد چند لحظه از مبارزه به عنوان برخی در جمعیت تحت فشار قرار دادند در برابر موانع فلزی و پلیس تحت فشار قرار دادند.

نمرات از آب بطری های پرواز از جمعیت به سمت ماموران و در عوض پلیس با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی در این گروه دو بار.

01:54 GMT – پلیس در آتلانتا با استفاده از گاز اشک آور به عنوان شهردار شین هوا ‘هرج و مرج’

پلیس مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در مرکز شهر آتلانتا رسانه های محلی گزارش به عنوان شهردار این شهرستان التماس کرد با معترضان به خانه بروم.

“آنچه من می بینم اتفاق می افتد نیست آتلانتا. این اعتراض این است که هرج و مرج” شهردار Keisha لنس کف گفت: در اخبار جلسه پس از معترضان تخریب ماشین پلیس تنظیم یک وسیله نقلیه در آتش است.

Atlanta protest

آتلانتا اداره پلیس خودرو برنز به عنوان افراد مطرح برای یک عکس در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس در 29 مه سال 2020 در آتلانتا. [مایک استوارت/ AP]

“هنگامی که شما رایت کردن این شهر شما در حال سوختن پایین جامعه ما … شما در حال disgracing ما شهر شما disgracing زندگی جورج فلوید و زندگی هر فرد دیگری است که killd در این کشور است. ما بهتر از این.”

“رفتن به خانه” او التماس کرد. “رفتن به خانه.

Police Atlanta

افسران پلیس و معترضان درگیری در نزدیکی سی ان ان مرکز در 29 مه سال 2020 در آتلانتا ایالات متحده آمریکا است. اعتراض مسالمت آمیز آغاز شده پیش از آن در روز قبل از تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند [مایک استوارت/ AP]

01:29 GMT – کاخ سفید می رود در کوتاه مستند

کاخ سفید رفت و به مختصر و مستند به گفته رسانه های آمریکایی پس از صدها نفر از مردم در بسیج جمع آوری و در یک پارک در سراسر خیابان را از رئیس جمهور عمارت.

پیتر الکساندر, NBC News’ کاخ سفید خبرنگار گفت: در یک صدای جیر جیر: “کاخ سفید تحت مستند سفارشات از ما سرویس مخفی به دلیل تظاهرات در خارج از دروازه بیش از جورج فلوید.”

این مستند برداشته شد حدود یک ساعت بعد.

تظاهر کنندگان با حضور در پارک لافایت حال اختیار داشت تابلوهای “توقف ما را می کشد” و به نام عدالت برای Floyd.

01:14 GMT – دنور شهردار خواستار آرامش پس از تظاهرات خشونت آمیز

مایکل, Hancock, شهردار, Denver, کلرادو به نام برای آرامش و وحدت پس از چندین برنامه ریزی شهرستان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ خشونت تبدیل شد.

“اجازه دهید داستان در مورد شورش و اعتراض. بیایید نگه داشتن تمرکز بر روی زندگی که از دست داده بود,” او گفت:.

“من می توانم به شما بگویم نه به بیرون بروید و نشان می دهد اما واقعیت این است که آن را به اتفاق می افتد” هنکاک گفت: در اخبار جلسه تاکید او به خشم بیش از آنچه که او به نام “بی معنی و غم انگیز قتل” فلوید در مینیاپولیس.

هنکاک مقصر آنچه که او به نام اقلیت از آشوبگران در میان معترضان مسالمت آمیز برای تحریک به خشونت در سراسر مرکز شهر در روز پنج شنبه. که خشونت شامل پرتاب سنگ در, افسران پلیس, تنظیم کوچک آتش سوزی و شکستن پنجره ها و آسیب رساندن به اتومبیل در کاپیتول دولت و کسب و کار.

00:38 GMT – ماشین پلیس آتش در آتلانتا

یک ماشین پلیس به آتش کشیده شد در آتلانتا که در آن معترضان با استفاده از موانع به شکستن پنجره های موبایل در حالی که دیگران شروع به پریدن کرد بر روی وسایل نقلیه و شکسته شیشه جلو به آنها نشان داد در برابر مرگ جورج فلوید.

صدها نفر از معترضان مواجه پلیس در خارج از سی ان ان در مرکز شهر تهران ، فعالان اسپری رنگ زیادی آرم سی ان ان در خارج از ساختمان شکستن پنجره و برچسب زدن درب. یکی از معترضان صعود در بالای سی ان ان ورود و دست تکان دادند “Black Lives Matter” پرچم را به سلامتی از جمعیت است.

معترضان حلیم افسران که آمد با بطری های قابل توجه برخی از آنها. دیگر بطری پرتاب مقامات منفجر پلیس, خط, اما هیچ افسران به نظر می رسد برای دریافت آمار.

معترضان شعار می دادند, “ترک شغل خود را.”

افسران حمایت خود را خط به دور از گروهی از معترضان که پرتاب اشیاء در آنها.

پلیس دستور داد تظاهرکنندگان به ترک خیابان و تهدید به بازداشت آنها را اگر آنها را ترک نمی کند به سرعت.

چهار شنبه, آوریل 29

22:00 GMT – تظاهرات لگد زدن در شهرستانها عمده ما

تظاهرات علیه خشونت پلیس شد لگد زدن در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده در اواخر روز جمعه.

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد تظاهرکنندگان راهپیمایی در هوستون, تگزاس, مناجات: “من نمی توانم نفس بکشم” و “دست ها بالا نمی شلیک کنید”.

معترضان همچنین بسیج در واشنگتن و نیویورک با تظاهرات برنامه ریزی شده در دیگر شهرستانها عمده بعد از آن در روز جمعه و در طول تعطیلات آخر هفته.

21:15 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او صحبت می کرد با خانواده جرج فلوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال صحبت با خانواده جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و صحبت کردن در طول یک رویداد در کاخ سفید نیز گفت: “ما نمی توانیم اجازه می دهد” تظاهرات در مینیاپولیس “به فرود بیشتر به بی قانون و هرج و هرج و مرج”.

20:40 GMT – مینیاپولیس تحمیل آخر هفته مقررات منع رفت و آمد

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری تحمیل حکومت نظامی در این شهر آغاز شب جمعه.

تحت حکومت نظامی, تنها مشخص, عمومی ایمنی پرسنل و دیگر کارگران ضروری خواهد بود مجاز در اماکن عمومی از 8 شب تا 6 صبح (01:00-10:00 GMT) روز جمعه و شب شنبه.

20:05 به وقت تهران – FBI می پرسد برای اطلاعات و عکس و ویدئو جورج فلوید مرگ

اف بی آی در مینیاپولیس خواسته برای کمک های عمومی با آن حقوق مدنی بررسی مرگ فلوید.

آن را تشویق می کند به ارائه هر گونه اطلاعات عکس ها و یا فیلم ها از قبل در طول و یا پس از حادثه.

19:50 GMT – فلوید بی توجه بود برای نزدیک به سه دقیقه قبل از افسر حذف زانو: شکایت

جورج فلوید بی توجه بود برای نزدیک به سه دقیقه قبل از افسر حذف زانو خود را از گردن خود را با توجه به شکایت ثبت شده توسط Hennepin County دفتر وکیل در بازداشت درک Chuavin.

با استناد به یک گزارش اولیه کالبد شکافی این شکایت گفت: در حال محدود اساسی شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در Floyd سیستم “به احتمال زیاد منجر به مرگ او”.

Minneapolis

یک معترض واکنش نشان می دهد در حالی که جمع آوری با دیگران در خارج از شهر مینیاپولیس سالن پس از یک افسر پلیس گرفتار شد اطرافیان ویدئو فشار دادن زانو خود را به گردن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید [Carlos Barria/رویترز]

18:32 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع جیر می گوید او نیست ستایش خشونت

در پاسخ به توییتر تصمیم به پنهان کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر که از آن تلقی می شود ستایش خشونت و تهمت و گفت که او تنها بیان یک واقعیت است.

“غارت منجر به تیراندازی و به همین دلیل یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس چهارشنبه شب” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تکرار عبارت او در ابتدا توییتی اواخر روز پنج شنبه.

“از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است. این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی. افتخار حافظه جورج فلوید!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

عبارت “غارت منجر به تیراندازی” برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد, اما, سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley در اعلام جنگ با جنایتکاران با توجه به واشنگتن پست.

“من اجازه دهید کلمه فیلتر پایین که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” Headley این گزارش گفت:.

18:10 به وقت تهران – اخراج افسر پلیس به اتهام قتل عمد

یک اخراج مینیاپولیس افسر پلیس متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman گفت.

افسر سابق Derek چوین زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه قبل از زمان حرکت رفت و یک تصویری از این حادثه نشان داد.

“من نمی توانم نفس بکشم’: ما انسان را سیاه می میرد در بازداشت پلیس (02:48)

مینیاپولیس ساکنان به نام از دستگیری یک “گام اول” اما خواستار سه نفر دیگر از ماموران درگیر دستگیر و متهم نیز هست.

فریمن گفت: آن دسته از افسران هنوز تحت بررسی است.

17:20 به وقت تهران – اخراج افسر که به زانو در Floyd گردن به زندان گرفته شده, رسانه های محلی گزارش

با توجه به رسانه های محلی این ایالت مینه سوتا اداره جنایی دلهره گرفته به بازداشت افسر سابق Derek چوین که به زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه قبل از زمان رفت و حرکت.

هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند هنوز.

16:50 GMT – اوباما: این نباید عادی در آمریکا

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با صدور بیانیه ای در Floyd کشتن از طریق توییتر. اوباما اشاره کرد گفتگو با دوستان در روز های اخیر از جمله یکی با یک آمریکایی آفریقایی تبار صاحب کسب و کار که گفت فلوید کشتن “آسیب” به تماشای.

در حالی که آن را “طبیعی” برای مردم به چیزهایی که می خواهید به بازگشت به حالت عادی اوباما گفت: “ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘عادی’.”

“این نباید” طبیعی ” در امریکا است. نمی توان آن را ” طبیعی است.” اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر کنیم.

16:05 GMT – گارد ملی می رسد در مینیاپولیس

اعضای مینه سوتا گارد ملی وارد در مینیاپولیس و سنت Paul مناطق. ملی سپاه پاسداران گفت: حدود 500 اعضای فعال خواهد بود به این منطقه است.

Minneapolis

وسایل نقلیه زره پوش در حال تصویر به عنوان اعضای گارد ملی محافظت از منطقه در مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/رویترز] [Daylife]

George Floyd

یک انسان واکنش نشان می دهد به عنوان او در برابر اعضای گارد ملی امنیت منطقه در مینیاپولیس, مینه سوتا [Carlos Barria/رویترز]

16:00 GMT – NABJ خواستار دستگیری خبرنگار سی ان ان ‘ژرف’

در هوا دستگیری خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez, که سیاه و سفید است, محکوم شد توسط دوروتی تاکر رئيس جمهور از انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ).

“این است ژرف و ناراحت کننده شاهد این سازه نژادپرستی در زمان واقعی است. ما از نزدیک به نظارت بر این وضعیت” تاکر گفت: در یک صدای جیر جیر.

محلی NABJ فصل سر نیکول Norfleet رسیده به Jimenez به ارائه پشتیبانی می کند.

15:30 به وقت تهران – مینه سوتا فرماندار عذرخواهی CNN, دستگیری می گوید وجود خواهد داشت سویفت عدالت برای Floyd

مینه سوتا فرماندار Tim Walz گفت که او انتظار دارد “سویفت” عدالت برای جورج فلوید.

“این است که انتظار من این است که عدالت برای افسران درگیر در این خواهد بود, سریع است که آن را در یک موقع است که از آن خواهد شد نمایشگاه” Swift گفت. “این چیزی است که ما خواسته ایم برای. من شده اند در تماس با Hennepin County, وکیل, و من مطمئن هستم که کسانی که بسیار چیزهایی که من گفتم اتفاق خواهد افتاد.”

دادستان را مورد انتقاد قرار گرفته است برای در نظر گرفتن بیش از سه روز برای اعلام تصمیم اتهام علیه افسران.

Walz نیز علنا عذر خواهی کرد برای دستگیری یک ساعت.

14:20 به وقت تهران – بایدن ‘خشمگین” در مورد تهمت tweet

جو بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در توییتر که او “خشمگین” در مورد تهمت را صدای جیر جیر ستایش خشونت علیه معترضان در مینیاپولیس.

“من نمی خواهد بلند رئیس جمهور جیر” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “من نمی خواهد به او بدهد که تقویت. اما او خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی در یک لحظه از درد برای بسیاری از. من خشمگین و شما باید بیش از حد.”

بایدن گفت که او صحبت می کنند و بعد از آن در روز جمعه در مورد تظاهرات.

14:15 GMT – میشل اوباما

قابل توجه قابل ملاحظه ای متفاوت تن از همسرش میشل Melania Trump توییتی او تسلیت به خانواده جورج فلوید و خواستار صلح است.

“کشور ما اجازه می دهد تا به صورت مسالمت آمیز تظاهرات, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای خشونت,” او گفت:. “من دیده ام شهروندان ما متحد کردن & مراقبت از یکدیگر از طریق COVID19 و ما می تواند به توقف در حال حاضر. عمیق ترین تسلیت من به خانواده جورج فلوید. به عنوان یک ملت اجازه بدهید تمرکز بر صلح دعا و شفا است.”

13:10 به وقت تهران – مینه سوتا دادستان کل می گوید اتهامات به احتمال زیاد

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون می گوید او انتظار دارد “وجود خواهد داشت اتهامات علیه ماموران پلیس درگیر در Floyd مرگبار بازداشت.

“ما در حال ایستاده و کمک در هر راه ما می توانیم” الیسون با سی ان ان گفت. “من پیش بینی وجود خواهد داشت اتهامات عنوان شده علیه. من امیدوارم که آنها به زودی. اما این حق دیگری را تعقیب كنند. آنها در تلاش هستند به مراقب باشید. آنها در حال تلاش برای مطمئن شوید که در مورد آنها قوی است و مهر و موم شده.”

12:00 GMT – برادر جورج Floyd: “من فقط می خواهم عدالت’

Philonise فلوید, برادر جورج فلوید می گوید او فقط می خواهد عدالت است.

Philonise گفت: معترضان “همان درد است که من احساس می کنم”.

“من می خواهم همه را به صلح آمیز در حال حاضر اما مردم پاره شده و صدمه دیده است چرا که آنها خسته از دیدن مردان سیاه مرگ به طور مداوم دوباره و دوباره” Philonise سی ان ان گفت.

“من درک می کنم و می بینم که چرا بسیاری از مردم در حال انجام بسیاری از چیزهای مختلف در سراسر جهان است. من نمی خواهم آنها را به شلاق مانند است که, اما من می تواند به توقف مردم در حال حاضر. چرا که آنها درد است. آنها همان درد است که من احساس می کنم. من می خواهم همه چیز را به, صلح آمیز, اما من می توانم همه توان صلح آمیز است. من نمی توانم. آن سخت است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

11:00 GMT – توییتر پرچم و پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که “جلال خشونت’

توییتر برای اولین بار پرچم و یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز جمعه گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در اشاره به کشور تظاهرات که به دنبال مرگبار دستگیری جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس.

توییتر پرچم دوم جیر با یک سلب مسئولیت کرد و گفت: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس” اجازه می دهد مردم هنوز به مشاهده توییت توسط کلیک کردن بر روی “نمایش”.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:00 GMT – درگیری مرگبار بازداشت سنگ ما را مینیاپولیس

تظاهرات فوران در سراسر ایالات متحده در روز پنج شنبه شب به عنوان خشم بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی, مرد شدت با برخی از تظاهرکنندگان به دست آوردن دسترسی به یک پلیس حوزه در مینیاپولیس, مینه سوتا و تنظیم بخش از این ساختمان در آتش است.

Protests over the death of George Floyd in Minneapolis

معترضان یک فروشگاه در آتش در سومین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس [سازمان حفاظت محیط زیست]

A protester reacts while gathering with others outside the city hall in Minneapolis

یک معترض واکنش نشان می دهد در حالی که جمع آوری با دیگران در خارج از شهر سالن [Carlos Barria/رویترز]

Minneapolis

جمع آوری مردم در خارج از Hennepin County Government مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد, بازداشت توسط ماموران پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا [اریک میلر/رویترز]

اینجا بیشتر بخوانید.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش اعتراضات در ایالات متحده بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل کنتاکی و Creede نیوتن در واشنگتن, DC.

در اینجا چند چیز را به لحظه دریافت کنید:

  • جورج فلوید غیر مسلح 46 ساله با مرد سیاه, درگذشت, روز دوشنبه پس از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین Floyd را از گردن به پایین به زمین برای چند دقیقه. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت می رود حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. (شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.)
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند اما دادستان ساخته شده است یک تصمیم در مورد اتهامات عصبی فلوید خانواده رهبران جامعه و ساکنان.
  • تظاهرات فوران در سراسر مینیاپولیس چهار شنبه و پنج شنبه. در حالی که آنها شروع کرده اند مسالمت آمیز آنها فرود به هرج و مرج و آتش سوزی. شده اند وجود دارد گزارش از غارت و خرابکاری.
  • معترضان روز پنج شنبه به دست اورد دسترسی به مینیاپولیس سوم حوزه پلیس ساختمان تنظیم آن را به آتش. وضعیت اضطراری اعلام شده است و گارد ملی فعال می شود.
  • تظاهرات نیز گریبانگیر بخش های دیگر آمریکا از جمله نیویورک شهرستان, Louisville, Kentucky, Denver, کلرادو, و اوکلند, کالیفرنیا. تظاهرات در حال برنامه ریزی برای آخر هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>