تظاهرات کمک جدید را با توجه به الیاس McClain مرگ

Sheneen McClain 23 ساله پسر الیاس McClain, درگذشت نزدیک به یک سال پیش در آرورا کلرادو, فقط چند روز پس از پلیس مواجه او را به عنوان او راه رفتن به خانه از فروشگاه راحتی.

“من صادقانه فکر نمی کنم من خشم یا … من که ناراحت است gonna change,” او گفت: ABC News. “من فکر می کنم من همیشه قصد داشته است که در همان سطح از اینکه دلخور.”

الیاس McClain خانواده می گوید جنگ درگیر مرگبار استفاده از نیروی بیش از حد. پلیس نامیده می شود آن را توجیه کرد. پرونده اش بسته شد و ماموران پلیس درگیر شدند و اجازه بازگشت به کار.

در حال حاضر در پی جورج فلوید مرگ تظاهرات در خیابان ها را پر کرده اند و الیاس McClain مورد داده شده است جدید توجه از جمله در خانه خود دولت است.

“آن لطمه می زند چون من راستش نمی فهمم چرا کلرادو وجود ندارد برای الیاس مانند آنها برای جورج فلوید یا حتی Breonna تیلور” Sheneen McClain گفت. “همه فریاد نام در حال حاضر ، در سال گذشته آن را ساخته اند یک تفاوت بزرگ است.”

در حال حاضر آن را نام شعار در راهپیمایی در سراسر کشور از دنور به شهر نیویورک است. هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند سوخت توسط کمپین های آنلاین و دادخواست برجسته مورد پس از مورد سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس و عدم پاسخگویی.

“جورج فلوید مورد بازی تعویض شد,” مارک لمانت هیل رسانه ها استاد مطالعات نویسنده و فعال سیاسی گفت: “Nightline.” “که باز کردن درب برای بازجویی تمام انواع چیزهای وقتی که می آید به اجرای قانون است.”

این هفته هزاران نفر از معترضان در خیابان های, کلرادو. یک گروه تعطیل یک بزرگراه شلوغ در دنور. در یک نقطه, شفق قطبی پلیس با لباس ضد شورش دنده متفرق کردن جمعیت با استفاده از اسپری فلفل و گاز اشک آور به شکستن صلح آمیز شب زنده داری در McClain وطن.

“این واقعیت است که آن را همیشه طول می کشد یک مبارزه عمومی به منظور دریافت بازداشت و کیفرخواست و محاکمه صحبت می کند به شکست سیستم به ارائه سریع و عدالت و برای بسیاری از مردم عدالت با تاخیر است و در واقع عدالت را تکذیب کرد” هیل اضافه شده است.

Sheneen McClain می گوید: او مادر بود که همیشه درونگرا. او گفت: او می خواهم کانال خود را خجالتی طبیعت با بیان خود را از طریق هنر است.

“به عنوان یک درونگرا شما باید برای پیدا کردن راه های مختلف ارتباطی,” او گفت:. “او عاشق دانش است. … که چگونه او به خود آموخت چگونه به بازی بازی ابزار — ویولن.”

“جالب بود زمانی که او آغاز شده بود چون من مانند,” How are you gonna بازی این همه ابزار در یک زمان است ؟ و او را مانند “من میخوام انجام آن’,” او اضافه شده است. “پس ما را تماشا می کردند و او. … این شگفت انگیز بود برای دیدن او را مسحور خود مهارت و همه ما مسحور بیش از حد. بنابراین آره خیلی شگفت انگیز است.”

سال گذشته الیاس McClain مشغول به کار بود به عنوان یک درمانگر ماساژ برای چندین سال و او قصد دارد برای رفتن به کالج.

در شب Aug. 24, 2019 حدود 10 p. m. الیاس McClain رفت و به یک فروشگاه در نزدیکی خانه خود را به خرید برخی از نوشیدنی های غیر الکلی. در نظارت تصویری از او دیده می شود با پوشیدن یک ماسک اسکی. خانواده اش می گوید که او با پوشیدن آن به دلیل او تا به حال کم خونی, خون بیماری است که می تواند مردم را احساس سرما بیشتر به راحتی و ماسک او را نگه داشته و گرم است.

در حالی که McClain شد ساخت سفر خود را به فروشگاه کسی تا به حال به نام 911 به گزارش یک فرد مشکوک. با اشاره به McClain, the caller توصیف او با پوشیدن یک ماسک گفت او نگاه کرد “ناقص” اما افزود که “او ممکن است یک فرد یا یک فرد بد است.” وقتی از او پرسیدند تماس گیرنده گفت: اپراتور که هیچ سلاح و که هیچ کس در معرض خطر بود. اپراتور به او توصیه کرد که افسران را در راه خود را به آن را بررسی کنید.

زمانی که افسران ناتان Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema متوقف الیاس McClain در راه خود را به خانه یکی از گفتن او را که او “بودن” مشکوک به گفته پلیس بدنه دوربین. McClain پاسخ داد: “من یک راست برای رفتن به جایی که من می خواهم.”

ماموران بلافاصله برداشت McClain که بارها و بارها به آنها گفتم به او اجازه دهید برود.

“من هستم درونگرا. لطفا احترام به مرزهای که صحبت من” McClain التماس کرد. “من رفتن به خانه… Leave me alone. شما بچه ها شروع به بازداشت من شد توقف موسیقی من به گوش دادن.”

“این است که یک بچه کوچک … کوچک در ارتفاع کوچک در ساخت. کسی که می تواند احتمالا بازداشت شده توسط یک افسر و قطعا نمی نیاز به سه افسر پلیس, یک سبد و یک آرام بخش” هیل گفت. “و این واقعیت است که ما نمی توانیم همه آن را در دوربین زیرا آنها می گویند که دوربین کاهش یافته است و همچنین یک پرچم قرمز بزرگ.”

دو تا از سه افسران دوربین بدن جدا شد در عرض چند ثانیه و به زمین افتاد. سوم دوربین گرفته شده کمی بیشتر از مبارزه قبل از آن کاهش یافت ،

“وجود دارد مطلقا هیچ دلیل قانونی که چرا افسران باید او را متوقف کرد در وهله اول” ماری نیومن یک وکیل برای McClain, خانواده, گفت, ABC News.

“وقتی که او گفت:” من فقط رفتن به خانه. من فقط رفتن به خانه. من هستم درونگرا. لطفا احترام مرز من ” آنها او را برداشت. آنها پنجه های او. و آنها انداخت و او را به زمین,” او گفت:.

به عنوان پلیس در تلاش برای دستگیری McClain, او آنها را ارائه ID خود را به نام او و به آنها گفت که او فقط رفتن به خانه.

دو دقیقه به تصویری الیاس McClain می تواند بارها و بارها شنیده و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” — یک عبارت است که تبدیل به یک وحدت ملی گریه. او گفت ماموران او را در درد. یکی از افسران می تواند شنیده شود گفت: در این ویدئو که آنها با استفاده از یک “کاروتید” یک نوع از سبد محدود است که شریان کاروتید قطع خون به مغز.

به عنوان McClain شد شفاعت با ماموران یکی از آنها می تواند شنیده توجیه حذف را با گفتن او با پوشیدن ماسک. او همچنین گفت که او را دیدم ایلیا McClain برای رسیدن به یکی از اسلحه های خود را.

همانطور که بیشتر افسران وارد, اصلی, سه نگاه به اطراف برای بدن خود دوربین. آنها آنها را برداشت و قرار گیرند آنها را — یکی خاموش شد.

Mari نیومن و McClain خانواده بر این باورند که عدم پاک کردن بدن دوربین فیلم بر روی هدف است.

“هر سه نفر از کسانی که افسران عمدا جدا بدن خود, دوربین,” او گفت: با اشاره به بخشی در یک افسر ضبط که در آن یک افسر است که پایین نگه داشتن McClain می گوید یک افسر دیگر به حرکت دوربین خود را.

در این ویدئو افسر شنیده می شود دیده می شود و شنیده می شود گفت: “حرکت دوربین خود شخص.”

نیومن می گوید: “پس او را عمدا تلاش برای ماندن در خارج از بدن و به آنها تحمیل چندین نوع مختلف از نیروی الیاس McClain.”

در طول این زمان های متعدد افسران در حال برگزاری McClain بر روی زمین است. در یک نقطه 23 ساله بیمار می شود و استفراغ. زمانی که EMTs وارد, آنها به او در شات از 500 میلی گرم کتامین یک آرام بخش. به زودی پس از McClain لود شد به آمبولانس که در آن او تا به حال یک حمله قلبی.

یک بار در بیمارستان Sheneen McClain گفت: “از آن زمان تا زمانی برای [پلیس] فقط صادقانه با من.”

او عکس پسرش آسیب های فیزیکی در حالی که او در زندگی حمایت. سرانجام پزشکان به او اعلام کرد مغز مرده و سه روز بعد او گرفته شد حمایت از زندگی کردن.

“استخوان از استخوان flesh of my flesh. که یک بخشی از من است. هیچ راهی وجود دارد برای قرار دادن یک گروه کمک که او همیشه با تو بود رفته بود,” او گفت:. “او رفته است. همه این باید انجام شود قبل از او کشته شد. کسانی که قوانین به آنها اجازه میدهد حتی رفتن به مراتب باید هرگز در محل.”

این تحقیقات به الیاس McClain مرگ گرفته شد تا توسط دادستان منطقه دیو جوان است. او گفت که زمانی که او برای اولین بار دیدم این فیلم او “تصور اولیه” بود که کتامین باعث الیاس McClain مرگ است.

“این بود تا زمانی که من دریافت گزارش کالبد شکافی پزشکی قانونی است که من آموخته است که در واقع نمی شد علت مرگ” جوان گفت: ABC News. “در واقع ما نمی دانیم که علت McClain مرگ است.”

جوان گفت: او نمی تواند “اثبات یک راه یا دیگری” اگر پلیس ماموران اقدامات منجر به الیاس McClain مرگ است.

او گفت: “من نمی دانم” آیا افسر اقدامات منجر به McClain مرگ است.

“بار اثبات بر من” جوان گفت:. “اگر من نمی تواند ثابت کند به یک هیئت منصفه 12 وجود دارد که اقدامات هزینه مرگ او پس از آن من نمی توانم فایل اتهامات جنایی.”

در ماه نوامبر دادستان منطقه اعلام کرد که آنها را نه به اتهام علیه افسران قرار داده شده بود در اداری وظیفه در تحقیقات.

“من نمی چشم پوشی ماموران اقدامات خارج وجود دارد” جوان گفت:. “در واقع من آرزو می کنم آنها انجام داده اند همه چیز متفاوت است. اما من نمی توانم … اگر کسی گفت که آنها نمی تواند تنفس می کنید از او. انجام آن فقط از او!”

تپه اشاره به وجود یک تاریخچه از مردان سفید با سلاح های گرفته شده را بازداشت و بدون خشونت-حتی در همان شهر الیاس McClain درگذشت.

“نگاهی به جیمز هولمز, یک مرد سفید پوست که یک قاتل توده قادر به بازداشت بدون حادثه” هیل گفت: قاتل که به ضرب گلوله کشته و 12 نفر در یک سالن سینما در آرورا کلرادو در سال 2012. “به نحوی که آن را می آید به سفید مظنون پلیس موفق به پیدا کردن یک سطح از نظم و انضباط و مراقبت و صبر و شکیبایی است که آنها لازم نیست برای سیاه مظنون حتی آنهایی که غیر مسلح.”

در علاوه بر این به خواهان عدالت برای جورج فلوید و Breonna تیلور تظاهرات که پدید آمده اند در سراسر کشور را خواستار شده است برای پاسخگویی در مورد به عنوان به خوبی. در حال حاضر وجود دارد چند دادخواست خواستار آن است که جوان استعفا از جمله یکی که تعلق 50,000 امضا.

“در حال حاضر من قصد دارم به در نظر گرفتن انجام می دهند که” جوان گفت:. “من ایستاده تصمیم من. این مایه تاسف است که مردم احساس می کنند که با ابراز نظرات خود را که است که رفتن به تغییر حقایق و قانون بررسی است.”

هنوز فشار افکار عمومی را برانگیخته است تا عمل. کلرادو گذشت یک پلیس اصلاحات لایحه در اوایل این ماه با مسئوليت اقدامات برای افسر-درگیر قتل. آخرین پنج شنبه, کلرادو, رژیم صهیونیستی. Jared پلیس منصوب دولت دادستان کل فیل وایزر ایالت به ویژه دادستان برای بررسی الیاس McClain مرگ و به طور بالقوه فایل اتهامات عنوان شده علیه.

“این واقعیت است که یک ویژه دادستان است منصوب و آنها هنوز هم به دنبال این هر دو به طور رسمی و غیررسمی نشان می دهد که اعتراض عمومی مسائل” هیل گفت. “هنگامی که مردم توجه و نگه دارید و نهادهای پاسخگو, این موسسات را پاسخ متفاوت از اگر هیچ کس در حال تماشای.”

هر سه افسران Woodyard, Rosenblatt و Roedema گرفته شده اند اجرای وظایف و reassigned. Sheneen McClain معتقد است آنها باید صرف زندگی در زندان است.

“عدالت به من … که اعتقاد راسخ. … مانند آنها نیاز به رنج می برند. زندگی در زندان خواهد بود برای من. راستش آنها نیاز به محکوم برای آنچه که آنها به خاطر آن ناعادلانه بود,” او گفت:.

مکلین در حال حاضر متوجه می شود که الیاس تبدیل شده است خیلی بیشتر از فقط او پسر او را تبدیل به یک نماد است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن گفت: “نام او را” او گفت:. “ما در حال میخوام فریاد حتی بلندتر از هر روز زندگی می مهم نیست اگر سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست. انقلاب در حال حاضر. Ain’t no more انتظار’ به صورت آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>