تظاهرات خشم استقبال چین از برنامه ریزی برای هنگ کنگ, قانون تامین

چین برنامه ای برای تحمیل جدید قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ به خود جلب کرد عصبانی محکومیت در روز جمعه به عنوان فعالان در این شهر به نام برای اعتراض مارس در ظهر (04:00 GMT) و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد ایالات متحده واکنش نشان می دهند “به شدت” به برنامه ریزی شد.

منتقدان می گویند این حرکت را از بین ببرد “یک کشور دو سیستم” که چارچوب توافق شد که چین در زمان به عقب و کنترل خود حاکم بر خاک چینی در سال 1997 امیدوار کننده حقوق شهروندان و آزادی یافت در هیچ جای دیگری در کشور است.

بیشتر:

در حالی که معلوم بود که آیا مارس به چین رابط دفتر خواهد تحقق آن را نشانه آن است که هنگ کنگ به زودی می تواند به شیرجه رفتن به تمدید کردند.

این قانون همچنین می تواند اثبات تاریخی نقطه عطفی برای هنگ کنگ, تشدید تنش های سیاسی بین پکن و واشنگتن که رابطه در حال حاضر ضعف در تجارت اختلافات و اتهامات متقابل بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که شروع به نگاه مانند آمریکا و چین تابستان نارضایتی در ساخت” استفان Innes ارشد بازار جهانی استراتژیست در AxiCorp گفته خبرگزاری رویترز.

زبان در روز جمعه در گزارش سالیانه خود به پارلمان برتر لی کچیانگ گفت: چین خواهد ایجاد یک “صدا” سیستم حقوقی و اجرای مکانیسم هایی را برای اطمینان از امنیت ملی در هنگ کنگ و ماکائو دیگر آن نیمه مستقل شهرستان.

Li دوباره وعده داده است که چین می خواهد “افتخار و پیاده سازی” “یک کشور است. دو سیستم” چارچوب اما الجزیره را به آدریان براون گفت: بسیاری از تعجب که آیا واقعا در این مورد.

“ما شاهد تصاویر از تالار بزرگ مردم در طول Li سخنرانی و من فکر می کنم که یادآوری است که در آن قدرت واقعی در حال حاضر استوار در هنگ کنگ در هنگ کنگ مقننه اما در تالار بزرگ مردم در پکن” براون گفت.

هنگ کنگ دولت قبلی تلاش برای اتخاذ امنیت ملی قانون در سال 2003 بود ملاقات با اعتراض به خود جلب کرد که بیش از نیم میلیون نفر به خیابان آمدند و در نهایت کنار گذاشته.

‘زور و ترس ،

چین به عمل می آید پس از مقیاس تظاهرات در سال 2019 است که به طور فزاینده ای خشونت آمیز به عنوان ماه عینک در ایجاد بزرگترین بحران در این مستعمره سابق بریتانیا پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

طرفدار دموکراسی فعالان و سیاستمداران باید برای مدت طولانی مخالف این ایده از قوانین امنیت ملی و در روز پنج شنبه شب را محکوم کرد قصد دارد به عنوان “پایان هنگ کنگ”.

پکن در تلاش است تا به سکوت هنگ Kongers’ صداهای منتقد را با زور و ترس” دموکراسی فعال جاشوا وانگ توییتی. “در اعماق معترضان می دانید ما نیست چون ما قوی هستند اما از آنجا که ما هیچ انتخاب دیگری.”

مقدمه ای از هنگ کنگ قوانین امنیت در دستور کار پارلمان چین پیش از جلسه سالانه آغاز شد که در صبح روز جمعه تا یک هشدار از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که واشنگتن واکنش نشان می دهند “به شدت”.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نیز هشدار داد چین گفت: بالا درجه ای از استقلال و احترام به حقوق بشر شد کلید برای حفظ قلمرو ویژه وضعیت در آمریکا قانون کمک کرده است که در آن حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهانی. این شهر بازار سهام سقوط بیش از 3 درصد در روز جمعه صبح.

تایوان به سرزمین اصلی امور شورا خواست پکن روز جمعه به رهبری هنگ کنگ به “بزرگتر آشفتگی” با این حرکت.

پیش نویس این قانون به دست آمده توسط رویترز نشان داد که این قانون پیشنهادی نیاز به خاک به سرعت پایان, تصویب ملی مقررات امنیتی خود را تحت مینی قانون اساسی, قانون اساسی.

با توجه به قوانین چین پارلمان قدرت خود را به تنظیم چارچوب حقوقی و اجرای مکانیزم برای جلوگیری و مجازات براندازی تروریسم تجزیه طلبی و دخالت خارجی “و یا هر گونه عمل می کند که به شدت به مخاطره می اندازد امنیت ملی است.”

چین پارلمانی معاون رئیس وانگ چن برنامه ریزی شده است برای ارائه یک سخنرانی توضیح قانون جدید بعد از آن در روز جمعه است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>