در اعتراض به سرنگونی اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید

پلیس مداخله کرد نوسانی باطوم و با استفاده از مواد شیمیایی محرک.

ضد نژادپرستی تظاهرات و تلاش برای پایین کشیدن یک بنای تاریخی از اندرو جکسون هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده در یک پارک در نزدیکی کاخ سفید دوشنبه شب قبل از اینکه پلیس مداخله کرد.

نمرات از معترضان را از طریق شکست حصار اطراف 168 ساله برنز سوارکاری مجسمه در مرکز میدان لافایت در واشنگتن آنها صعود بالای مجسمه سازی و بستن طناب در اطراف هر دو جکسون و اسب خود را قبل از اقدام به کشیدن مجسمه از آن پایگاه بوده و اسپری رنگ با کلمه “قاتل.”

باتون-دارای حق اعمال پلیس منتقل و زور معترضان را از پارک در زمان شلیک شیمیایی محرک برای متفرق کردن جمعیت. برخی از مردم دیده می شد گرفته شده در دستبند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توییتر گرفت که شب خواستار تلاش برای سرنگونی بنای تاریخی “ننگین خرابکاری” از یک “مجسمه با شکوه.” او تهدید از 10 سال در زندان به عنوان مجازات هشدار داد “مراقب باشید!”

های اخیر ناآرامی های مدنی می آید بر روی پاشنه از مرگ جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح و دست به دستبند, سیاه, مردی که در, مینیاپولیس, on May 25, مدت کوتاهی پس از یک افسر پلیس سفید فیلم برداری شده بود دو زانو بر گردن او به عنوان سه نفر دیگر از افسران تماشا. معترضان در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان خواستار, در میان چیزهای دیگر, حذف انگیز مجسمه و بنای یادبود به تصویر می کشد شخصیت های تاریخی مربوط به نژادپرستی و استعمار و برده داری.

جکسون سابق ارتش ایالات متحده به طور کلی که در خدمت دو دوره در کاخ سفید از سال 1829 تا 1837 شده است انتقاد بومی فعالان آمریکایی برای نقش خود در وادار کردن قبایل بومی کردن سرزمین اجدادی خود. بسیاری از آنها در روند درگذشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما بارها ستایش جکسون و حتی آویزان یک پرتره از او در دفتر بیضی.

در اوایل این ماه به معترضان در ویرجینیا سرمایه پاره کردن یک مجسمه جفرسون دیویس که در خدمت به عنوان رئیس کنفدراسیون متحده آمریکا از سال 1861 تا 1865.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>