معترضان در سیدنی تماس برای تغییر در روابط

شعار “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “جورج فلوید” هزاران نفر از معترضان برگزار شد پرشوری اما صلح آمیز مارس از طریق مرکز سیدنی خواستار تغییر اساسی در روابط

سیدنی — شعار “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “جورج فلوید” هزاران نفر از معترضان برگزار شد پرشوری اما صلح آمیز مارس از طریق مرکز سیدنی در روز سه شنبه خواستار تغییر اساسی در روابط.

گفت: بسیاری از آنها با الهام از ادامه اعتراضات در آمریکا پس از مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر پلیس بود اما معلوم همچنین به درخواست تغییر در استرالیا درمان آن بومی به ویژه توسط پلیس.

حدود 3000 نفر به طور عمده در استرالیا بلکه در برخی از ایالات متحده و جاهای دیگر راهپیمایی برای حدود نیم مایل تحت اسکورت پلیس.

“من اینجا هستم تا برای مردم و برای ما افتاده برادران و خواهران خود در سراسر جهان گفت:” آماندا تپه سیدنی 46 ساله بومی که با حضور در این تجمع با دختر و دو برادرزاده.

“چه اتفاق می افتد در امریکا می درخشد نور را در وضعیت اینجا,” او گفت:. “مهم نیست که اگر آن را در مورد درمان از مردان و زنان از اینجا و یا از کشور دیگری — به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

در مجموع 432 بومی استرالیایی کشته شده در پلیس بازداشت و پس از یک سال 1991 کمیسیون سلطنتی استرالیا در بالاترین سطح رسمی پرس و جو به مرگ و میر ناشی از بومیان در زندان با توجه به در حال اجرا و تحلیل توسط روزنامه گاردین.

استرالیا مردم بومی باید بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و بهداشت ضعیف و همچنین کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از سفید استرالیایی.

“همیشه بود و همیشه خواهد بود بومی زمین” معترضان شعار می دادند روز سه شنبه.

ری O’Shannassy یکی از این تجمع سازمان گفت که او امیدوار است این اعتراض و مراتب بزرگتر یک برنامه ریزی برای سیدنی در روز شنبه — منجر به بلند مدت تغییر دهید.

“ما برنامه ریزی برای ساخت این جامد را به یک جنبش که در آن نه تنها یک ماده از هر زمان کسی دور می گذرد ما بیرون رفتن و مه” او گفت:. “وجود دارد دیگر بی عدالتی اتفاق می افتد هر روز. ما می خواهیم برای ساخت یک دراز مدت جنبش از این نگاه به مرگ در بازداشت, حقوق زمین و مسائل دیگر.”

سیدنی دانشجو چلسی Caffrey, 18 برگزار خواندن نشانه “ما اینجا هستیم زیرا آنها نیست.” ثبت نام شامل نمایندگی Floyd — که ممکن است 25 مرگ در مینیاپولیس موجب ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا و استرالیا David Dungay.

Dungay یک بومی 26 ساله که در بیمارستان درگذشت بخش از سیدنی زندان در سال 2015 در حالی که مهار پنج سپاه پاسداران است. مانند فلوید, او تا به حال بارها و بارها به نام “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از او درگذشت.

“استرالیا تا حد زیادی نادان به بی عدالتی که در اینجا اتفاق می افتد اما فقط به خاطر آن نیست فیلم برداری و قرار دادن در تلویزیون به این معنی نیست که اتفاق نمی افتد” Caffrey گفت.

آمریکایی معترض 25 ساله ای که به نام او تنها به عنوان Merinda برگزار خواندن نشانه “سیدنی می ایستد با زندگی مهم است.”

“من احساس فاصله بودن تا دور از خانه, اما این یک فرصت عالی برای استفاده از صدای من و به آنها نشان می دهد که ما با آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>