معترضان در آلمان تقاضای پایان دادن به ارزان مارکت گوشت

گروه زیست محیطی صلح سبز گزارش شده و گفت: 88 درصد از گوشت در سوپر مارکت ها است که از کیفیت پایین. پیگیری تظاهرات در چندین شهر در خواست فروشگاه به حذف گوشت ارزان برای کمک به سلامت انسان و حیوان.

در هامبورگ برلین و دیگر شهرهای آلمان از فعالان صلح سبز توسط جمع آوری شده در روز شنبه در اعتراض به ارزان مارکت گوشت.

این تظاهرات به دنبال انتشار گزارش سازمان محیط زیست روز جمعه با این ادعا که 88 درصد از گوشت در سوپر مارکت ها می آید از غیر سازگار با محیط زیست دوستانه ریشه و از حیوانات نگهداری دردناک و اغلب در شرایط غیر قانونی.

صلح سبز منتشر شد این اطلاعات پس از ساخت سوالات در Lidl, Aldi, Edeka, پنی, Netto و Rewe برخی از بزرگترین سوپر مارکت ها. پرورش استاندارد ترین گوشت در سوپر مارکت ها آلمانی امتیاز شد و در یک مقیاس از 1 تا 4 در 1 یا 2.

1 کمترین حقوقی ممکن است امتیاز از حیوانات مهار با حیوانات اغلب در فقیر نگه داشته و یا شرایط تنگ در حالی که 4 را نشان می دهد “حق بیمه” سطح مراقبت از حیوانات است.

‘گوشت ارزان خسارت به محیط زیست’

معترضان که در حال حاضر به خیابان آمدند تا به اطلاع خریداران در مورد کیفیت پایین از گوشت در سوپر مارکت ها. از 1 تا 4 تعیین سیستم مورد انتقاد قرار گرفته توسط فعالان.

“این تعیین گام مهم است اما نه به اندازه کافی برای اطمینان از کافی حمایت از حیوانات,”, صلح سبز, کشاورزی, کارشناس استفانی Töwe گفت: آژانس خبری DPA.

ادامه مطلب: مبین: آیا آلمان کشاورزان اینقدر عصبانی در مورد ؟

“گوشت ارزان خسارت محیط زیست, آب و هوا و سلامت,” او اضافه شده است. “کسب و کار به سادگی باید به این گوشت کردن قفسه.”

پس اعتراض کشاورزان در آلمان طی چند ماه گذشته چندین سیاستمداران آلمانی به نام برای بیشتر مقررات محلی و با کیفیت بالا تولید گوشت در آلمان است.

dpa کمک به این گزارش

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>