درگیری معترضان با پلیس پس از مرگ از دیده دوخته در تصویری

مینیاپولیس پلیس اسپری شیمیایی محرک در تظاهرات سه شنبه شب به عنوان راهپیمایان اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید گفته در دست پلیس است.

دفتر تحقیقات فدرال است کاوش مرگ یک مرد شناخته شده به عنوان جورج فلوید مدت کوتاهی بعد از او دستگیر شد و توسط پلیس مینیاپولیس دوشنبه پس از اخلال تصویری پدید آمده در رسانه های اجتماعی نشان دادن یک افسر پلیس با زانو خود را در گردن به انسان بارها و بارها yells از “من نمی توانم نفس بکشم.”

“من نمی توانم نفس بکشم لطفا زانو در گردن من” مرد گفت: در یک ویدیو نشان می دهد یک افسر پلیس سنجاق او را به زمین. “من می توانم حرکت … گردن من … من از طریق من از طریق.”

فعالان سهشنبه شب در سومین حوزه و همچنین در 38 خیابان و خیابان های شیکاگو سایت که در آن حادثه رخ داده است, مینیاپولیس, وابسته به ABC, KSTP گزارش شده است.

یک KSTP خدمه هلی کوپتر حدود هزار نفر بودند در حضور, ایستگاه گفت.

یک عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن شیشه های شکسته در سومین حوزه ایستگاه خانه و معترضان گزارش شعار “من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم” در اشاره به این حادثه.

مینیاپولیس اداره پلیس اعلام کرد صبح روز سه شنبه که FBI خواهد بود بخشی از تحقیقات مربوط به مرگ است. مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo روز سه شنبه گفت که کشورش در این گروه را به همکاری کامل با هر گونه تحقیقات است.

در اوایل روز شنبه شهردار مینیاپولیس توییتی که هر چهار پاسخ افسران درگیر در این حادثه شده است خاتمه یافته است.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز سه شنبه. “برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در ابتدایی ترین حس انسان.”

فری به نام حادثه “افتضاح” و “پس از سانحه” گفت: “آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری از ما تا چه حد باید برای رفتن است.”

در بیانیه ای در Facebook, فری اضافه شده است که “من باور دارم آنچه که من دیدم و چیزی که من دیدم اشتباه است در هر سطح.”

“به ما سیاه و سفید جامعه به خانواده: من خیلی متاسفم,” او نوشت.

پلیس نمی شناخت مردی که مرده اما حقوق مدنی وکیل بن Crump که به نمایندگی از خانواده اش گفت: “جورج فلوید.

“همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به داخل ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود” Crump در بیانیه ای گفت. “این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد غیر خشونت آمیز و اتهام است.”

“ما به دنبال عدالت برای خانواده جورج فلوید به ما پاسخ تقاضا از مینه سوتا, اداره پلیس,” او اضافه شده است. “چگونه بسیاری از ‘سیاه و سفید’ مرگ و میر خواهد آن را تا دهها سازی-سیاه و سفید زندگی می کند توسط پلیس در نهایت به پایان می رسد؟”

جو بایدن توییتی در مورد تراژدی سه شنبه شب نوشتن: “جورج فلوید سزاوار بهتر و خانواده اش سزاوار عدالت است. زندگی خود اهمیت. ممنون میشم برای اقدام سریع در مینیاپولیس به آتش افسران درگیر آنها باید از مسئول خود فاحش اقدامات است. اف بی آی باید انجام یک تحقیق کامل.”

Jovanni Thunstrom صاحب Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مینیاپولیس تایید به شبکه خبری ABC که فلوید مشغول به کار در اغذیه فروشی و مشروب فروشی به عنوان یک گارد امنیتی برای بیش از پنج سال است.

“این لطمه می زند” Thunstrom گفت. “من او را دوست داشتم مثل یک برادر.”

او در توصیف فلوید به عنوان محبوب مشتریان و کارکنان به طور یکسان به گفته او اغلب مشغول به کار اضافی ساعت و هرگز گله و شکایت. او کار نمی کند وجود دارد در زمان مرگ او با توجه به COVID-19 تعطیلی.

Thunstrom گفت که او برای اولین بار آموخته فلوید مرگ هنگامی که یکی دیگر از افسر امنیتی texted او گفت که او تا به حال دیده اخلال و تصویری است که آن را مانند صدا فلوید.

“آن شکست قلب من است. او سزاوار نیست که راه او کشته افسر تا به حال هیچ شفقت” Thunstrom گفت. “من احساس می کنم بد است زیرا زمانی که شما می دانید برای کسی که آن را متفاوت هنگامی که شما آن را ببینید. آن را به نظر می رسد بسیار نگران کننده است. که افسر پلیس می توانست زندگی او را نجات داد. او نمی تواند نفس بکشد.”

“من آرزو می کنم وجود دارد. من انجام داده ام چیزی,” او گفت:. “من نمی خواهم او را به آمار دیگر.”

چهار مینه سوتا قانونگذاران ایالت ctq دیابت تینا Smith, Rep. Ilhan عمر و تشکر. بتی McCollum منتشر شد یک بیانیه مشترک سه شنبه شب تماس برای پاسخگویی در مرگ فلوید.

در نامه ای به آمریکا وکیل اریکا مک دونالد و Hennepin County وکیل Mike Freeman, آنها می گویند آنها “خواستار تحقیقات کامل در تمام سطوح…به اتفاقاتی که منجر به این فاجعه است.”

“در حالی که ما درک می کنیم که حقایق هنوز هم در حال آمدن به نور است که دولت و مقامات محلی در حال بررسی این مورد اعتقاد ما این است که به شدت از این حادثه نیاز به اضافی مستقل نظارت اجرای قانون در تمام سطوح” این نامه مشترک گفت. “ما مصرانه از شما را به اطمینان حاصل شود که تمام شواهد و مدارک است که به سرعت امن از جمله همه فیلم و به شدت دنبال عدالت است.

“آقای فلوید مرگ به نظر می رسد در عین حال یکی دیگر از هولناک مثال از نیروی بیش از حد منجر به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی در سراسر این کشور” به نمایندگان مجلس نوشت.

Klobuchar دادستان سابق در شهرستان Hennepin که در آن مرگ صورت گرفت نیز نامیده می شود به صورت یک “کامل خارج بررسی” به این حادثه در بیانیه ای در توییتر.

“ما شنیده خود را تکرار تماس برای کمک. ما شنیده ام او را می گویند بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد. و در حال حاضر ما دیده می شود و در عین حال یکی دیگر از هولناک و gutwrenching نمونه ای از یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان در حال مرگ” Klobuchar گفت. “هر فرد در هر جامعه در این کشور سزاوار احساس امن است. به عنوان شهردار مینیاپولیس, اشاره, این, غم انگیز از دست دادن زندگی خواستار اقدام فوری.”

او افزود که “عدالت باید در خدمت این مرد و خانواده اش, عدالت باید در خدمت برای جامعه ما و عدالت باید در خدمت برای کشور ما است.”

پلیس اتحادیه به نمایندگی از افسران بلافاصله پاسخ به ABC News’ درخواست برای نظر سه شنبه ،

مینیاپولیس اداره پلیس گفت: ماموران در ابتدا به نام به صحنه “در گزارشی از جعل در پیشرفت” در بیانیه ای در وب سایت خود.

در این بیانیه اضافه شده است که افسران توصیه شد که مشکوک “به نظر می رسد تحت تاثیر” است و او “جسمی مقاومت کردند.”

او بعد از “به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی” و افسران به نام یک آمبولانس. او منتقل شد به Hennepin شهرستان مرکز درمانی توسط آمبولانس “جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد.”

اداره پلیس گفت هیچ سلاح از هر نوع مورد استفاده توسط هر کسی که درگیر در حادثه و هیچ ماموران مجروح شدند.

ABC News’ استفانی شستشو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>