معترضان انفجار رهایی یادبود مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشانه منظور حفاظت از آثار تاریخی

“من می توانید ببینید بحث اما من همچنین می توانید زیبایی در آن” نسبت ناروا گفت.

یک برنز و خدا مانند رئیس جمهور آبراهام لینکلن برج بیش از یک زانو به تازگی رهایی ، با یک مشت گره های بینام مرد می پوشد تنها یک loincloth و شکسته قید در رئیس جمهور ،

رهایی یادبود — با یک طراحی قدمت آن به لینکلن در سال 1865 ترور — رو تازه نقد در میان ملی حساب در مسابقه.

اصلی مجسمه در واشنگتن و ماکت در بوستون مواجه شده اند انتقاد بیش نیست لینکلن خود را که امضا اعلام به پایان برده داری اما از تجسم خود را و رایگان است.

اما به عنوان جمع معترضان را به تلاش برای خراب کردن مجسمه در نزدیکی کنگره آمریکا جمعه شب بود و ملاقات شد به شدت توسط نگهبانان مسلح و حدود 10-پا بلند مانع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی در حفاظت از آثار تاریخی یک حرکت او به طعنه تمام هفته.

“من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه ها و مبارزه های اخیر خشونت جنایی” او توییتی جمعه. “بلند, زندان, نظر برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!”

من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه ها و مبارزه های اخیر خشونت جنایی. طولانی زندان شرایط برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!
— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 26 ژوئن 2020

در حالی که رئیس جمهور تهمت معتقد است از بین بردن مجسمه خواهد نیروی آمریکایی برای فراموش کردن “میراث ما” بسیاری از آمریکایی ها معتقدند بسیاری از آنها دردناک یادآور چیز دیگری است.

“این مجسمه در اینجا مظهر سفید برتری و disempowerment از مردم که مجبور است بر ما با مردم است. است که چرا ما در حال پاره شدن این مجسمه را پایین گفت:” 20 ساله سازمان گلن فاستر در اوایل اعتراض این هفته است.

با توجه به خدمات پارک های ملی که حفظ این پارک یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به نام شارلوت اسکات ویرجینیا با استفاده از اولین $5 او به دست آورده در آزادی به پا زدن کردن یک کمپین به عنوان راهی برای ادای احترام به لینکلن پس از او در سال 1865 ترور شد.

بودجه برای ساخت مجسمه جمع آوری شد به طور انحصاری از بردگان سابق دفتر می گوید اما این سازمان کنترل تلاش و نگه داشتن بودجه سفید بود-اجرای جنگ-آژانس امداد رسانی مستقر در سنت لوئیس.

“اگر چه قبلا به بردگی گرفته شده آمریکایی ها برای پرداخت این مجسمه ساخته شود در سال 1876 طراحی و مجسمه سازی فرآیند انجام شد بدون ورودی خود را و آن را نشان می دهد. مجسمه نتواند به توجه داشته باشید به هیچ وجه چگونه به بردگی گرفته آفریقایی آمریکایی ها تحت فشار قرار دادند و خود را برای رهایی” سعید دموکراتیک دلم. النور هولمز نورتون از دی سی که معرفی قانون هفته آینده برای حذف مجسمه.

“طبعا آنها تنها به تازگی آزاد از برده داری و سپاسگزار برای هر گونه به رسمیت شناختن آزادی خود را. اما در سخنرانی خود در آیین رونمایی از این مجسمه فردریک داگلاس نیز ابراز نارضایتی خود را با مجسمه” او ادامه داد: در یک بیانیه است.

در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن خاص یادبود در سالن شهر با فاکس نیوز’ Sean Hannity پنج شنبه شب گفت: “آنها پس از آبراهام لینکلن” و ارائه تفسیر او از طراحی.

“شما در حال امضای رهایی اعلام, و شما باید کسی — من فکر می کنم که آزاد نیست و او را به گرفتن — این موقعیت او را گرفتن. او در حال آزاد توسط آبراهام لینکلن” او گفت:.

“من می توانید ببینید بحث اما من همچنین می توانید زیبایی در آن” نسبت ناروا گفت. “آن را برای پرداخت می شود ، من نمی دانم اگر شما می دانید که. آن را برای پرداخت چرا که آنها بسیار سپاسگزار به رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن جمعه توییتی که او لغو سفر به نیوجرسی چرا که او “می خواستم برای ماندن در واشنگتن به مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است.”

…من در انجام آنچه لازم است برای امن نگه داشتن جوامع ما و این مردم را به عدالت به ارمغان آورد!
— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 26 ژوئن 2020

چهار صد مایل دور در بوستون که در آن ماکت برای عموم نمایش داده می شود حداقل 12,000 مردم به اشتراک گذاری احساسات مجسمه منتقدان در پایتخت کشور است.

در زادگاه مجسمه طراح, درخواست برای حذف کپی درخواست مقامات برای برنامه ریزی یک جلسه عمومی در مراحل بعدی در ژوئن 30.

“من به تماشای این مرد بر روی زانو های خود را از آنجا که من بچه بودم” درخواست از حزب محافظه بولاک می خواند. “را که قرار است به نمایندگی از آزادی اما به جای نشان دهنده ما هنوز در زیر شخص دیگری. من همیشه از خودم می پرسم: “اگر او به همین دلیل است که او هنوز هم بر روی زانو های خود را?’ هیچ بچه باید از خود بپرسید این سوال کنه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>