دادستان به دنبال 21 سال حبس برای نروژ مسجد مهاجم

نروژی دادستان در روز چهارشنبه درخواست 21 سال حبس برای یک راست مهاجم که بستری برای باز کردن آتش سوزی در یک مسجد در نزدیکی اسلو پس از کشتن گام به خواهر.

فیلیپ Manshaus, 22, است, متهم به قتل و ارتکاب یک عمل تروریستی.

بیشتر:

“او به نظر می رسد به احتمال زیاد خطرناک برای یک زمان بسیار طولانی” دادستان Johan هوایی اووربرگ گفت: یک دادگاه در خارج از اسلو در بیانیه پایانی خود.

Manshaus دستگیر شد در تاریخ 10 اوت سال 2019 پس از باز کردن آتش سوزی در Al-Noor مسجد مرفه اسلو حومه Baerum در حالی که با پوشیدن یک جلیقه ضد گلوله و کلاه ایمنی با دوربین بسته به آن است.

فقط سه نمازگزاران در این مسجد در آن زمان و وجود دارد هیچ صدمات جدی به عنوان یک 65 سال چیره Manshaus.

بدن 17-year-old step-sister شد و بعد از آن در خانه خود را.

به تصویب رسید از چین توسط پدرش دختر Johanne Zhangjia Ihle-هانسن کشته شد و چهار گلوله کشته شده است.

نروژ ندارد یک جمله زندگی اما حکم زندان درخواست شده را می توان به طور نامحدود تا زمانی که فرد در نظر گرفته شده است یک تهدید برای جامعه است.

در کیفرخواست هوایی اووربرگ استدلال که قتل Manshaus را گام به خواهر بود “اعدام برنامه ریزی شده” با “انگیزه نژادپرستانه”.

در این مسجد که نمازگزاران در حال آماده شدن برای عید, Manshaus “می خواستم برای کشتن به عنوان بسیاری از مسلمانان که ممکن است” دادستان اضافه کرد که متهم تا به حال نشان داده نشده ندامت.

Manshaus است اعتراف به این حقایق مورد اما التماس کرد گناه نیست این ادعا اقدامات خود از “ضرورت” یعنی برای اطمینان از “بقای نژاد سفید.”

او گفت که او با الهام از حملات در کرایستچرچ در نیوزیلند در ماه مارس 2019 زمانی که Brenton, Tarrant, کشته شدن 51 نفر در تیراندازی در دو مسجد.

Tarrant به نوبه خود گفت: او الهام گرفته شده بود نروژی آندرس بریویک که در جولای 2011 به کشته شدن 77 نفر در یک کامیون انفجار بمب در نزدیکی ادارات دولتی در اسلو و تیراندازی در یک اردوگاه جوانان حزب کارگر در جزیره Utoya.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>