دادستان باز پروب به اینکه آیا بایدن مدعی تارا Reade دروغ تحت سوگند

دادستان در شهرستان مونتری ایالت کالیفرنیا افتتاح یک کاوشگر به اینکه تارا Reade, زن متهم دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن از تجاوز جنسی نزدیک به دو دهه پیش به دروغ و تحت سوگند که شهادت در محاکمات اخیر متمرکز بر خشونت خانگی دفتر دادستان منطقه گفت.

“ما در حال بررسی این که آیا [او] به شهادت دروغ تحت سوگند” مونتری کانتی رئیس دستیار دادستان منطقه برکلی Brannon در بیانیه ای گفت به ABC News.

جدید کاوشگر برای اولین بار در گزارش سیاسی به مناسبت آخرین توسعه پس از اخبار حساب های هفته گذشته مورد سوال قبلی اظهارات او تا به حال ساخته شده در مورد اعتبار خود را در حالی که ایستاده. معلوم نیست دقیقا کدام بخش از او در دادگاه حضور دادستان در حال حاضر در حال بررسی است اما دادگاه ریز نمرات به دست آمده توسط شبکه خبری ABC نشان می دهد او ممکن است misstated اعتبار خود را چند بار.

هر بار قبل از یک قاضی اجازه می دهد او را به شهادت در مورد موذی چرخه خشونت Reade مجبور به نشان می دهد او تا به حال آموزش و پرورش مناسب و تجربه مورد نیاز برای یک “متخصص شاهد.”

او اغلب در توصیف او 20 سال زندگی حرفه ای به عنوان “قربانی مدافع” با سازمان های محلی و سازمان های. اما حداقل در دو آزمایش بیش از دو سال گذشته Reade اظهار داشت: او تا به حال به دست آورده یک مدرک از دانشگاه انطاکیه در سیاتل.

که درست نیست با توجه به انطاکیه دانشگاه مقامات – و می توان آن را یک جرم جنایی به آگاهانه را نادرست می دانم.

“[او] حضور داشتند اما فارغ از انطاکیه دانشگاه” مدرسه سخنگوی کارن همیلتون در بیانیه ای گفت: به ABC News.

در واقع یک منبع آشنا با این موضوع گفت: Reade با حضور معادل فقط یک سال از مدرسه در انطاکیه دانشگاه در سال 2000 – کسری از آنچه معمولا مورد نیاز برای کسب مدرک.

سال آینده Reade پذیرفته شد به دانشگاه از طریق مدرسه را جایگزین پذیرش برنامه فراهم می کند که “یک مسیر برای افراد از لحاظ تاریخی محروم و تحت نمایندگی جوامع” برای حضور در مدرسه حقوق رسمی از مدرسه به تازگی با سی ان ان گفت که اولین گزارش در سوالات در مورد خود را در مقطع کارشناسی تحصیل.

Reade موفق به دریافت مدرک حقوق در سال 2004. در حالی که شهادت به عنوان شاهد متخصص او اغلب در شهادت تحت نام الکساندرا McCabe که او را به عهده گرفت پس از فرار از اتهام سوء استفاده شوهر سابق در سال 1997.

زمانی که سوال در مورد شهادت او ظاهر در هفته گذشته Reade ارائه نیویورک تایمز با یک تصویر از یک مدرسه رونوشت از انطاکیه دانشگاه که به او نشان داد گروه به عنوان “BA اتمام” اما خالی “تاریخ اعطا” و “مدرک اعطا.” او گفت: بار است که برای کمک به محافظت از او هویت جدید از او به اتهام سوء استفاده شوهر سابق این مدرسه را پس از آن رئیس جمهور Tullise Murdock, کمک مخفیانه سبب “نوشته” درجه بر او.

اما همیلتون از دانشگاه انطاکیه سخنگوی گفت: بار است که Murdock رد هر گونه آرایش است.

در چندین مطبوعات اعلام محکومیت قدمت آن به حداقل 2009 دادستان بارها و بارها توضیح داده شده Reade شهادت به عنوان “بحرانی” به موارد خود را. دفاع وکلا از بسیاری از کسانی که در دادگاه در حال حاضر به دنبال بازگشایی مشتریان خود موارد با توجه به زمان.

روز جمعه یک وکیل برجسته که به نمایندگی از Reade به مدت دو هفته اعلام کرد که او تصمیم گرفت برای جلوگیری از به نمایندگی از او.

‘دستیار مقننه’ به بایدن?

جزئیات Reade آموزش و پرورش نشده اند ممکن است او تنها overstatements در حالی که شهادت در دادگاه او بارها و بارها شهادت دادند که او یک “دستیار مقننه” در بایدن را در مجلس سنا در اوایل 1990s.

اخیرا در یک ماه اکتبر 2019 محاکمه هفت ماه پیش او حتی پیشنهاد او درگیر در حرکت یکی از بایدن را نقطه عطفی قطعه از قانون همراه است.

“در مورد خشونت علیه زنان عمل می کنند من یک دستیار مقننه و انجام تحقیقات در این دفتر,” او گفت: با توجه به متن از شهادت او.

در ژانویه 2019 او شهادت داد که او کار می کرد برای بایدن “به عنوان یک قانونی aide.”

اما در واقع دولت سوابق نشان می دهد Reade بود “کارکنان دستیار” در بایدن تیم – a به طور قابل توجهی پایین تر از موقعیت یک “قانونی aide.”

Reade به نظر می رسید به اذعان تفاوت در یک پادکست مصاحبه دو ماه پیش زمانی که او گفت که او “برای کار قانونی مشاوران” در بایدن کارکنان.

“خیلی کم در قطب توتم” او گفت: از موقعیت خود را در زمان. “من مشغول به کار بود با کارورزان. بنابراین من نظارت کارآموز برنامه و ساخته شده مطمئن شوید که تمام پست توزیع شد که در آن قرار بود به [بود].”

زمانی که کمک های قانونی و مشاوران او “کمک خواهد کرد که به شنیدن و یادداشت برداری یا نوشتن چیزی,” او اضافه شده است.

معلوم نیست دقیقا چند بار Reade به نظر می رسد به عنوان شاهد متخصص در دادگاه. در دسامبر 2018 محاکمه او شهادت دادند آن را به حال “شده است بیش از 20 بار.” در یکی دیگر از دادگاه یک ماه بعد او گفت که “حداقل ده” برابر است.

این بایدن اتهامات

Reade در حال حاضر متهم بایدن از تجاوز جنسی در طول زمان خود را در دفتر اتهامات که بایدن و نزدیک ترین مشاوران خود از زمان را به شدت تکذیب کرد.

با توجه به Reade در سال 1993 بایدن دوخته خود را در برابر یک دیوار در کاپیتول هیل راهرو تضعیف خود دست به دامن او و سپس دیجیتالی نفوذ او.

انفجاری شمار می رود بسیار بیشتر از زمانی که او برای اولین بار علنا تسلیم اتهامات علیه بایدن در سال گذشته است. در آوریل 2019 مصاحبه با روزنامه محلی او متهم بایدن از نامناسب دست زدن به گردن و شانه هنگامی که او کار می کرد برای او.

این اتهامات در سال گذشته رفت و بیشتر خود را از آنچه قبلا مستند ادعا می کند.

در سال های اخیر مصاحبه های Reade گفته است که در حالی که هنوز کار برای بایدن او به طور رسمی در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت با سنا است که هنوز به تائید کرد.

بایدن گفت: حوادث شرح داده شده توسط Reade “هرگز اتفاق افتاده است.”

“[زنان] سزاوار به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود نه سکوت او گفت:” در یک بیانیه اخیر.

هنوز “کامل و رشد رکورد از تناقضات در داستان او” باید مورد بررسی قرار گفت.

Reade بلافاصله پاسخ به یک درخواست به دنبال نظر برای این مقاله.

ABC News’ مریم بروس مت Mosk و هارون Katersky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>