دادستان: هاوایی مرد led مت حلقه در حالی که عضو شورای

هاوایی سیاستمدار التماس کرد گناه نیست به اتهامات او به رهبری یک قاچاقچی مواد مخدر سازمان در حالی که خدمت به عنوان یک عضو شورای شهرستان

HONOLULU — هاوایی عضو شورای التماس کرد گناه نیست جمعه به اتهامات متهم او را از پیشرو مواد مخدر-قاچاق سازمان تامین اسلحه توطئه با یک رهبر باند تبهکار, درخواست نعمت جنسی به عنوان پرداخت برای مواد مخدر و آزار یک مامور اجرای قانون در یک مورد که برجسته نگه متامفتامین است در برخی از افراد در دولت است.

آرتور Brun led عمده مواد مخدر-قاچاق توطئه شامل 11 متهم دیگر پس حداقل تا ژوئن 2019 در حالی که خدمت به عنوان عضو منتخب شورای شهرستان کائوآئی ایالات متحده وکیل برای هاوایی کنجی قیمت گفت.

Brun معاون رئیس شورای امنیت عمومی و خدمات انسانی کمیته التماس کرد گناه نیست در دادگاه ایالات متحده در هونولولو.

براون یک “سیاستمدار که منجر به قاچاق مواد مخدر سازمان در جامعه انتخاب شد به نمایندگی” قیمت گفت.

دادستان قصد داریم به درخواست قاضی به منظور برون برگزار شد و بدون قرار وثیقه در بازداشت جلسه برنامه ریزی شده برای هفته آینده. آنها می گویند در اسناد دادگاه واصل جمعه که Brun به دست آمده مت از یک رهبر متحده ساموآیی سازمان باند و تا به حال مواد مخدر از طریق پست به هاوایی از کالیفرنیا.

یکی دیگر از شرکت متهم است که یک جنایت کار محکوم که Brun برای حفاظت استفاده می شود دادستان گفت.

Brun “گاهی اوقات درخواست نعمت جنسی به عنوان بازپرداخت مواد مخدر او عرضه” دادستان گفت: در یک حرکت برای درخواست وثیقه به توان انکار کرد. آنها با ذکر تلفن wiretaps و شهادت توسط یک متهم که امیدوار است برای نرمی در صدور حکم در مورد فدرال.

کریستال مت محلی شناخته شده به عنوان “باتو” و یا “یخ” را به دست آورد یک دژ محکم در سراسر جزایر طولانی قبل از تبدیل شدن به محبوب در سرزمین اصلی ایالات متحده. پستی و یا حمل و نقل مواد مخدر به هاوایی شد بیشتر رایج با افزایش امنیت فرودگاه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11, زمانی که آن را مشکل تر برای قاچاق مواد مخدر از طریق سفر هوایی.

اسناد دادگاه می گویند Brun مرتب با همکاری متهم به خرید یک پوند مت به هرات از کالیفرنیا برای $9,000. اشتها برای مواد مخدر بسیار قوی آن است ارزش در هاوایی می تواند بیش از دو برابر این مبلغ است.

موی جودی ابوتی, نوجوانی, داروهای خود دادستان گفت.

در اکتبر کائوآئی پلیس کشیده Brun در ترافیک متوقف و پس از او دیده می شود دریافت مت از رهبر باند دادستان گفت. به عنوان ستوان بازو بود در داخل خودرو در تلاش برای گرفتن کلید از سیستم جرقه زنی ماشین توپ رو خاموش مجروح شدن افسر بازو. در طول با سرعت بالا چیس Brun انداخت پوند مت از پنجره دادستان گفت.

در این حرکت بدون هیچ قید وثیقه دادستان شامل متن برخی از Brun ره نامد که در آن او صحبت می کند در Pidgin, هاوایی را creole زبان. در یک مکالمه اشاره کرد در این حرکت او با اشاره به مجروح شدن افسر. “تقصیر او بود او آسیب (expletive) گیر بازوی خود را در آنچه که او انتظار می رود,” او گفت: ناشناخته نر.

برون شد در انتشار پیش از محاکمه از دستگیری هنگامی که او با عبور از یک مرکز خط در حالی که رانندگی در کائوآئی در فوریه. 7 و آمار یک وانت مجروح شدن یک دختر شش ساله و پسر یک مرد, دادستان گفت.

او همچنان نشسته در صندلی چرخدار در طول روز جمعه شنوایی به دلیل صدمات ناشی از آن تصادف گفت: دادگاه منصوب وکیل رستم Barbee.

Brun سابقه کیفری شامل یک 2004 بزه محکومیت برای سوء استفاده از خانواده/خانواده عضو و یک سال 2004 جنایت محکومیت درجه دوم سرقت و با توجه به اسناد دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>