سندیکای پروژه: چرا بشریت است بنابراین تمایلی برای نجات خود از تغییر آب و هوا ؟


PHILL MAGAKOE/خبرگزاری گتی ایماژ

اعضای آفریقای جنوبی حزب مخالف اصلی در اعتراض به بلندی 9 درصد افزایش در قیمت برق. بیش از نیم میلیارد نفر در صحرای آفریقا هیچ دسترسی به برق در همه.

نیویورک (پروژه سندیکا) — با وجود وزوز در اطراف اقدام آب و هوا در این سال مجمع جهانی اقتصاد در نشست داووس سوئیس در جهان کنونی زیست محیطی چشم انداز نگاه شوم. با وجود موانع: تغییر آب و هوا را انکار; اقتصاد کاهش گاز گلخانه ای (GHGs) تولید گازهای گلخانه ای و سیاست, از سیاست های کاهش که تمایل به بسیار عقب.

با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای باید کاهش 45 ٪ از سال 2010 به سطح سال 2030 و سپس حذف به طور کامل تا سال 2050 به حتی یک فرصت معقول برای جلوگیری از گرمایش جهانی از 1.5°C بالاتر از پیش صنعتی سطح.

وجود گسترده free-rider مشکل است. تحت شرایط فعلی آن را همیشه به صورت جداگانه منطقی به دیگران اجازه دهید کاهش در تولید گازهای گلخانه ای خود را به جای انجام این کار خودتان است. تنها راه برای اصلاح این مشکل این است که از طریق عقلانیت جمعی و یا منافع خود روشن.

“ما باید سریع برنده” هشدار سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست در آخرین انتشار شکاف گزارش “یا 1.5°C هدف از توافق پاریس را خارج از دسترس است.”

که کتمان حقیقت است. حتی اگر این زمان در سراسر کشور تعیین سهم (NDCs) تحت 2015 پاریس توافق کردند تولید گازهای گلخانه ای در سال 2030 خواهد 38 درصد بالاتر از جایی که آنها باید. جهانی میانگین درجه حرارت خواهد شد و در مسیر افزایش یک فاجعه 2.9° به 3.4°C 2100 با ادامه افزایش می دهد پس از آن.

این NDC اهداف نیاز به تقریبا سه برابر شده فقط برای محدود کردن گرم شدن به 2°C خواهد بود و باید به افزایش پنج برابر برای رسیدن به 1.5°C هدف است.

است که قصد ندارم به اتفاق می افتد. تنها بار در تاریخ اخیر که CO2 تولید گازهای گلخانه ای باید نگاه به عنوان اگر آنها ممکن است فلات شد در 2014-2016 با توجه به ضعف رشد اقتصاد جهانی. با توجه به پروژه جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای باید پس از افزایش دوباره با 2.7 درصد در سال 2018 و 0.6 درصد در سال 2019.

ساخت بدتر دسامبر 2019 U. N. کنفرانس تغییرات اقلیمی (COP25) بود دلتنگ شکست در نتيجه جدید آب و هوا تعهدات و یا حذف پیام ها از قصد برای این سال COP26 اجلاس در گلاسکو.

چرا بشریت است بنابراین تمایلی به صرفه جویی در خود را ؟

انکار است که دست کم از نگرانی های ما

برای اولین بار بسیاری از مردم به سادگی قبول نمی کند پیش بینی های صادر شده توسط دانشمندان آب و هوا. اما کره زمین است حداقل جدی از سه موانع اصلی. همیشه وجود خواهد داشت یک اقلیت برای آنها حقایق و منطق هستند ناخواسته حواس او را پرت. در عین حال حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید درک کنند در حال حاضر که تغییر آب و هوا را تضعیف می کند آینده کارآیی و سودآوری Mar-a-Lago.

به عنوان دنیای واقعی هزینه های آب و هوا-رانده حوادث کوه در طول زمان کره زمین تبدیل خواهد شد کمتر از یک موضوع است. در واقع یک ماه نوامبر سال 2019 دانشگاه ییل بررسی نشان می دهد که 62 درصد از رای دهندگان ثبت شده در ایالات متحده را در حمایت از یک رئیس جمهور “اعلام گرمایش جهانی ملی اضطراری اگر کنگره عمل نمی کند.”

دومین چالش عمده ای است که گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای هستند ناب اقتصادی جهانی درونها. آب و هوا تغییر نمی کند احترام مرزهای; گازهای گلخانه ای منتشر شده در هر نقطه می تواند در نهایت.

کشورهایی مانند هند و کسانی که در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در حال رفتن به خود را قربانی توسعه اقتصادی به خاطر کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

این بدان معناست که وجود دارد گسترده free-rider مشکل است. تحت شرایط فعلی آن را همیشه به صورت جداگانه منطقی به دیگران اجازه دهید کاهش در تولید گازهای گلخانه ای خود را به جای انجام این کار خودتان است. تنها راه برای اصلاح این مشکل این است که از طریق عقلانیت جمعی و یا منافع خود روشن.

اما با توجه به وضعیت فعلی multilateralism انتظار واقعا تلاش جهانی در پیگیری منافع مشترک نظم بلند است.

فقیر پرداخت قیمت

سومین مانع این است که سیاست های موثر به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای به طور نامتناسبی صدمه دیده و فقیر (هر دو در سطح جهان و در داخل کشور). صندوق بین المللی پول به تازگی محاسبه شده است که زمان موثر قیمت جهانی CO2 تولید گازهای گلخانه ای است که تنها 2 دلار در هر تن است. برای محدود کردن گرمایش جهانی به کمتر از 2°C اما به طور متوسط نیاز موثر در قیمت از $75 در هر تن تا سال 2030.

من موافق با دانشگاه هاروارد و اقتصاددان کنت روگوف که یکنواخت جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای مالیاتی است که به احتمال زیاد بهترین راه حل برای چالش آب و هوا حداقل از نظر زیست محیطی.

اما با چنین مالیاتی در جای متوسط برق خانگی قیمت در طول دهه آینده افزایش خواهد داد و در مجموع با 45 درصد و قیمت بنزین 15 درصد.

بیش از 1 میلیارد نفر فاقد دسترسی به پایه برق است.

از این رو حتی در کشورهای غنی از توزیعی عواقب آن خواهد بود دشوار است که مسئولیت رسیدگی به, به عنوان, فرانسه, دولت پیدا کردم پس از آن سعی در معرفی یک متوسط سوخت مالیاتی در سال 2018 است. بدتر از سال 1980s موثر redistributive مکانیسم های مالی در اکثر اقتصادهای پیشرفته شده اند اخته.

علاوه بر این بزرگتر توزیعی بار جهانی کربن مالیات می گیرند به طور نامتناسبی در کشورهای فقیر هستند که امید به دنبال توسعه سریع در دهه های آینده. حدود 570 میلیون نفر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به تنهایی فاقد دسترسی به پایه برق در سطح جهان تعداد نزدیک به 1.2 میلیارد دلار رسید.

نیازی به گفتن نیست طولانی سر رسیده رشد در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور را گسترده باعث افزایش مصرف انرژی و گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای. در هند و چین و بسیاری از کشورهای دیگر نیروگاه با سوخت زغال سنگ به احتمال زیاد ادامه خواهد ساخته شده است برای سال آمده است.

پاک و تجدید پذیر انرژی از انرژی خورشیدی و باد تکمیل خواهد شد اما نه جابجایی سوخت های فسیلی در این کشور است. با وجود گام های ساخته شده در باتری ذخیره سازی تکنولوژی intermittency مشکلات همراه با باد و انرژی خورشیدی حاکی از ادامه نقش سوخت های فسیلی و انرژی هسته ای.

هند می خواهد توسعه

در نظر بگیرید هند که حساب برای 7 ٪ سالانه جهانی گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای را در جهان چهارم-بزرگترین تولید کننده پس از چین (27%) آمریکا (15%) و اتحادیه اروپا (10%). است که با وجود این واقعیت است که هند سرانه مصرف انرژی در حدود یک دهم از امریکا. و حتی اگر این رقم تا سال 2030 دو برابر آن را هنوز هم می شود تنها نیمی از آنچه چین در 2015.

کشورهایی مانند هند و کسانی که در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در حال رفتن به خود را قربانی توسعه اقتصادی به خاطر کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

تنها راه مربع به دایره است برای تمدید کمک های مالی به کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای نوظهور تحت جبرا انرژی-توسعه فشرده به طوری که آنها می توانید استطاعت به کمك درونها از طریق یک شیب دار مناسب مالیات بر تولید گازهای گلخانه ای.

متاسفانه پایدار در مقیاس بزرگ کمک های بین المللی از برنامه های به شدت منفور. و با توجه به این که مالی داخلی همبستگی است که در حال حاضر مایل مرزی مالی همبستگی به نظر می رسد مانند یک غیر استارت. مگر اینکه و تا زمانی که تغییرات یک بحران وجودی از خود ما ساخت فقط بدتر خواهد شد.

ویلم H. Buiter سابق اقتصاددان ارشد در سیتی گروپ یک استاد مدعو در دانشگاه کلمبیا.

این مقاله منتشر شد با اجازه از سندیکای پروژه — جهانی است آب و هوا همبستگی غیر ممکن است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>