سندیکای پروژه: در اینجا تمام چیزهایی است که می تواند به اشتباه در سال 2020 با توجه به Nouriel Roubini


گتی ایماژ

روسیه و چین خواهد که هر کدام به تضعیف آمریکا سخت و قدرت نرم در خارج از کشور با بی ثباتی آمریکا از درون.

نیویورک (پروژه سندیکا) — در سال 2010 کتاب “بحران اقتصاد” من تعریف بحران های مالی نه به عنوان “black swan” اتفاقاتی که Nassim Nicholas Taleb شرح داده شده در eponymous خود, پرفروش, اما به عنوان “قوها سفید.”

با توجه به Taleb, سیاه, قوها در حوادث است که ظهور غیرقابل پیش بینی مانند یک گردباد از یک دنبه آماری توزیع. اما من استدلال کرد که بحران های مالی, حداقل بیشتر شبیه به طوفان: آنها نتیجه قابل پیش بینی ساخته شده است تا اقتصادی و مالی آسیب پذیری و سیاست های اشتباه.

مواقعی وجود دارد که ما باید انتظار این سیستم برای رسیدن به یک نقطه اوج — این “لحظه مینسکی” — هنگامی که یک بوم و یک حباب تبدیل به یک تصادف و یک مجسمه است. چنین رویدادهایی هستند نه در مورد “ناشناخته گمنام” بلکه “شناخته شده و ناشناخته است.”

بازارهای مالی باقی می ماند خوش در انکار بسیاری قابل پیش بینی بحران جهانی است که می تواند به یک سر این سال به خصوص در ماه های قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. در علاوه بر این به طور فزاینده ای آشکار خطرات مرتبط با تغییرات آب و هوایی حداقل چهار کشور می خواهید برای بی ثبات کردن ما از درون.

فراتر از حد معمول سیاست های اقتصادی و خطرات است که اکثر تحلیلگران مالی نگرانی در مورد تعدادی از بالقوه لرزه ای قوها سفید هستند قابل مشاهده در افق این سال است. هر یک از آنها می تواند باعث شدید اقتصادی و مالی و سیاسی و ژئوپولیتیک اختلالات بر خلاف هر چیزی که پس از بحران 2008.

چهار قدرت

برای استارت, ایالات متحده است که قفل شده است و در افزایش رقابت استراتژیک با حداقل چهار به طور ضمنی تعهد بازنگری قدرت: چین و روسیه و ایران و کره شمالی. تمامی این کشورها دارای منافع در به چالش کشیدن آمریکا-رهبری جهانی و 2020 می تواند یک سال بحرانی برای آنها با توجه به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و پتانسیل تغییر در ایالات متحده سیاستهای جهانی است که می تواند به دنبال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده در تلاش است تا برای جلوگیری و یا حتی باعث تغییر رژیم در این کشور از طریق تحریم های اقتصادی و به معنای دیگر. به طور مشابه, چهار revisionists می خواهید برای تضعیف آمریکا سخت و قدرت نرم در خارج از کشور با بی ثباتی آمریکا از درون از طریق جنگ نامتقارن.

اگر آمریکا فرود به حزبی کینه, هرج و مرج, اختلاف رای و برگه اتهام “تقلب” در انتخابات بسیار بهتر برای امریکا رقبا. شکست ایالات متحده در نظام سیاسی را تضعیف قدرت آمریکا در خارج از کشور.

علاوه بر این برخی از کشورهای خاص مورد علاقه در از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن.

حاد تهدید است که او به شمار به ایران می دهد آن را به هر دلیلی برای تشدید جنگ با ایالات متحده در ماه های آینده — حتی اگر آن را به معنی خطر یک جنگ تمام عیار — در فرصتی که متعاقب آن افزایش قیمت نفت CL.1, +0.15% سقوط بازار سهام ایالات متحده DJIA, -0.78% SPX -1.05% باعث رکود و نزول تهمت انتخابات چشم انداز.

اگر آمریکا فرود به حزبی کینه, هرج و مرج, اختلاف رای و برگه اتهام “تقلب” در انتخابات بسیار بهتر برای امریکا رقبا. شکست ایالات متحده در نظام سیاسی را تضعیف قدرت آمریکا در خارج از کشور.

بله اجماع نظر است که قتل های هدفمند قاسم سلیمانی است منصرف ایران اما این استدلال misunderstands رژیم منحرف انگیزه. جنگ بین آمریکا و ایران است که به احتمال زیاد در این سال; جریان آرام است قبل از ضرب المثلی طوفان.

جنگ سرد با چین

به عنوان ایالات متحده-چین روابط اخیر “مرحله 1” معامله یک گروه کمک موقت. دو جانبه جنگ سرد بیش از, فناوری اطلاعات, سرمایه گذاری, ارز و سرمایه گذاری در حال حاضر افزایش مییابد.

این COVID-19 شیوع تا به تقویت موقعیت از کسانی که در ایالات متحده استدلال برای مهار و لنت شتاب بیشتر به روند گسترده تر از چین-آمریکا “واشدن.”

بیشتر بلافاصله این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد سخت تر در حال حاضر انتظار و اختلال در اقتصاد چین خواهد شد که اثرات سرريز جهانی زنجیره تامین از جمله داروسازی ورودی که چین مهم تامین کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس, همه از آن خواهد شد به احتمال زیاد سخت تر از بازارهای مالی فعلی خوشنودی نشان می دهد.

کارولین Baum: بازار سهام رها همه احتیاط حتی به عنوان قاتل coronavirus گسترش می یابد

اگر چه چین و آمریکا جنگ سرد است که با تعریف یک زراعي تیز تشدید است و به احتمال زیاد این سال است. به برخی از رهبران چینی, آن می تواند یک تصادف است که کشور خود را به طور همزمان تجربه گسترده شیوع آنفولانزای خوکی شدید آنفلوآنزای مرغی یک coronavirus اپیدمی ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ مجدد از تایوان pro-استقلال جمهور و پا تا آمریکا عملیات نیروی دریایی در شرق و جنوب چین دریاها.

صرف نظر از اینکه چین تنها خود را مقصر برای برخی از این بحران ها به نمایش در پکن است veering نسبت به توطئه.

جنگ سایبری

اما باز تجاوز است و نه واقعا یک گزینه در این مرحله با توجه به عدم تقارن قدرت متعارف. چین پاسخ فوری به آمریکا مهار تلاش خواهد شد به احتمال زیاد به شکل جنگ سایبری.

چندین آشکار اهداف. هکرهای چینی و روسی, کره شمالی و همتایان ایرانی — می تواند تداخل در آمریکا توسط سیل آمریکایی با اطلاعات غلط و تقلبی است. با رای دهندگان در حال حاضر به طوری قطبی آن را دشوار است به تصور مسلح پارتیزان مصرف به خیابان ها برای به چالش کشیدن نتایج منجر به خشونت و هرج و مرج است.

بازنگری قدرت نیز می تواند حمله آمریکا و غرب سیستمهای مالی — از جمله جامعه در سراسر جهان بین بانکی و مالی مخابرات (SWIFT) پلت فرم است. در حال حاضر رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد هشدار داد که یک حمله سایبری در بازارهای مالی اروپا می تواند هزینه $645 میلیارد دلار است.

و مقامات امنیتی ابراز نگرانی های مشابه در مورد ایالات متحده, که در آن حتی یک طیف وسیع تری از ارتباطات زیرساخت است که به طور بالقوه آسیب پذیر است.

سال آینده ایالات متحده-چین در تضاد می تواند تشدید کرده اند از یک جنگ سرد نزدیک به یکی گرم.

چینی رژیم و اقتصاد به شدت آسیب دیده توسط COVID-19 بحران و مواجهه با بی توده ها نیاز خارجی قربانی خواهد شد و به احتمال زیاد مجموعه مناظر خود را در تایوان و هنگ کنگ و ویتنام و ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی موقعیت خود را در شرق و جنوب چین دریاها; رویارویی می تواند خزش به افزایش نظامی حوادث است.

تخلیه خزانه ؟

آن را نیز می تواند به دنبال مالی “گزینه هسته ای” از آزادسازی آن منابع از وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق بهادار TMUBMUSD10Y, +0.00% اگر تشدید می کند را در محل. زیرا دارایی های ایالات متحده را تشکیل می دهند چنین سهم بزرگی از چین (و به میزان کمتر از روسیه) ذخایر خارجی چین به طور فزاینده ای نگران است که چنین دارایی می تواند منجمد از طریق تحریم های ایالات متحده (مانند کسانی که در حال حاضر استفاده می شود در برابر ایران و کره شمالی).

از دست ندهید: سی سال عملکرد خزانه داری شکسته به پایین ترین سطح خود به عنوان coronavirus ترس استوکس امن و پناهگاه تقاضا

البته دامپینگ آمریکا Treasurys خواهد مانع رشد اقتصادی چین اگر دلار BUXX, -0.39% دارایی فروخته شد و تبدیل به یوان USDCNH, -0.1433% (آن قدر). اما چین می تواند تنوع بخشیدن به ذخایر خود را با تبدیل آنها را به یکی دیگر از دارایی های مایع است که کمتر در معرض آمریکا اولیه یا ثانویه تحریم یعنی طلا GC00, -0.18% . در واقع در هر دو کشور چین و روسیه شده اند انباشت ذخایر طلای خود را (آشکارا و مخفیانه) که توضیح می دهد که 30 درصد افزایش قیمت طلا از اوایل سال 2019.

به فروش سناریو سود سرمایه در طلا خواهد برای جبران هر گونه خسارات وارده از آزادسازی گنجينه آمریکا که بازده خواهد سنبله خود را به عنوان قیمت بازار و ارزش سقوط کرد. تا کنون چین و روسیه تغییر به طلا رخ داده است به آرامی ترک خزانه بازده و بی ریا. اما اگر این تنوع استراتژی شتاب به عنوان به احتمال زیاد آن می تواند باعث شوک در ایالات متحده خزانه بازار احتمالا منجر به کاهش رشد اقتصادی در آمریکا

ادامه مطلب: طلا در مسیر بزرگترین هفتگی افزایش از ماه ژوئن به عنوان بدبینی اقتصادی سوخت پناهگاه تقاضا

ایالات متحده نمی خواهد بیکار نشستن

ایالات متحده نمی خواهد نشستن idly در حالی که آینده تحت نامتقارن حمله.

آن را در حال حاضر شده است با افزایش فشار بر این کشورها با تحریم ها و دیگر فرم های تجاری و مالی جنگ, نه به ذکر است خود را در جهان ضرب و شتم به راه انداختن جنگ سایبری. ایالات متحده حملات سایبری علیه چهار رقبای خود ادامه خواهد داد و به شدت در این سال افزایش خطر ابتلا به, اولین سایبری جنگ جهانی و عظیم اقتصادی و مالی و سیاسی و اختلال است.

به دنبال فراتر از خطر شدید ژئوپلیتیکی escalations در سال 2020 دیگر وجود دارد میان مدت خطرات مرتبط با تغییر آب و هوا است که می تواند باعث پر هزینه فجایع زیست محیطی. تغییر آب و هوا است و نه فقط یک lumbering غول پیکر که باعث مالی و اقتصادی ویران دهه از در حال حاضر. آن را یک تهدید است در اینجا و در حال حاضر به عنوان نشان داده شده توسط این رشد فراوانی و شدت حوادث آب و هوایی شدید.

در علاوه بر این به تغییر آب و هوا وجود دارد شواهدی وجود دارد که جداگانه عمیق تر زمین لرزه در حال انجام منجر به سریع جهانی جنبش های مغناطیسی قطب و شتاب جریانهای اقیانوسی است.

هر یک از این تحولات می تواند augur محیط زیست قو سفید رویداد که می تواند آب و هوایی “نقطه اوج” مانند سقوط از عمده ورق های یخ در قطب جنوب و یا گرینلند در چند سال آینده. ما در حال حاضر می دانیم که فعالیت های آتشفشانی در زیر آب در حال افزایش است; اگر چه که روند ترجمه را به سریع دریایی اسیدی شدن و کاهش جهانی ذخایر ماهی که بر اساس آن میلیاردها نفر از مردم تکیه?

جایی که ما ایستاده

همانطور که از اوایل سال 2020 این جایی است که ما ایستاده: آمریکا و ایران در حال حاضر به حال یک رویارویی نظامی است که به احتمال زیاد به زودی تشدید; چین است که در چنگال یک شیوع ویروسی است که می تواند تبدیل به یک جهانی همه گیر; جنگ سایبری در حال انجام است; عمده دارندگان اوراق قرضه و بدهی به دنبال تنوع استراتژی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است در معرض شکاف در اپوزیسیون برای مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال حاضر ریخته گری شک در رای شمارش فرآیندهای; رقابت های بین ایالات متحده و چهار بازنگری قدرت در حال افزایش; و در دنیای واقعی هزینه های تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی در حال نصب است.

این لیست به سختی جامع اما این امتیاز به چه منطقی می تواند انتظار می رود برای سال 2020 است. بازارهای مالی در ضمن باقی می ماند خوش در انکار خطرات متقاعد شده است که یک آرامش اگر نه مبارک سال در انتظار اقتصادهای بزرگ و بازارهای جهانی است.

این مقاله منتشر شد با اجازه از سندیکای پروژه — قوها سفید از سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>