استاد ممنوعیت دانش آموزان عصبانی خود را مستند انتقاد

این استاد امور مالی بوده است صریح در برابر دولت آلمان خواستار آن coronavirus سیاست یک “فاجعه” و به نظر می رسد در ضد قفل تظاهرات. او را متهم به دانش آموزان خرابکاری و انتظار عذرخواهی دارد.

پروفسور استفان همبورگ از لایبنیتس دانشگاه هانوفر بوت کردن یک گروه از دانش آموزان از سخنرانی آنلاین برای مخالف خود را ضد قفل انداز در یک نامه مشترک, آلمانی, روزنامه Hannoversche Allgemeine Zeitung (HAZ) گزارش شده است.

استاد امور مالی را به دست اورد شهرت در هفته های اخیر صورت صریح مخالفت دولت آلمان را از دست داده و coronavirus بیماری و تبدیل شدن به یک عزیزم از ضد قفل جنبش است.

ادامه مطلب: چگونه آلمان coronavirus تظاهرات متفاوت است ؟

مخالفت با بهداشت عمومی اقدامات تنها به اشتراک گذاشته شده توسط یک اقلیت آلمانی.

چندین دانش آموزان از کلاس اقتصاد نوشت: دو صفحه نامه تناقض استاد باور در یک کلاس آنلاین باز فروم. همبورگ واکنش نشان داد و با حذف حرف و به استثنای دانش آموزان از بعدی سمینار.

این استاد امور مالی تایید این حادثه به HAZ متهم دانش آموزان از خرابکاری در این فروم و اشاره کرد که هدف آن این بود که به بحث در مورد کلاس های مربوط به محتوا ، اگر شما می خواهید به بحث در مورد هر چیز دیگری شما می توانید انجام این کار در Facebook یا Twitter” همبورگ اضافه شده و خواستار عذرخواهی از دانش آموزان در سوال.

فعال کمپین علیه مستند

این استاد امور مالی تبدیل شده است به صورت عمومی علیه دولت آلمان coronavirus مستند اقدامات حتی نقاشی مقایسه با دهه 1930 آلمان نازی HAZ گزارش شده است.

در این ماه او صحبت می کرد در یکی از بزرگترین ضد قفل تظاهرات در این کشور صورت گرفت که در شهر اشتوتگارت.

در این تجمع همبورگ به نام coronavirus بیماری همه گیر در آلمان یک “وحشت بزرگ.” او را متهم به رابرت کخ موسسه که در آن دولت متکی علمی ارشاد از انتشار آمار شد که “دروغ” توسط conflating عفونت با بیماری است.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان می بیند افزایش در مرگ و میر بیش از حد

استاد نیز برابر با پوشیدن ماسک که بسیاری از دولت های منطقه را ساخته اند یک نیاز در فضاهای عمومی به عنوان “جنون مطلق.” او همچنین سوال که بازگشایی می تواند منجر به یک به اصطلاح موج دوم اصرار دارد که چنین موج “وجود ندارد.”

همبورگ متهم آنگلا مرکل از سازماندهی آنچه که او به عنوان یک “فاجعه” سیاست اما او همچنین متهم وزیر بهداشت ینس Spahn و وزیر کشور Horst Seehofer مسئول بودن آن همراه با او.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>