کاوشگر: ما داخلی رسمی و اداری استفاده می شود برای منافع شخصی

محققان می گویند ارشد تهمت رسمی دولت سوء استفاده از موقعیت خود برای به دست آوردن خصوصی با سرمایه گذاری در اتصال به دولت برای کمک به یک عضو خانواده استخدام در سازمان حفاظت محیط زیست

, BILLINGS, منت. — ارشد تهمت رسمی دولت سوء استفاده از موقعیت خود برای به دست آوردن خصوصی با سرمایه گذاری در اتصال به دولت برای کمک به یک عضو خانواده استخدام در آژانس حفاظت از محیط زیست محققان گفت.

داخلی وزارت بازرس کل یافت که معاون وزیر کشور داگلاس Domenech رسیده به ارشد سازمان حفاظت محیط زیست رسمی در فرد و بعد از آن از طریق ایمیل در سال 2017 برای حمایت بینام نسبی وقتی که فرد به دنبال یک کار در آژانس.

محققان گفت: دومنک همچنین به نظر می رسد به سوء استفاده از موقعیت خود برای ترویج یک دوم اعضای خانواده, عروسی, کسب و کار های مربوط به همان رسمی سازمان حفاظت محیط زیست که در آن زمان مشغول بود.

آسوشیتد پرس به دست آمده از گزارش جزئیات بررسی پیش از انتشار عمومی آن است.

آن دوم پیدا کردن اخلاقی نقض حقوق بشر در شش ماه در برابر Domenech آژانس دستیار وزیر برای منزوی و امور بین الملل. در ماه دسامبر محققان دریافتند که او را شکست فدرال اخلاق قوانین توسط دو جلسه با او پیر و کارفرما و یک محافظه کار تگزاس-بر اساس سیاست های گروه به بحث در مورد اختلافات حقوقی بین گروه و سازمان است.

تماس بین Domenech و رسمی سازمان حفاظت محیط زیست آغاز شد و در یک کنسرت در ولف ترپ پارک ملی هنرهای نمایشی در ویرجینیا در پاییز سال 2017. Domenech سه نفر از اعضای خانواده و ارشد سازمان حفاظت محیط زیست رسمی تا به حال دریافت بلیط رایگان از طریق دفتر وزیر کشور دیوید برنارد.

در حالی که وجود دارد دومنک “با استفاده از موقعیت خود برای به دست آوردن دسترسی به سازمان حفاظت محیط زیست مقام ارشد که به اعتقاد او عضو خانواده 1 نمی تواند” این گزارش گفت:.

دومنک گفته محققان که یکی از ایمیل او فرستاده شده به سازمان حفاظت محیط زیست رسمی به پیگیری در این جلسه در ولف ترپ بود “تواضع” را به حرکت روند همراه است.

“وقتی پرسیده شد که اگر در حال حرکت روند همراه شد و راه را برای نفوذ سازمان حفاظت محیط زیست استخدام فرایند دومنک گفت:” هنگامی که من فکر می کنم موثر بر … من حدس می زنم شما درست است. من در تلاش بود برای تاثیر گذاری در روند به حرکت در امتداد. که متفاوت از تاثیر گذار بر روند استخدام,'” در این گزارش است.

محققان برای بازرس کل علامت ” Greenblatt به این نتیجه رسیدند Domenech اعمال شد به طور خاص با هدف گرفتن خانواده, عضو, استخدام در این گزارش گفت:.

داخلی مقامات وزارت بلافاصله پاسخ به تلفن و ایمیل درخواست برای پاسخ به این یافته ها. دومنک نمی تواند نظر رسیده است.

خانه منابع طبیعی رئیس کمیته رائول Grijalva به نام وزیر کشور دیوید برنارد به آتش Domenech.

“شلیک آقای Domenech تنها جدی عمل در این نقطه دیگری دور از اخلاق آموزش است که به وضوح فقط اتلاف وقت و پس از آن نشده كه در حال حاضر توسط” Rep. Grijalva یک آریزونا از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:.

دومنک که او نیز در خدمت تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش رفت و از طریق دو دور از اخلاق آموزش زمانی که او برای اولین بار پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک مشاور و سپس وزیر کشور Ryan Zinke در سال 2017, با توجه به تحقیقات.

که شامل آموزش نکات خاص در برابر خود را با استفاده از دفتر “به تایید دوستان و بستگان و یا افرادی که شما با آنها در حال وابسته و غیر دولتی ظرفیت” این گزارش گفت:.

دنبال Matthew Brown در توییتر: @MatthewBrownAP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>