Pro-بایدن فوق العاده PAC آگهی اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در میدان نبرد متحده

بالا فوق العاده PAC پشتوانه presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در ادامه به بمباران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در امواج رادیو و تلویزیون با آگهی جدید را برای شروع در حال اجرا در کلید میدان نبرد متحده در روز سه شنبه هدف قرار دادن رئیس جمهور coronavirus پاسخ.

جدید 30 ثانیه نقطه از اولویت های ایالات متحده آمریکا با عنوان “خط مقدم” در تضاد با اظهارات رئیس جمهور ساخته شده است که در جلسات مطبوعاتی و رادیو فردا مصاحبه کم اهمیت جلوه دادن نیاز به منابع خاصی در میان همه گیر با کلیپ های پزشکان و پرستاران صدایی زنگ درباره تامین کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و هواکش.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در یک کلیپ از یک فاکس نیوز مصاحبه از اواخر ماه مارس زمانی که رئیس جمهور شک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو درخواست برای بیشتر هواکش.

دکتر کالین اسمیت یک پزشک اورژانس در کوئینز نیویورک است و سپس نشان داده و گفت: “ما در حال حاضر تلاش برای سعی کنید و چند اضافی هواکش” در یک کلیپ از گزارش نیویورک تایمز در داخل المهرست بیمارستان مبارزه با ویروس.

Elmhurst بیمارستان شد شرح داده شده توسط اورژانس مراقبت پزشک به ABC News به عنوان “زمین صفر” در شهر نیویورک نبرد با رمان coronavirus.

آگهی جدید برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده با ABC News را شروع پخش در روز سه شنبه در سراسر متحده که بسیار مهم به رئیس جمهور پیروزی در سال 2016 از جمله فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین با نزدیک به 2 میلیون دلار در پشت آن به عنوان بخشی از یک 70 میلیون دلار آگهی خرید این گروه قرار می گیرد جلوتر از کنوانسیون اولویت های مقامات گفت.

“در این زمان بحران ما نیاز به گوش دادن به ما متخصصان پزشکی و اطمینان آنها را به منابع آنها نیاز به آنها را امن نگه دارید در حالی که آنها ما را امن نگه دارید. متاسفانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر در رابطه با منحرف سرزنش و حفاظت از خود را سیاسی ایستاده از در نظر گرفتن گام های لازم برای محافظت از کشور ما” پسر سیسیل رئیس اولویت های ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت: به ABC News.

“ما نمی خواهد اجازه دهید به ناروا دیکته روایت و ادامه خواهد داد به هوا حقایق و حقیقت و نگه دارید جمهور پاسخگو,” او اضافه شده است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

منتقدان به نام از آنچه آنها توصیف به عنوان دولت فدرال نامنظم سیستم برای حمایت متحده در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با برخی از ایالت ها داده بودن منابع کمتر از آنچه از آنها خواسته برای, در حالی که برخی دیگر دیدن مازاد به گزارش ABC News.

هفته گذشته رئیس جمهور اعلام کرد در نشست خبری که در تمام 50 ایالت آمریکا و سرزمین های تصویب شده برای عمده فاجعه اظهارات. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت را تحویل بیشتر N95 ماسک به سخت ضربه منطقه شهر نیویورک و هواکش به سخت ضربه متحده از جمله میشیگان, لوئیزیانا, ماساچوست, ایلینوی و نیوجرسی.

در روز دوشنبه تهمت کمپین اعلام کرد آنها به طرح دعوی در دادگاه در برابر ایستگاه تلویزیون محلی WJFW-NBC از رایلندر ویسکانسین برای پخش یک اولویت ایالات متحده آمریکا تبلیغ با عنوان “نمایی تهدید” که آنها ادعا می کنند “موجود عمدا غلط و توهین آمیز در مورد اظهارات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“آمریکایی ها می توانید ببینید که رئیس جمهور تهمت پیشرو کشور در جنگ علیه coronavirus در حالی که جو بایدن و متحدان خود تصمیم گرفته اند به مخالفان که در جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت. “آن استفاده می شود که ما به ایران به عنوان یک ملت به مبارزه با یک دشمن مشترک اما دموکرات ها رها شده اند که اصل است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام کار خود را در حالی که جو بایدن و پالس (pals) او بی ربط بی اثر و بی وقفه حزبی است.”

آگهی در سوال رشته با هم دو جداگانه نظرات رئیس جمهور ساخته شده خارج از چارچوب. یک کلیپ ویژگی های رئیس جمهور گفت: “کوروناویروس” که منجر به کلیپ دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این جدید خود را جعل.” چند واقعیت چکرز از جمله واشنگتن پست به این نتیجه رسیده اند که رئیس جمهور به نظر می رسد به تماس دموکرات سیاسی از coronavirus یک “جعل” و نه ویروس خود را.

اولویت های ایالات متحده آمریکا است که یک حزب در طرح دعوی در دادگاه خودداری کرده است به عقب نشینی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اقدام قانونی.

“این خیلی ساده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهند رای دهندگان به شنیدن حقیقت و او در تلاش برای قلدر ایستگاه های تلویزیونی به تسلیم” سیسیل در بیانیه ای گفت. “ما هرگز توقف پخش حقایق و برگزاری جمهور مسئول اعمال خود است.”

جدید نقطه است که آخرین نمونه از اولویت های ایالات متحده آمریکا و دیگر نرم افزار-بایدن گروه ضرب و جرح رئیس جمهور در هوا بیش از دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر — یک حمله تهاجمی استراتژی که سمت چپ برخی از متحدان رئیس جمهور نا امید بیش از انفعال از خود عمده super PAC امریکا اولین اقدام.

هفته بعد از احساس وحشت و نگرانی از Trumpworld در اوایل ماه آوریل آمریکا برای اولین بار اعلام کرد یک برنامه ریزی 10 میلیون دلار آگهی خرید بیش از شش هفته در کلید میدان نبرد متحده هدف قرار دادن بایدن شروع در “اواسط ماه آوریل” — اما جزئیات در اطراف آگهی نامشخص باقی می ماند و هیچ آگهی منتشر شده توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در ضمن اولویت های ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر ریختن میلیون ها نفر به بحرانی میدان نبرد متحده به مخالفت با رئیس جمهور به شدت با تمرکز بر میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین سه متحده است که می تواند تعریف نتیجه 2020 انتخابات.

از 30 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی آنها محفوظ است تا کنون این سال, این گروه در حال حاضر سرمایه گذاری $10.2 میلیون نفر در فلوریدا 7.2 میلیون دلار در پنسیلوانیا $6.3 میلیون نفر در میشیگان 5.7 میلیون دلار در ویسکانسین و $350,150 در آریزونا.

خارج که مدت طولانی است که در حال اجرا به موازات مبارزات انتخاباتی به میدان جنگ برای نامزد احتمالی پس از سال 2016 اعلام کرد در اوایل سال 2019 100 میلیون دلار کمپین با هدف قرار دادن تهمت — برنامه ریزی برای صرف عظیم که مجموع قبل از کنوانسیون دموکراتیک است که در حال حاضر قرار است برای ماه آگوست است.

“کار ما این است که به شناسایی سه میلیون نفر که در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت در این انتخابات و صحبت کردن با آنها به طور مداوم به طور موثر و در هر کجا که هستید خود را گرفتن اخبار و اطلاعات” سیسیل گفت: در نوامبر سال 2019.

با پایان اولین ماه از این سال فوق العاده PAC رسیده $111 میلیون سهم و تعهدات و مطرح خود را قبل از کنوانسیون بودجه به 150 میلیون دلار است.

در طول چند هفته گذشته رئیس جمهور موافقت خود را برای دست زدن به بحران همچنان به اسلاید پس از رسیدن به اوج در 55% بازگشت در اواسط ماه مارس. به گفته های اخیر ABC News/ایپسوس نظرسنجی فقط 44 درصد تصویب در حالی که 55% رد.

در طول ریاست جمهوری 2016 چرخه گل سرسبد دموکراتیک در خارج از گروه صرف بیش از $190 میلیون.

اتحاد با بایدن شروع شد و حدود یک ماه قبل از سن. برنی ساندرز, آخرین دو نامزد در مسابقه کاهش یافته است هفته گذشته و پس از آن تایید و بایدن در روز دوشنبه. فوق العاده PAC اعلام کرد در اوایل ماه مارس در یک تبلیغ جدید کمپین برای پاسخ به یورش حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در برابر بایدن بدون به طور رسمی حمایت معاون رئیس جمهور سابق اما استدلال او تا به حال یک “غیر قابل عبور استفاده” بیش از Sanders.

با کروناویروس انجماد کل 2020 مبارزات انتخاباتی این گروه همچنین متعهد یکی دیگر از $17 میلیون دیجیتال در تبلیغات به عنوان یک اولیه خرید, برای شروع در حال اجرا پس از ماه جولای. آنلاین هزینه تبلیغات را هدف رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

در حالی که اولویت های باقی مانده دموکراتها بزرگترین واحد فوق العاده PAC که افزایش بایدن در انتخابات نبرد با مغلوب ساختن پیشی جستن یک کادر از خارج از گروه را به طور قابل توجهی بالا برده تعهدات خود در هفته های اخیر به عنوان معاون رئیس جمهور سابق پیچد تا حزب نامزدی.

ماه گذشته متحد کردن کشور فوق العاده PAC گروگان سابق بایدن مشاوران آمریکایی و پل یکی دیگر از عمده دموکراتیک گروه اعلام کرد نه شکل تعهد به حمایت بایدن.

مشارکت همکاری-ریاست سابق میشیگان رژیم صهیونیستی است. جنیفر Granholm و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک که کاهش یافته است از سال 2020 نژاد در ماه فوریه است. دو گروه گفت: در ماه گذشته که آنها در حال حاضر بیش از 70 میلیون دلار در تلاش خود را برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ABC News’ Soorin کیم کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>