خصوصی-جت شرکت در اروپا غرق با تماس به پرواز اجرائی ورزشی ستارگان و هنرمندان به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون اعلام

تلفن شروع به زنگ خاموش قلاب اوایل روز پنج شنبه در سوئیس مبتنی بر خصوصی-جت شرکت LunaJets با جان آمریکایی ها در انتهای دیگر خط حاضر به پرداخت دیگران بزرگ به خانه.

LunaJets گفت: این شرکت تا به حال بوده است هولناک با درخواست پس از 5 صبح پنج شنبه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال 30 روز سفر بان کی مون در بسیاری از اروپا است.

تنها چند ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی شده coronavirus شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مردم از 26 کشور اروپایی از سفر به ایالات متحده برای یک ماه به عنوان او در پاسخ به فشار برای اقدام علیه گسترش COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید SARS-CoV-2.

“ما تا به حال 30 درصد افزایش در سطح سوالات فقط دیروز به تنهایی. امروز آن بوده است nonstop پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای گفت:” Eymeric Segard مدیر عامل شرکت LunaJets.

خصوصی-جت شرکت در لندن و اروپا شاهد یک افزایش در تقاضا به عنوان ثروتمند مسافران مدیران شرکت هنرمندان و تیم های ورزشی مسابقه برای پیدا کردن راه هایی برای پرواز به آمریکا قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بان در ضربات در نیمه شب روز جمعه است.

پرواز خصوصی از لندن به شمال شرق ایران می خواهد هزینه بین $90,000-$120,000 برای یک سوپر جت یا جت دوربرد صندلی 12 به 14 مسافر.

آلن Leboursier, LunaJets سر از فروش گفت: او در حال حاضر به فروش می رسد 30 قرارداد در پنج شنبه, 11 که “بروید-nows” — یک اصطلاح مورد استفاده برای افرادی که می خواهید به سفر فورا. “ما یک هواپیما پرواز به آستین در 15 دقیقه و یکی به ممفیس فردا” گفت: MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی.

و مسافران در حال پرداخت دیگران بزرگ برای رسیدن به مقصد خود را. پرواز خصوصی از لندن به شمال شرقی شهر در ایالات متحده آمریکا هزینه بین $90,000 و $120,000 برای یک سوپر جت یا جت دوربرد صندلی 12 به 14 مسافر با توجه به LunaJets.

Leboursier گفت: این شرکت به پر کردن اشکال بیشتر و درخواست برای اطلاعات بیشتر از مسافران و خدمه. “کاپیتان معمولا استقبال شما و حرکت دست خود را, اما هنگامی که شما در هیئت مدیره اما او می کند که نمی کنه.”

آدم Twidell مدیر عامل شرکت مستقر در لندن بر روی تقاضا خصوصی جت منشور ارائه دهنده PrivateFly گفت که او تا به حال دیده می شود “تعداد قابل توجهی” از درخواست در گذشته چند ساعت از آمریکایی ها در حال حاضر در اروپا به دنبال پرواز به آمریکا و درخواست از شهروندان ایالات متحده مایل به پرواز از دیگر نقاط اروپا به انگلیس که معاف از ممنوعیت.

ببینید: اینجا چرا تهمت می گوید او از مطالعه حذف انگلیس از سفر بان کی مون

“اگر چه این وضعیت بی سابقه است, همانطور که ما قبل از دیده می شود در زمان اختلال مردم را به نوبه خود به خصوصی جت منشور به پر کردن شکاف” Twidell اضافه شده است.

او گفت که اکثر سوالات از مردم “بسیار نگران”در مورد گرفتن خانواده های خود را هم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با توجه به اینکه چگونه به سرعت این وضعیت در حال توسعه است.

“یک مشتری در پرواز است دختر خود را به ایالات متحده از دانشگاه در فرانسه و چند تن از دانشجویان همکار او … های در حال پرواز با” Twidell گفت.

PrivateFly گفت: معمولی قیمت گذاری از پاریس به نیویورک در یک محدوده جت مانند یک داسو فالکون 7X — بالا نشان داده شده است — و یا یک بمب افکن جهانی خواهد بود در منطقه از $85,000 به $95,000.

در اروپا هزینه آن را در منطقه از $5000 یا 6000 دلار برای یک جت کوچک صندلی بین چهار و شش نفر در یک پرواز کوتاه مانند از پاریس به لندن.

شرکت های هواپیمایی را لغو هزاران پرواز در سطح جهان به عنوان آنها سعی می کنند برای مقابله با رکود در تقاضای مسافر ناشی از شیوع کروناویروس. اورژانس اقدامات کاهش هزینه برای محافظت از سود شامل پایه پروازهای برش و مسیرهای اجرای, استخدام یخ. بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: این صنعت می تواند یک ضربه از بالا به مبلغ 113 میلیارد از اختلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>